Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Michala, no uvidím, keď tam pôjdeme v auguste.... dohodnúť menu, objednať izby hosťom, ktorí tam budú spať atď.... a dúfam a pevne verím, že mi už aj povedia, či môžeme prísť vyzdobiť sálu už v piatok alebo až v sobotu.... povedala mi, že to mi povie tak maximálne týždeň až dva pred svadbou... že sa im tam možno na poslednú chvíľu objedná nejaká rodinná oslava.... tak neviem..... tak keď bude mať tvoj syn už rozpis na august, tak daj len tak zo zvedavosti vedieť.... ak bude mať službu, tak budem mať aspoň taký vnútorný pocit, že tam je niekto "známy" :-D :-D . aj keď ho nepoznám :-D Cerler svadobné šaty sa pri šťastí dajú zohnať aj 2 dni pred svadbou.... sú baby, ktoré majú zarezervované šaty mesiace dopredu a v svadobnom týždni si vyberú iné - napr. hanka z tejto témy.... je to o šťastí, o tom, či priniesli novú kolekciu, či na tvoj termín nebudú tie šaty už objednané..... takže ťažko teoreticky polemizovať. salónov je dosť, myslím, že sa dá vybrať..... čo ja viem, tak v trnave: nova rosa, bliss, luxor... potom v galante ... dá sa zbehnúť i do BA, Pezinku...... myslím, že kto chce, tak si vyberie.....
Odpovedať
ahojte :-) elenor: aj my sme boli v nedelu v galandii ;-) , co sa tyka dovolenky, takze u nas vyhralo tiez turecko, cakame na nejaky last minute, jedna pani z cestovky mi ma pozriet nejaky dobry last minute. uz sa tak tesim 8-) a vcera ste preberali pracu, ja som dlhe roky pracovala v ba, minuly rok som odisla a najst si pracu v trnave bolo pre mna dosttt tazke, financne sa to neda porovnat s ba, ale ked uz som mala toho cestovania az po krk, tak som sa musela uskromnit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
leni, verím, že zachovajú dobré zvyky. My sme tam mali 50-tku a všetci hostia mali 50% zľavu na izbu. Platili sme to samozrejme my, ale to bolo maximálne sympatické. Ďalej som si starostlivo skontrolovala ceny a keĎ som bola spokojná, tak mi dali ďalších 10% zľavu na jedlo. Výzdobu sme museli robiť v ten deň, pretože tam bola pred nami stužková, a to nám tam navozili gulaté stoly, ale bolo to v pohode, ešte som si aj ku kaderníčke odbehla. Eli, vynenujem ti ich, ale do IP, aby to nezmazali ako reklamu. Čo to tu je , všetky nemáte prácu??????????????
Odpovedať
miska - vdaka ;-)
Odpovedať
ja poctivo pracujem ;-)
Odpovedať
michala aj ja popritom pracujem a ešte popritom zháňam adresy ľudí, ktorí mi chýbajú, aby som im mohla poslať oznamká :-) nám povedali len to, že manželský apartmán máme myslím s nejakou zľavou alebo úplne grátis, to si už nepamätám.... mne príde vhod, lebo ja sa hneď ráno premiesťnujem do TT, idem kaderníčke, príde za mnou na hotel vizážistka, tam sa aj oblečiem, pofotíme sa s drahým v TT a pôjdeme naspäť. Takže apartmán určite využijem.... no a popritom nestihnem vyzdobiť sálu, ale už mám zajednané kočky, ktoré to vybavia za mňa :-) :-)
Odpovedať
ljenocka: my sme mali izbu s 50% zlavou a je jedno kolko izieb budes potrebovat, vsetky mas s tou zlavou.
Odpovedať
nelly tak to je super... ja som ešte izby s nimi neriešila, tak som sa ani nepýtala, ale dobré vedieť :-D začínam sa fááákt tešiť na tú našu svadbu :-D :-D
Odpovedať
tak to sa tes lebo v ten den ti to tak ubehne rychlo, normalne by som si to este zopakovala :-)
Odpovedať
každá nevesta to tak hovorí.... že to hrozne rýchlo ubehne a nech sa snaží sebeviac si to všetko užiť a vrývať do pamäti, tak veľa vecí vidíš až potom dodatočne na videu...... tak aj ja sa to budem snažiť užívať si, ale som si istá, že to prebehne ten deň jak voda... :-) škoda, že to je naozaj len jeden deň.....
Odpovedať
Profilova fotka
MYslím, že ten manželský vám dajú grátis, alebo za symbolickú odplatu. JA som tiež svadbu nejako zvlášť nevnímala, ale potom podľa fotiek a videa som zistila, že si všeto pamätám. Dnes mi ostal iba ten príjemný pocit a jednotlivé obrazy si pripomínam fotkami.
Odpovedať
Profilova fotka
eli, to stretko je dobry napad, ja by som rada prisla x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby neviete mi poradiť kozmetičku,som ešte nikdy u žiadnej nebola.
Odpovedať
Janka, a zháňaš priamo v TT?
Odpovedať
Profilova fotka
dobra je slavka, ktora ma salon v tej novej budove pri kruhovom objazde na zaciatku lincianskej pri lidli. je to taka zelena, fungl nova budova. ak chces, dam ti na nu kontakt. je dobra, vie co robi a pouziva len kvalitnu kozmetiku. hlavne po cisteni nebudes tak brutalne cervena, lebo niektore kozmeticky silou mocou chcu vsewtko dostat von a potom ti mozu ostat flaky natrvalo, ako sa stalo mojej mame asi 2 roky dozadu. chces kontakt? je ale trosku drahsia, tusim okolo 600 jedno osetrenie, ktore trva hodku a pol
Odpovedať
bambulka - ved ja ma len dobre napady ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim, vidim x-) tak nieco zorganizujme, zajdeme na zmrzku alebo kafco. kto by sa pridal? co myslis?
Odpovedať
kludne sa moze pridat kto bude mat chut. co takto v piatok 11.7., hmmm, co ja viem o 16tej, abo 17te? ci 18tej? trebars taky barbakan...
Odpovedať
Profilova fotka
tento piatok? to nemozem, nieco uz mam o 18 a tam letim rovno z prace 8-( a vikend rovnako zabity, mame ho nejak podozrivo precpaty tentokrat. co tak niekedy buduci tyzden, na vecer, ja totiz robim az do 18-tej :-S
Odpovedať
Profilova fotka
co tak hned pondelok? alebo je ti lepsie koncom tyzdna?
Odpovedať
mno ja neviem, mne by sa viac pozdaval piatok... vies bo by sme mohli kecat aj dlhsie, nemuseli by sme myslet na to ze bleeee zajtra do prace... kludne aj buduci ked tento nemozes... naposledy sme boli ja, smejka a dominika do 10tej abo pol 11tej. mno velmi sa mi na druhy den necelo stavat do prace...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, buduci piatok to dame a je to. a kto chce, nech sa prida x-)
Odpovedať
ok, takze budu piatok t.j. 18.7. o 19tej? (ked do 18tej robis)
Odpovedať
Profilova fotka
vies co, radsej o tej 18 tej, robim v meste, tak pridem z prace, to mi je lepsie nez letet dom a potom naspat. ;-) no, letim ja domov teraz na otocku, vyvencit psa, raz sa ulietam k smrti :-p
Odpovedať
ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky prepacte, ze sa vam sem pletiem, ale neviete nahodou o niekom, kto ma na predaj marhule vhodne na detsku vyzivu? Take zrele, lebo vsetci maju len na zavaranie, a tak sa im minaju, ze ani nestihnu na vyzivu dozriet. Tak ak by ste o niekom vedeli napiste mi prosim kontakt do IP dakujem. A prajem krasne pripravy na svadbu ak by ste nieco potrebovali poradit, tak tiez kludne napiste do IP ak budem vediet, tak poradim.
Odpovedať
ahojky babulky.... uz nech je dovcaaaaaa =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor, uz som taka namotana na to :-D akurat vcera sme sa dohadovali s nasou cvicitelkou, kto kedy pojde na dovolenku, aby nam mohla zobrat malu k sebe (pod malou, rozumej psa :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ty si tusim dala vypoved, vsak? kedy ti konci vypovedna?
Odpovedať
jj. 31.8. koncim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?