Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
my pojdeme az v auguste, ale este neviem kam. mozno tunis
Odpovedať
Profilova fotka
eli, ani my este nevieme, nie a nie sa rozhodnut ze ka, ale asi to nakoniec nechame na osud a last minute x-) aj tak sa nesce platit tolke prachy, ked last m. sa fakt oplati a ked clopvek nema vybratu konkr. destinaciu ani hotel, tak je to super, lebo vezmes co ta zaujme.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, baby nechcem byť sviňa a chváliť sa, ale my sme boli na maledivách - tomu sa hovorí svad. cesta ;-)
Odpovedať
bambulka - jak ta da, a nie je vylucene ze aj mi tak pojdeme. som cera bola v cestovke, nabrala som si za naruc katalogov, takze budeme studovat cez vikend :-) snad neco vyberieme
Odpovedať
Profilova fotka
ja ich tiez mam v kancli kopec, ale cakam na tie last minuty 8-) nasi znami boli na maledivach, na svadobke, ale sa manzelom sme skonstatovali, ze my by sme nesli, lebo je tam nuda, na plazi cele dni lezat, ee :-p
Odpovedať
mno ak by som mala pravdu povedat, tak najradsej by sme isli na Makateu... film 6 dni a 7 neci je nasa srdcovka ale tu v okoli to aj tak nema nikto v ponuke,a okrem toho 160 000 na jednu noc je trosku vela...
Odpovedať
Profilova fotka
taka malickost, preco nie? sak cely zivot budes na suchom chlebe :-D ja ani keby tie peniaze mam, tak tolko za dovcu nedam, je to podla mna mrhanie, max chceme dat do 50.000 za tu last minutku
Odpovedať
tak vyhrat 500 000 000, preco nie.... ale za normalnych okolnosti je to blbost....draha dovolenka este neznamena dobra dovolenka... ale vies kolko ludi by puklo od zavisti? :-D :-D :-D len by to tak praskalo... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte kočky... :-D radka...krásna dovolenka môže byť aj v Tatrách, keď si s človekom ktorého miluješ, ale to je vec názoru 8-( elanor hlavne tá tvoja "dobrá" kamarátka :-D tá by určite praskla
Odpovedať
bambulka...štátnice ako? už si Mgr, Ing alebo ešte neviem čo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj, lucia, ja som len BC. ale staci mi, mam po krk, uz som na stara :-D uz vymyslam ze co obleciem na promocie, ale vraj budu talare, v tom horku, fuj :-S
Odpovedať
bambulka...GRATULUJEM :-D :-D :-D aj ja som mala talár a je to krásne ale strašne hooooooooorrrrrrrrrrrrko :-D nezabudni si sponky na krásnu čiapočku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucka :-D :-D :-D :-D :-D you´r absolutely right ;-)
Odpovedať
eli ako s prácou? aj si niečo našla alebo ešte stále hľadáš, tak ako ja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, kočky, tým, ktoré idú na dovolenku želám šťastnú cestu, príjemnú dovolenku a bezproblémový návrat domov. Tie ktoré tu ostávame, im to prajme. Aj na nás príde rada. Luci, máš pravdu s tými horami, my sme boli na svadobke na Šumave. A to hory nemusím. Aspoň som dlho spala, dala sa odviesť na huby a manžel bol maximálne spokojný. On hory miluje. JA zase more. Bambulka, gratulujem k ukončeniu školy.
Odpovedať
vitaj miška... :-D ako sa máme?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem kocky :-D priadavam sa k vam s hladanim prace, odtialto co najskor vypadnut, sef mi meska skoro mesiac s vyplatou, je to nejake pofiderne, uctovnicka ho asi da na sud, kde to ja pracujem? :-( ja scem svoje prasule
Odpovedať
ahojte dievcata, ako tak citam, vsetky sa chystate na dovolenky, ci svadobne cesty, tak vam zelam krasne stravene dovolenkove dni. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucia: ano môže aj v Tatrách, ale exotika je exotika. ale keď niekto miluje hory, tak tatry sú lepšie ;-)
Odpovedať
lucka - hladam, hladam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..ako sa mate?? tie ktore uz ste vydate - aj vam je tak smutno za tym dnom? alebo iba ja som šiši :-D ja by som to hrozne chcela vratit spat....a uzit si ten nas spolocny den este raz... |-|
Odpovedať
domi - neni si sisi, si uplne v poriadku. ja by som si tiez dala povedat este raz :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz veru nikdy. vzdy som si myslela ze chcem velku svadbu a ze to bude nezabudnutelny den, ale nakoniec som zistila, ze mi nejde vobec ale vobec o svadbu, ale o manzelstvo s mojou laskou. svadba bola skor pre rodinu, ja si vychutnavam najma to po svadbe x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved svadba sa spaja s manzelstvom...nemyslela som to tak ze sa netesim na to co bude teraz..
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja viem :-) ja len hovorim, ze pre mna to boli skor stresy a bola som rada, ked uz bola nedela. bavila som sa dobre, ale bolo to unavne. a hlavne fakt stresujuce, teda pre mna
Odpovedať
Profilova fotka
kamaratka to vyriesila tak, ze sa vzali na urade len so svedkami a kazdemu potom oznamili sme manzelia :-D niekto tie ceremonie chce, niekto nie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Lucka, po dopísaní príspevku som sadla k stroju (šijaciemu) a zabudla aj na PC. Tak sa ozývam, až teraz. Máme sa tak skoro normálne. To je na dlho. Manžel sa mi už vrátil z dovolenky, tak mi má opäť kto variť večere.
Odpovedať
ahojky miska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, krasny pozdrav z Anglicka vam zasielam
Odpovedať
ahoj eli...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?