Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
jajajajáááááááááj a čo robí tvoj manžel ak sa smiem opýtať. Nemusíš povedať presne samozrejme..... Ak sa mám priznať, mám podobné pocity, aj keď som v pohode .... ale viete to dieťa treba vynosiť, ak sa nám zadarí a hlavne vychovať. 50 ročná budem mať so šťastím 18 ročné pubetiatko!!! Môj otec mal 49, keď som promovala !!! U mužov je to možno trošku znásobené tým, že musia mať pocit, že sa dokážu postarať o rodinu aj o 20 rokov. A akú dobu len my žijeme. Mnohí pracujeme na skvelých flekoch, zarábame slušné peniaze, ale makáme na 110% - starneme 2x tak rýchlo ako naši strarí rodičia - každodenné stresy (aj keď len podvedomé), naháňačky, .... a tak ale to je dlhý príbeh, o ktorom každá vieme svoje. Hanka musíš sa so svojim mužom rozprávať, rozprávať a rozprávať a hľadať aspoň dočasu vzájomný kompromis.
Odpovedať
Profilova fotka
dnes tu mate celkom zaujimavu debatu a nedalo mi nezapojit sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
si tu vylievam srdce,ze? :-D baby v praci mi hovoria, ze je to super, ze moj manzel chce dieta ze ich nechcu ani pocut (maju priatelov ale rovesnikov v ich veku...) a pre ma je to koniec sveta, ake to je vsetko relativne,ze? 8-( :-D beju, ved sa o tom bavime, inak by som to hodila za hlavu... |-|
Odpovedať
hanka, no nech si manzel zatial najde inu "zabavku", napr. golf :-D, kym to pride aj na teba...
Odpovedať
cauko sissik, tusim mas termin mesiac po mne :-)
Odpovedať
veru tak, co by ine za to dali, aby ich partner chcel dieta... ale vsetko ma svoj cas a vztah je aj o kompromisoch...
Odpovedať
ahojte baby.... tak vidím, že zaujímavá téma sa tu rozpútala :-D .... súhlasím so všetkými rozumnými poznatkami, čo tu boli povedané :-) a pred pol hodinou mi volal môj drahý, že z cestovky mu volali, že nám zmenili destináciu i hotel.... takže nakoniec ideme do lepšieho hotela /5 hviezdičkový/ a namiesto Alanye ideme do Side...... DOMINIKA takže, odovzdaj ešte nejaké skúsenosti zo Side :-D :-D vyzerá to zmena k lepšiemu, tak dúfam, že bude....
Odpovedať
Ach jaj veď to. Je to naozaj veľmi indivindi v každom vzťahu. To čo niekto považuje za výhru v názoroch inému celkom nemusí sedieť načasovanie.
Odpovedať
Profilova fotka
delina to fakt? blahozelam si aj na konikovi ci nie? hanka je to relativne, az na to, ze chlap dieta splodi aj ked ma 60, zena vsak vtedy uz nema sancu ak ma tvoj manzel potrebu o nieco sa starat, vymysli mu nejaku pracu hodnu zivitela rodiny a budes mat na chvilu klud
Odpovedať
sissik, dakujem... ved aj ja tebe :-) MK vacsinou iba citam, prispievam minimalne...
Odpovedať
Profilova fotka
a sisik, mas nejaky navrh? lebo mna teda nic tomuto podobne nenapada 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
nech pozhana do bytu extra doplnky, hlavne elektronicke, ktore sa daju tazko zohnat, nove auto, alebo jednoducho pocitac a hry :-D len pri pc je riziko, ze sa od neho bude tazko odtrhat v pripade nutnosti
Odpovedať
Článok sa načítava...
súhlas so sissik
Odpovedať
Profilova fotka
do pc kupit nejaku hru, ku ktorej zarucene urobia pokracovanie a na nejaky cas mas vystarane ale need for speed je dost chytlava, mojho drzal aj colin mc rallye ci ako sa to volalo
Odpovedať
sissik, teraz je z nejakej hry (neviem si spomenut na nazov) 3, manzel uz si brusi zuby :-N
Odpovedať
zda sa mi, ze to je Diablo 3, ale teraz som si nie ista:-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj to ten moj hra Call of duty, dostal ponuku to hrat aj profesionalne, akoze dostavas plat, dost vysoky a robis len to. ale vedel, ze skor ci neskor by mu z toho hrablo, tak odmietol. nastastie :-N
Odpovedať
no moj mal teraz obdobie pokru... ku koncu maval naraz rozohratych 5 hier...
Odpovedať
Profilova fotka
delina slusne mu to islo ;-) hanka a dobre chytlave su aj hry cez net - u nas vo firme je to povolene po pracovnej dobe ako teamova aktivita
Odpovedať
sissik, no ma za sebou dlhe roky praxe :-) to boli casy, ked vobec nepomyslal o detoch...
Odpovedať
Profilova fotka
tusim presne toto potrebuje hanka pocut :-D
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby - odbornicky :-) chcem sa spytat, ci niektora z vas nema skusenost so zariadenim pri mlyne - nedaleko Hrnciaroviec... boli sme tam minule na bicykloch, a docela sa nam tam pozdavalo - prostredie - pre svadobne pohostenie... ak mate dajake info... uvitam. d.
Odpovedať
cerler - my sme tam mali raz firemnu akciu. ja som sice na poslednu chvilu nemohla prist, ale dokonale mi stacil opis kolegov na druhy den, ktory boli zhrozeni a znechuteni. kedze islo o akciu, mali sme rezervacku dopredu, aj sme si dopredu objednali, takze vsetko malo byt na urcitu hodinu pripavene, chutne teplucke. Nuz to by si clovek iba myslel. Na stol dostali sice uz vopred pripavene, ale studene. Takze si velmi nepochutili...
Odpovedať
Profilova fotka
Cerler, najlepšie je sa ísť zahrať na hosťa a otestovať kuchyňu a obsluhu. Sama si potom určíš, čo ti vyhovuje. Najlepší príklad je Phoenix v Trnave. Dva tábory sa tu bijú, jedny majú tú najhoršiu možnú skúsenosť, druhí opak. Ja osobne NIKDY nevkročím do Londonu na Kapitulskej. Mňa mlyn nijako zvlášť neokúzlil, štandard. TO mi pripadá lepší Prestige, Malý Rím a Barbakan.
Odpovedať
na barbakan nemozem povedat krive slovo...tam sme dotez boli vzdy spokojny, ci uz islo iba o obycny obed alebo akciu...
Odpovedať
inak babulky uz je iste, cera som bola vyplatit dovcu. 1.8. odlietame do tunisu... sem: kartago.sk/hotel/index.php?hotel=1069&termin=68157
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...dobre rano...uz pracujete? elanor, zavidim dovcu - v dobrom.. ja uz dovolenku tento rok nemozem mat..tak niekedy si dam PN-ku :-D
Odpovedať
domi - tiez dobry napad, ako si spravit volno... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosím vás podporte svojim hlasom naše mesto. Nejaký týpci z Poruby (ani neviem kde to je) tam každému dávajú o jednej hviezdičke, aby sa udržali na špici. O nič nejde, ale štve ma tá zákernosť. Princíp je jednoduchý, potiahnete myšou cez všetky hviezdičky a kliknete. http://www.slovakregion.sk/najkrajsie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?