Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
uha to znie vazne =-) :-S a co budes teraz robit? mas uz nieco rozbehnute? ci to bolo len take spontanne... =-)
Odpovedať
mno minuly tyzden som mala napr. kazdy den pohovor... ako intenzivne si hladam novu pracu, ako sa hovori. snad sa skor alebo neskor neico najde... ale hlavne mi zacne od zajtra bezat vypovedna, takze keby sa nieco naskitlo, mozem s istotou povedat ze vtedy a vtedy mozem nastupit...
Odpovedať
Profilova fotka
aha hej, na vypovednu som zabudla....a co ti na to povedali v praci?hm?
Odpovedať
nuz co mali? sekretarka sa hned zacala smiat (dnes som totizto nebola prva, a za poslednu dobu uz vobec nie)... a sefik? tak ten "ksicht" stal zato, nevedel ci sa ma smiat abo plakat... inak riaditelka dnes nieje v praci, tak uvidim zajtra ze co nato povie ta. ale kedze som dala vypoved na 2 mesacnu vypovednu, tak nic nezmoze a musi ju podpisat... a mam znameho pravnika, tak sme ju tak trosku zaludne fprmulovali, aby si nozaj nepomohli...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ti drzim palce ;-) ja ze ci ti nezacali nukat vyssi plat alebo tak... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli co????? ty si dala tiez vypoved? ides so mnou do UK? ;-)
Odpovedať
smeji - tak to zase nie, aj ked... mam tam kamarata niekde, ze by som ho isla pozriet? ale asi sa ti nezmestim do kufra... :-) vyssi plat by iba predlzoval agoniu... ma nasr** ten neseriozny pristup...
Odpovedať
Profilova fotka
no inak to je uz horsie, ked ani peniaze neprinutia zostat :-/
Odpovedať
moja - to by mi ich museli ponuknut, vies... ale to by sa museli riadnut bachnut po kapse, bo za tu robotu co som mala robit, tisicka navyse je velmi malo...
Odpovedať
Profilova fotka
hej sak dneska ked ti niekto da tisicku navyse to ako by ti do dlane naplul...ako lepsie ako s drotom do oka, ale nam tak minule zvysovali a sme viac na sefa nadavali ako dakovali :-D :-D
Odpovedať
pridavam sa do klubu...dnes ma tiez dobre vytocili v praci..a to este s takym usmevom... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( snazim sa dopatrat cloveka, ktory sa so mnou zodpovedne seriozne porozprava a ono ma posielaju od šavla do pavla...lebo sak casu mam more ]-( tiez riesim, co s nacatym vecerom...smeji, ale ja do uk nie...skor niekde blizsie...madarcina, nemcina v pohode, rustinu by som hadam oprasila...horsie je to s anglictinou...tak veru tak...
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj hani :-) ako?
Odpovedať
Profilova fotka
tazka pohoda...ranajkujem.... :-D
Odpovedať
ja som práve dotlačila ovocné raňajky :-) a ešte sa stále spamätávam z môjho dnešnéh sna: už mi asi zahrabáva zo svadby. sa mi snívalo, že už bola svadba, že farár meškal, že potom brutálne skrátil celý obrad - až tak, že sme si ani obrúčky nevymenili, len že sme slúbili a prisahali... že potom na svadobnej hostine sme si ich dávali s drahým.... že muzikanti vôbec nehrali, že som poriadne nasraná prišla za nimi, že ak si myslia, že týmto si zarobili už na celý večer, tak že nech zabudnú, že môžu vypadnúť a nedostanú odo mňa ani korunu a išla som pustiť magič.... že ľudia sa vôbec nebavili, že všetci sedeli jak 5 peňazí a škaredo na seba kukali.... uuuuaaaaaa, mám asi svadobné harašenie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš, leni, všetky hrúzy si odžiješ vo sne a na svadbe to bude len a len super. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jemine :-p :-D :-D
Odpovedať
ahoj michala... no, neviem.... snáď hej :-) ale ešte stále sa tak v podvedomí "bavím" na tom, ako som v tom sne kričala na tých hudobníkov :-D :-D :-D som bola teda riadna "raketa" na nich :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kto vam bude hrat naozaj na svadbe?
Odpovedať
hani nejakí muzikanti zo záhoria... ale ako sa volajú, to neviem :-D vybavoval to svokor... hrali aj na svadbe sestry môjho drahého a poznajú ich osobne.... ja som síce bola viac za DJ, ktorý by bol zároveň starejším, no ale čo už..... toto je vec na našej svadbe, v ktorej som ustúpila, aby aj ovca bola celá, aj vlk sýty :-D
Odpovedať
breee ranko, babulky... @ljenocka bude dobre, neboj...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez nejak nad hudbou nepolemizovala...manzel ma dobrych znamych (skupina LUX) a zobral ma raz pozriet na chvilku na jeden ples, kde hrali a vyzeralo to dobre tak som to nechala na neho...a oplatilo sa, vsetci boli nadseni a co som sa divila aj moji rodicia, lebo oni organizuju plesy a vzdy hovoria, ze s muzikantami je najviac roboty...tito sa ani nenapili, zbalili sa snad za 15 minut ich uz nebolo...ked sa zenil svagor mal tiez dobru skupinu, super zabava, ale potom si zasadli a dve hodiny este pili (od 5-7 rano) a my sme ich nevedeli odtial dostat :-S tak u tych nasich som ocenila aj to ze boli taki "slusni"... :-)
Odpovedať
ljenočka: tie sny sú úplná normálka, ja som na tom 3 týždne pred svadbou bola rovnako-snívalo sa mi, že mi vo svadobný deň boli malé šaty, potom, že nás kňaz nechcel zosobášiť, lebo sme doma zabudli prstene, že sme s otcom meškali do kostola - ach jaj to boli stresy. Ale neboj, bude dobre .... :-)
Odpovedať
@beju mas krasne fotecky...pridaj este nejake, nech sa kocham namestim... :-) :-) :-)
Odpovedať
ja som práve zvedavá.... dúfam, že budeme spokojní.... inak ale som premýšľala nad tým, že keďže oni budú hrať také odrhováky, tak že by sme s drahým pripravili aj nejaké CD s modernými pesničkami a nejak už nad ránom /o druhej, o tretej/ si spravili aj takú malú "diskotéku" my, mladí.... tak nejak na striedačky s ich odrhovákmi :-D aký máte na to názor????
Odpovedať
@ljenocka netusim, ake mas vekove zlozenie pozvanych hosti..ale myslim si, ze mozes striedacku robit aj skor ako o druhej tretej...okolo púolnoci su postarsi uz unaveni, viac menej tam sedia zo slusnosti, aby niktonepovedal, ze...samozrejme existuju aj tvrdsie a odolnejsie korienky...pravdou je, ze do tej polnoci to ubehne ako voda...myslim si, ze zalezi od vekoveho zlozenia a aj od harmonogramu svadby...
Odpovedať
ljenocka - z toho si nic nerob, mne sa tiez snivali podobne bludy... ze prsalo, a ze som polku svadby preplakala lebo prsi a kopa inych somarin...
Odpovedať
@elanor ahoj...
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, ale tito nasi hrali aj moderne (teda relativne, take to "tengo la ka misa negra"...) ale inak ti co mal svagor, tak oni mali sami aj DJ-sky aparaturu a po polnoci to sami striedali (jedno kolo hrali a jedno robil kapelnik DJ)....ale nemala som pocit, ze mi tam nejak tie "moderne" chybalia to sme tam bolio vela mladi....a to ja som hip-hoperka...ale na svadbe to je ine...neviem si predstavit, ze by som tam pustila Black Eyed Peace alebo Kontrafakt, hoci je to moj kazdodenny chlebik ;-)
Odpovedať
lomnicka ja nazývam našu svadbu, že "takmer geriatrické oddelenie" :-D :-D véla, véla ľudí bude práve vo veku 55+ samozrejme budú aj mladí, nehovorím, že nie, ale keby som urobila priemer, tak neviem, neviem, k akému číslu by som sa dostala :-D elanor aspoň že v tom nie som sama :-D :-D hanka no jasné, že by som nepúšťala Kontrafakt a tak....myslela som skôr také odrhováky ako Macarenu, aleby YMCA, proste také tanečné.... nemyslím, že práve najaktuálnejší hit madony... to nie..... ale je pravda, že takéto kapely by mali zvládnuť aj niečo takéto... teda ak to majú v repertoári..... no možno skúsim s nimi zorganizovaŤ ešte pred svadbou nejaké stretnutie, to asi bude najlepšie.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?