Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
dani....nemam, mala som ale som ho zmazala... eli..odkial ste ju mali?
Odpovedať
Profilova fotka
maju ju v hoteli Prestige
Odpovedať
Profilova fotka
a to si ju mozes pozicat aj domov?
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu to teda neviem ale viem zistit, nastávajúci švagor tam pracuje... preverím
Odpovedať
Profilova fotka
dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poziciavaju a stoji cca 5000sk spolu aj s čokoládou
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko je tam asi tej cokiny? lebo ja vobec nemam predstavu ako to funuje a tak...a to je nejaka aj velkost - male velka? =-) som mimo.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to neviem kolko tam je cokiny, veľka bola tak 50-60cm, nooo odhadujem. ale v prestige je prevadzkarka strasne mila, ochotna - staci sa tam ist opytat a uricite ukaze aj vysvetli. zajtra alebo vo stvrtok tam idem - takze ak nemas cestu popytam sa ja a dala by som ti tu vediet
Odpovedať
Profilova fotka
ok super :-) lebo sestra bola minule na plese v Smoleniciach a ze tam mali vraj len nejaku malu a ze to bolo o nicom... do Prestige inak chodime strasne radi, manzel miluje ich steaky x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano - kuchar vazne sikula. môj nastávajúci zase zbožňuje palacinky s gaštanovým pyré. :-D :-D aj čašníkov ked sa opýtaš, budú vedieť čo a ako
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo... dobre rano.... aj vam sa nechce tak pracovat ako mne?? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hojky ;-) ja dnes posielam sefovi okamzitu vypoved, tak akurat rozmyslam ze sa doma budem nudit kym si nieco nenajdem :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale ma to aj svoje vyhody, aspon naucim nasu tinku cikat vonku a nie doma :-p
Odpovedať
bambulka - drzim palecky :) domi -ahoj, takych nas je viec, min. sme 2
Odpovedať
Profilova fotka
hmm...super....mna to tu tiez nebavi... musim obvolat 230 klientov a pozvat ich na pobocku..aaach...... :-S
Odpovedať
domi - kde to vlastne teraz pracujes? uz si tusim neni v tom T-debile v BA, ci jo?
Odpovedať
Profilova fotka
ved sa ukecas k smrti. ze 230 roznych ludi, no jo, kup si strepsils pre istotu
Odpovedať
Profilova fotka
baby, poradte. zajtra mam promocie, obliekam si male cierne saty, tak tesne nad kolena bez rukavou, uzke. musim si dat pancuchy? ja viem, bonton hovori svoje, ale je to take nutne???
Odpovedať
Profilova fotka
el... nie nerobim...v banke som vcul.... z kaluze do blata. fakt!!! ;-( bambi, podla mna nemusis...co by sa stalo keby si si ich nedala?? nic..
Odpovedať
bambulka - pokial bude zajtra chladnejsie, ako predosle 2 dni, tak aj hej, istota je istota, ale pokial bude teplo (ako dnes), tak kasli na bonton, sa predsa nebudes varit v pancuchach...
Odpovedať
domi- aleco , banka? a ktora ak sa mozem spytat. TT ci BA? a co robis?
Odpovedať
Profilova fotka
lebo si davam take topanky s trosku otvorenou spickou, len tak ze palec je vidiet, ale momentalne nemam ine na opatkoch, tak nemam na vyber a podla mna to nevyzera dobre k pancucham, taky styl topanok. a budeme mat talare, tak sa budem varit dostatocne aj bez pancuch :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no klientsky pracovnik v HC.... boooze, ja chcem podnikat..ale v com??? pomooooccc... fakt ma toto nebavi...
Odpovedať
Profilova fotka
ju domi, to chceme viacere. hlavne teraz ked budem o par dni na urade prace :-( ma to coraz viac trapi
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka...ja som tiez nemala pancuchace, lebo som uz bola pekne opalena a bolo navyse teplo (ani na svadbe som nemala pancuchace...) =-) :-N x-) kolegyna je v praci s malym babom, tak podstivo nosim, uz ma ruky bolia a dufam, ze sa na mna nieco nalepi, lebo ja deti nechcem, ale manzel uz je v tom podivnom veku |-| 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
napisala som, ze "podstivo" :-D :-D :-D :-D namiesto poctivo :-D :-D :-D a to mam to dieta na rukach 2 minuty a uz zdementievam, co je moja najvecsia vyhrada pre to, aby som neisla na matersku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hani, nezdementieš, je tu modrý koník. Aj sissik tam teraz chodí a je normálna. Videla som ju nedávno a kecali sme. Inak čaute všetky.
Odpovedať
Profilova fotka
nuz hanka, to je udel matiek, niektore stratia schopnost normalnej konverzacie a jedine o com vedia hovorit, su ich deti. na tom nie je nic zle, pokial to hovoria inym matkam, ale niektore zeny nemaju sudnost a kazdemu, bez ohladu nato, ci ich to zaujima, alebo nie, hovoria len o tom. ale cest vynimkam.
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze budem raz tou vynimkou, lebo moje "zname matky" sa vedia bavit akurat o tvare a farbe hovienok...(prehanam samozrejme, ale je to podobna uroven :-D :-D ) no este mam doma dostatok vyhovoriek, ale podla pohladu mojho manzela vidim, ze to "udrzim" tak este 2 roky 8-( ako sa nabudit, aby clovek chcel mat deti? - toto nie je vtip, ale to myslim smrtelne vazne 8-( mojho manzela milujem, doverujem mu, viem, ze by sa postaral o deti, financne na tom nie sme vobec zle....a na mna stale ten pocit neprichadza :-| manzel ma obvinuje, ze som sebecka.... 8-(
Odpovedať
hani, a kolko mas rokov?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?