Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli v SIDE. a co potrebujes na dovolenke chodit do mesta kazdy den?? ved to je zbytocne.. nam sa ani nechcelo.. bali sme sa v tom horku pohnut od bazena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie cez den, ale vecer. my to mame radi vecer po zapade slnka sa ist prejst do mesta, takeho s kaviarnickami, obchodikmi miestnymi a pri mori samozrejme. je tam super atmosfera
Odpovedať
Profilova fotka
ano to ano, vyjst si tak vecer je super... na to bola ako stvorena Italia... :-) pre mna..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, je tu uz niektora?? Lomnicka: ak sem este dnes kuknes, neboj, ja odchadzam zajtra a este nemam pre nas zbalene zhola noc... tento rok sa mi nejak nechce, volakedy som sa balila aj 4 dni dopredu a teraz si hovorim - vsak to tam nejako nahadzem... aj ked.... vcera som sa aspon donutila zacat si pisat zoznam, aby som na nieco nezabudla a este budem dopisovat, co treba... I Inak, zajtra na do TT vezie ocino, lebo som sa rozhodla, ze radsej zaplatim za benzin, aj ked naspat tym autom nepojdem, nez sa 2a 3/4 hod, trepat v buse s kuframi.... tak vezmem auto a ocina, ten ho odveze spat.. aspon uvidi, kde sa mi to chystam ujst :-))) a zit. Bambulka: no ano, dominika ma pravdu, na take vecerne prehcadzky a zivot je idealne Tal. napr. Lido di jesolo, ale tam je zas more o nicom, ja uz by som tam nesla, lebo pre mna je zas dolezite velmi aj to more... a ked je clovek autom, tak sa presunie aj 3km, horsie je to pri leteckych zajazdoch...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,som tu ja, len sa mi nič nechce. Čakám na majstrom, aby mi prišli navrtať diery a upevniť konzoly. Má to byť o pol desiatej. Uvidíme. Včera som mala totálne debilný deň, všetko sa s´ralo mne aj okoliu a mala som šialenú celodennú migrénu. Asi boli škvrny na slnku. Večer to dostalo grády. Bola venčiť psa. Vo vedľajšej bytovke je jeden trtko, ktorý má neustále pindy. Všetci s ním majú problémy a len čakáme, kedy ho žena kopne do riti, aby bol kľud. Ja na všetky jeho pindy odpovedám, že som rada, že ho vidím, lebo keď s ním môžem komunikovať, rozžiari mi to deň a na ďalšie vety odpovedám som rada. Vždy asi 7krát. Tak včera umýval auto, náš pes preletel okolo neho, on začal mať komentáre a miesto zrejme vety: radšej si toho psa niekam strčte povedal mi rád by som to niekam strčil. A ja na to automaticky som rada. Mne to pripadlo strašne smiešne a on sa konečne schoval, lebo si uvedomil, že je to vlastne verejne vyslovená sexuálna ponuka. Potom slnko konečne zapadlo a mne sa polepšilo.
Odpovedať
Profilova fotka
miška: no si ma pekne rozosmiala.... jaj ´boze, to je ale týpek... ta hlaska nemala chybu, aj ta tvoja taktika... ze: som rada :-D :-D to si musim zapamatat.... toho cloveka pritom asi rozdrapi od hnevu !!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko, kukala som vcera nejake katalogy a par hotelov som nasla ktore su nielen pekne a rovno na plazi, ale aj kustik od mestecka, resp. v nom. inak na toto je ako stvorena mallorca prip. rodos, ale chcem ist niekam kde som este nebola. domi a co ste robili po veceroch, bol tam nejaky program?
Odpovedať
miska ale si mu dala :) tak mu treba, nema sa starat do veci do ktorych mu nic neni
Odpovedať
ahojte babulky... padol mi jeden kamen zo srdca, mozem sa chystat @katrin21 sme na tom rovnako..akosik si hovorim, ze sak sa zbalim..asi podla receptu mojho brachu,ktory sa na dovcu zbalil na to tata, ked prisiel v jednej ruke s kefkou a v druhej s plavkami..a pas mal za paasom... @michala vcera bol celkovo blby den..podobne..az na tu migrenu... @dominika to sa stava, ze ochorie clovek, ak pride z dovoleky a zmeni pasmo a podnebie..jedna znama prekonala jedno leto 50 stupnovy rozdiel a skoncila v nemocnici na infuzkach... @bambulkatt uvazujem o tom, ze buduci rok pojdeme bud na to isye miesto, ale na privat a ziadne stredisko, alebo sa posunieme na makarsku...so mnou je to tazke, bo nelietam, takze niektore destinacie su pre mna tabu...a okrem toho my hladame strediska, kde je FKK...takze to mame take vesele pri hladani... @elanor ako moja?
Odpovedať
Profilova fotka
fkk? rozmyslam co to moze byt, ale momentalne mam po statniciach a mozog potrebuje klud x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika , lomnicka: no to je este OK, ked ochoriete po dovcí.. ale mne sa vcera dcera vratila od babky z Martina a je cela soplava a aj trochu kasle...!!! uplne ekvele.... tak sa utesujem, ze .... Sisi si bola pri mori liecit TBC,lebo to je dobre na dych.cesty.. tak hadam jej more moze nadchu a kasel len zlepsit..no neporadzilo by Vas??? ak tam dostane horucky, tak ma je.... :-x
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: co je to FKK??? :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katrin21 stuplik ide prvykrat k moru... so soplikmi na dovcu, aspon vies, ze ich ma..ale nam sa stalo, ze sme ostali trcat v zapche 5 hopdin na rozpalenej dialnici, nebolo kam uhnut, schovat sa, lebo stala dialnica na pilieroch, pod nami vzduch a dlho dlho nic a potom zem...mali sme klimu, zralo to auto 26litrov, co ja som len oci prevracala, ze sak sa ani nepohnemelebo to zozerie vsetok bejzin, a to sme klimovali na nejakych 24 25 stupnov a bolo treba vystupit, lebo sak nohy, krvny obeh a dostali sme slahu do nosa..po chgvilke sme sa vratili do auta a potom sme chorlaveli na dovce...
Odpovedať
Profilova fotka
to sme aj my min. rok stale pred Viednou 2 hod a vonku asi 40 st.!!!!!!!!! a mne sa strasne chcelo ist na malu a nebolo kde!!!! vsetci nervozni, horuco... no proste nieco strasné!!!
Odpovedať
Profilova fotka
manzelov kamarat bol s rodinou na dovce, on, manzelka a deco male, asi 3 rocne, zaplatili okolo 100.000 sk a mala den po prichode tak ochorela, ze skoncila v miestnej nemocnici na infuzkach. a bolo po dovolenke, dali 100 tisic za sedenie v nemocnici. isli by ste na dovcu bez deti? aky na to mate nazor ako matky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola na dovci 2x bez deti.... raz len na par dni.. na Elbe, ale to som chodila celkovo do Talianska na tyzdne a pod bez nej tak 3x do roka... kedze sme byvali u nasich a mamina s nou bola, tak mala to brala v pohode... min rok som bola tiez bez nej, lebo ona isla s otcom na Ibizu a my sme s dankom vyuzili cas a sli sami ( nasa prva romantikuš dovolenka...) kedze sme si ako cerství zalubenci chceli uziť, tak to bolo super... tento rok ale ideme s oboma, aj ked je to riadne financne narocnejsie, ale chceme aj im dopriat more.... akurat na mna mala vcera vyblafla, ze : mami, a kolko ma ten hotel hviezdiciek??? skoro som odpadla, hovorim jej, ze to je jedno, nie?? hlavne , ze nam tam bude dobre... ale nie je tpo ako ste boli na Ibize,....( to moj " mily" ex, ju totiz asi " poučil" , ze o com su hviezdicky a oni boli v 4* na ibize Tarida Beach, all inclusiv... s hydrotourom... kuknite www,.... , pekne ale drahe... kopec priplatkov k cene...) takze som jej potom ukazala prospekty a bola vybavena... no decko jedno, niekto nejde k moru nikdy a ona si bude rozkazovat hviezdicky!! tak to teda nie! ale inak, poznam dost parov , co idu aj bez deti, ale mne tam tie deti dost chybaju.... skor sme uvazovali, ze ked na to budeme mat, pojdeme v lete s babami a mozno v zime niekde za facku do Egypta sami dvaja.. niekedy su LAst minuty aj za 6-8 tis..
Odpovedať
Profilova fotka
suma sumarum: som chcela povedat, ze asi by ma mrzelo nechat malu doma a ist bez nej.. aspon v lete...
Odpovedať
Profilova fotka
ja teda este deti nemam, ale poznam vela pripadov ked sa ludia vratili z dovolenky vynervovani, lebo male deti so sebou, ja som tiez tak ako 3 rocna pokazila nasim dovolenku, no aj tak ma stale brali so sebou. ja si myslim, ze sem tam ist len vo dvojici je super, lebo sa konecne mozete venovat jeden druhemu a vztahu to len prospeje, ale na 2. strane asi by mi to tiez bolo luto nechat male doma. ale to mi je tazko hovorit ked nemam svoje vlastne deti. sice soms detmi pracovala 2 roky a nemam teda dobre skusenosti, skor ma odradili, ale svoje budem urcite brat inak. uz sa aj tesim na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
odskocila som si na obed, ale uz som tu.. ufff--- ale som plna.. :-p No, ja si pamatam, ze ked som bola na tej Elbe bez malej, tak moja segra , co ma 3 deti na mna tak zazrela... a min, rok, ked sme boli bez nej tiez. lenze min, rok som to ospravedlnila tym , ze v rovankom case bola mala pri mori, cize o nic neprisla a ja by som vtedy na dovcu pre nas obe ani nemala... tento rok mi to vyslo az na dve , tak si uzijeme..ale naozaj to neodudzujem... segra mi ale hned nezabudla povedat, ze : ale ides aj s malou, nie? je fakt , ze baby maju jedna cerstvých 7 a druha skoro 8 rokov, takze je s nimi veget.. s malym spuntom to musi byt stres... ja mam ale nastastie Danka, ktory sa obetuje a ide sa s nimi blaznit do vody.. mna to moc nebavi...( hrozna matka, co?? ) ale zas jej doprajem ine veci... ja nie som ten typ matky, co sa ide zblaznit, ked 3 dni nevidi dieta... praveze to berem tak, ze mam cas pre seba a vychutnam si ho.. treba to brat pozitivne. Neuznavam take, ako Dankova EX-- ze mala je u nas na vikend ona jej uz v piatok max. sobotu vola, ze co , ako... chore!!!!! teraz ju vzal Danko v nedelu a ona jej v pondelok vecer vola , ze jej je smutno, ze Peter( partner) isiel do Francuzska a je sama.... iba co ju citovo vydiera, mala je v pohode a ona ju zatazuje tym, ze nie exsitovat sama, asi chce docielit, aby ju lutovala a bola radsej s nou... ( inak ako jej mama- ta volala dospelej vydatej dcere s placom do tel., ze otec je na sluzobke a ona je sama doma!!!! )takze toto nem musim.... ale to je uz ina tema..... takze spät: dovca bez malych deti je OK.... od tych 5 rokov je to uz pohoda
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam k detom skor chlapsky pristup, nemam tendenciu ich stale ofukovat, praveze si myslim, ze co, nech je pripraveny na zivot. minule sme boli u znamych ktori maju rocnu dceru a ked ona ju isla dat spat, pytam sa jej manzela ci maju rozdielne nazory na vychovu on sa len usmial, ze ked mala sa udrie, jej mama hned dobreze neplace z toho a ofukuje ju a lutuje, ale ked je on sam s malou s ona spadne, necha ju tak, nevsima si ju a malu ani nenapadne zacat plakat. presne ja mam ten isty nazor na vychovu, aj ked samozrejme lasku treba detom davat aj sa s nimi manzat treba, ale zas prehanat to a urobit z zoho dieata vystraseneho cloveka co si s nicim sam neporadi, to veru ee :-p
Odpovedať
Profilova fotka
deti proste skusaju kde mas hranicea raz sa nechas zmanipulovat, mas to vopred prehrate. ja vzdy tvrdim ze treba byt najma zasadovy, nech dieta vie kde ma hranice a nenachat sa obmackit len za to, lebo place.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som taka ako pises.. ked sa amla buchla, tak normalne, ani som si to nevsimala, ani ona neplakala.. iba raz spadla z murika 1.2O nad zemou na beton rovno na hlavu a vtedy mi lepilo, bo som pocula to buchnutie a poveim ti, zazrak, ze jej nepraskla lebka ( mala 1 a 3/4 roka)... mala len otras mozgu slabsi... ale ked tak zacala byt ospala a potom sa u lekara povracala.. tak mi nebolo vsetko jedno... reku , ako ma krvacanie do mozgu, tak to neprezijem...ale to bola vazna situacia... inak som skor taka, ze : no booooze, to nic nieje.... napr. minule som isla niekam, mala si sla domov zaniest tasku a potom mala ist ku kamaratke na navstevu.. jej mamina tam bola.. kika nevedela, ze som uz neni doma... jak vybehla zo skoly( ma to 50m domov..) tak sa cela rozprestila na rovnej zemi, kolena dovidenia... totalne rozbite, hrvi jak z prasata, nova 3/4 gate bledo ruzove... aona chuda zvoni a zvoni... az sa zluoval sused , co sedel dole pred cinzakom , povedal, ze ma videl ist prec, a ratoval ju, vybral z auta lekarnicku , vydezinfikoval, obviazal..... a mala sla na navstevu... v krvavych gatiach... :-D vecer som dosla, dozvedela sa o tom, umyli sme to a prelepili leukoplastom s tou poduskou na noc.... lebojej to tak mokvalo bielymi krvinkami... a na druhy den to mala komplet prilepeny.. včul čo... no tak sme s Dankom kukali, neslo to.. tak si suskame: to treba strhnut, ale ako?? tak jej hovorim, ze len tak po troske to oddelime... no trosku to slo, ale ten stred drzal.. a pislala jak najatá... no tak som sa nasrala, ze sa este raz pozriem.. a šup... strhla som to... to si mala videt ten rev!! matka masochistka, zlá !! ale nedalo sa inak.. uz som jej to potom nechala odkryte a zacalo sa to hojit... jaj jaj... niekedy je to fakt tvrdé, ale co narobis...
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked som sa starala o deti, tak som mala 3 malych certov :-p a raz maly 4 rocny zhodil zo schodou svoju 2 rocnu sestru, prave ked som varila. krvi by sa vo mne nedorezal. plakala strasne, ale skor bola v soku, nastatsie sa jej nic nestalo, anjel strazny pri nej stal asi. ale ked len tak padli, tak pri mne naplakali, lebo vedeli ze to nema vyznam, ale ked boli doma ich rodicia, plakali za vsetko, lebo vedeli, ze ich bude lutuvat. ja som len hlavou krutila nad tou vychovou, ved aj ta ich mama radsej chodila do roboty nez s nimi byt, by jeden o nervy prisiel
Odpovedať
Profilova fotka
no... moj synovec raz u nasich sa oprel o dvere do pivnice, kde je schodiste( asi 8 schodov, plosinka a dalsich 8 schodov..) dvere neboli dobre zavrete a on sup kotrmelcom dole... zastal az uplne uplne dole.... az nam zle prislo, tiez ho asi anjeli strazili, mohol mat tak 2-3 roky.. nic sa u nestalo
Odpovedať
Profilova fotka
to sa stalo aj mojej svagrinej, tiez ked mal tak 3 roky. pomylil si dvere a vbehol do pivnice a vykrocil do prazdna. ale deti maju ako macky 7 zivotov, keby sa dospelym stavalo co detom, uz je sme vsetci v zemi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, len sa na to netreba moc spoliehat.. cert nespí......
Odpovedať
Profilova fotka
nejak je tu mrtvo :-D :-D Inak... akurat som videla fotky Zitneho ruky na www. novycas no hrozne... hrozi mu amputacia..... to uz nerozchodi.... ma ju totalne mimo.. azevraj nohy ma take iste ....
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, dievcata :-))))) Ja som tu uz dnes len do 11tej a potom letim domov ,dobalut kufor a huraaa do Trnavy a vecer do Chorvatska... Uz sa strasne tesim.....
Odpovedať
katrin, ty sa teda mas.. aj ja ceeeeeeem nezmestim sa ti do kufra??? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?