Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahojte baby dominika vitaj, už ako pani... šťastná, oddýchnutá, vydovolenkovaná :-D fúha, inak uvedomujem si, že rapídne v tejto téme klesá počet neviest čakateliek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urcite sem pripijim aj nejake dalsie fotecky..aspon par z nich, ktore fotila moja rodinka... teraz ich tu nemam..tak neskor.. fotky od fotografa budeme mat asi tak za tyzden..sme na nich velmi zvedavy aj na DVD. na svadbicke sme sa super bavili, sme stastni, mali sme vynikajucu partiu a vsetci sa zabavali. jednoducho super.. inak bolo vidiet aj ked som vstupovala do kostola ze sa mi chcelo plakat?? :-) ja som to tolko krat v ten den oplakala veru... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
minimalne ja a lomnicka budeme este dllllho cakatelky....
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: nebolo vidiet, ze sa ti chcelo plakat, ... jedine co sme si vsetky vsimli, ze si velmi stihlulinka :-))) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a krasna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka, prisli mi len 2 mailiky... spolocna s vami foto ani jedna... ljenocka, dakujem za privitanie do reality.. :-) dnes mam este volno...ale zajtra nastupujem do pracovneho kolotoca.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no, ale mali by dojst, pockajme este chvilku, ked nedojdu, preposlem ich...
Odpovedať
Profilova fotka
katrin.. dakujeeeem velmi... :-) citila som sa ako princezna..uzasne som sa citila v satickach. boli nadherneee, je to krasne vidiet aj na tych foteckach od teba....krasa..
Odpovedať
Profilova fotka
no ved som sa nsazila to tak pofotit, aby ich bolo vidiet aj detailne zpredu aj zozadu... boli veeeelmi pekne!!
Odpovedať
ahooooj tak ako bolo na dovolenke?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj el.... jaaaaaaaj..uz mame po vsetkom... ;-( svadbicka bola uzasna, najkrajsi den, fakt, najkrajsi v nasom zivote.... aj svadobna cesta bola pekna..doleteli sme vcera vecer o 20,40 do Bratislavy.. uzili sme si to...velmi... :-) prostredie tam bolo krasne...co sa arealu tyka..ale ja som detailistka zial..a bolo tam aj dost nedostatkov..ale prezili sme to, netrebalo sa na to zameriavat a svadobna cesta bola taka ako ma byt.. pre nas dvoch.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na prospekte ten areal aj hotel vyzeral super... inak... den po vesom odchode tam bol last minute na 23.juna tusim za 12900.. super zlava, ale ist tak zo dna na den to musi byt fofr.... co sa vam nepacilo? ja som taky zvedavec :-)) rada citam rozne recenzie hotelov :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja by som ten hoel z mojho pohladu ohodnotila na 3+, maximum 4 hviezdicky, nie na 5+. ako vonkajsi areal bol pekny... ale co sa tyka vybavenia hotelu, izieb a tak nic moc.. ani more nic moc.. ved my sme sa v mori vlastne ani nekupali.. sklamani sme boli, pretoze v katalogu aj ta baba z cestovky ktora tam vraj bola hovorila, ze je tam krasnia piesocnata plz.. a tam po piesku nebolo ani chyru. bol tam strk a kamene... a v stup do mora nebol az tak celkom pozvolny a navyse bol smyklavy... hrozne mi tam vadilo, ze tam bolo 70% Rusov a baby to vam poviem, to je hotova pohroma.... tfuj... no do Turecka uz by som viac nesla..veru.. ale inak celkom v pohode. strava super, vela moznosti na vyber...pravidelne 5 krat za den.. bazen bol tiez super...tam sme travili vsetok cas.. :-)
Odpovedať
dominika a boli ste na nejakých výletoch?? kde?? no, s Rusmi musíš počítať... tí sú tuším už všade, bohužiaľ :-| no som ja zvedavá na ten náš hotel, čo budem ja hovoriť po dovolenke 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dam sem aj fotecky z dovolenky potom... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zaujimave... inak aj kamoska isla s manzelom min. rok do turecka, tiez povedali, ze boli sklamani z postu hviezdiciek a pod.... a ta plaz , tpo je sila, ale zas ked tam nie je piesok, tak by aspon voda mala byt cistejsia, nie? Rusi, no to je kapitola sama o sebe..." pani sveta " .... no... ja som zvedava, ako domadneme my, kedze ideme do tych Vodic s nejakou CK Lipa, co mi nic nehovori, ale mal by to byt novopostaveny privatny maly hotel, Vodice same o sebe by mali byt OK.... tak uvidime, mne zalezi hlavne na mori a strave kedze ideme s dvoma stuplami. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka na vyletoch sme neboli.. vzhladom k tomu ze tam na slnku bolo hadam vyse 50 stupnov, nemali sme ani chut ist niekam do starobileho Side napriklad alebo behat po obchodoc.. ja by som asi urcite odpadla, bez vody a ovlazenia sa... tak sme neboli nikde.. a ani nam to veru nechyba :-) niektori ludia tam vyslovene prisli kvoli nakupom - kozusiny, zlato a tak... tak ale my sme si prisli uzit liiibanky... :-)
Odpovedať
dominika no, keď my pôjdeme v júli, tak tam asi bude 60 stupňov na slnku :-| ...no ak sa nebude dať chodiť nejak "von", tak môj drahý si tam obhryzie nehty nudou :-D . On keď má pol dňa len tak ležať, tak je z toho úplne chorý..... no nazdar :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
katka, dakujem ti velmi pekne, prisli mi fotecky.. kraaasne :-) moc
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, my sme tam veru vydrzali lezat, opalovat sa... moj manzelik je tiez taky fajn, ze vydrzi ako ja.. :-) nemali sme najmensi problem.. :-) veru v juli je najvacisie teplo hadam vsade... a kam idete?
Odpovedať
dominika, ideme sem: http://www.tiptravel.sk/index.php?d=1... môj drahý ležať a opaľovať sa moc nevydrží.....teda vlastne nie že moc nevydrží, on vôbec nevydrží.... som si istá, že po 15 minútach sa bude pýtať, že čo ideme robiť :-D :-D a si krásne opálená, dominika??? :-D . Ja si určite musím zobrať aspoň 40-tku faktor, lebo ja keď sa prvý deň pripečiem, tak mám po dovolenke :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: moj vydrzi lezat pokial chodi do vody... ale skor po obchodoch nevydrzi chodit ani 5 minut z coho mam uz teraz nocnu moru, bo si chcem aj tie pobehat trochu.,...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, zabrusim uplne mimo....neviete, kto by mi vedel ocalunit kresla v TT alebo v okoli? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
v urminciach , ked tade chodim, tak tam je putac priu ceste , ze calunnictvo... to je za Hlohovcom....smerom na TO...
Odpovedať
hanka: http://www.datamax.sk/index.php?PageI... ale referencie na nikoho nemám :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, opalena som.. jo... :-) ja som zavislak na opalovani.. :-) tak mne sa samozrejme zda ze som malo opalena... :-) :-) :-) ja som sa prvy den opalovala s 20 faktorom, potom uz v podstate len z 10-nou aj to sa mi zdalo posledne dni ze je to velky faktor :-D spaleni nie sme vobec. mame peknucku hnedu farbicku :-D
Odpovedať
hanka: http://www.ifirmy.sk/obory/ostatne/93...
Odpovedať
dominika no, ja v poslednej dobe veľmo zle reagujem na slnko, takže si asi kúpim radšej jeden faktor vyšší a potom nejaké nižšie... nerada by som dovolenku strávila v bolestiach a nespala celé noci ako minulý týždeň po víkendovom opaľovaní :-| tak dúfam, že budem aj ja pekná hnedá.... nech potom pekne vyniknú biele svadobné šatičky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky :-) "pokukam" 8-)
Odpovedať
inak baby, cez víkend som sa vážila... po 14 dňoch tej 90 dňovej diety mám bez pár dkg o 3 kilá menej..... veru, hneď sa mi lepšie "žije" :-D :-D dúfam, že to pôjdem ešte dolu..... bola by som veĺmo happy, keby som zas obliekla veci, ktoré ležia v skrini nevyužité....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?