Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
oni este ani stavat nezacali, ale viem ze to nie je v parnase, akurat minule boli u nas a sme sa o tom bavili, ja som si cely cas myslela ze parnas ale to je nejaka ina stvrt, tiez cisto novostavby
Odpovedať
Profilova fotka
bambi:... no, PArnas je cast Bieleho Kostola... vlastne tak nazvali tu novu obytnu zonu... aj ulice uz maju mena.. napr. naša ( Dankova) je Športová..... ale je mozne , ze aj v dedine priamo stavaju, jasne.... Toto je prakticky za futbalovym ihriskom... stoja tam dve velke bytovky a potom tie mensie uz hotove , za nami, co mali byt pre Francuzov v Peugeotu, ale tusim to rozpredali inde...
Odpovedať
Profilova fotka
praveze oni mi hovorili, ze v bielom su 2 nove stvrte kde sa stavaju nove domy, jedna je parnas a ta druha je ta ich, tiez to ma nejaky nazov, len si neviem spomenut. ale na byvanie je to podla mna dobra lokalita a hlavne mas to kusok a je super ze planuju postavit novu cestu, lebo ta stara je dost uzucka
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to neviem o tej druhej stvrti... no, cesta ma ist rovno s kamenaca, maju tam dorabat aj celkovo nejaky veelky zabavny park, aj kamenac prerobit a cesta za tymi rybnikmi pojde doprava rovno do Parnasu, prakticky kusok od domu je vyjazd s cesty naschval nechaný na pripojenie tejto cesty.. uz aby to bolo, lebo ked tam ideme, tak ist cez cely BK mi dost leze na nervy, cesta je tam fakt uzulinka....
Odpovedať
Profilova fotka
teda, tak to som nevedela ze tam sa planuje tak prerabat cele, ale to je super, lebo to ma dobry potencial. aky dom mate, bungalov, ci poschodak?
Odpovedať
Profilova fotka
bungalov... taky do L.... aj s pivnicou..
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, Danko chcel stavat tiez najprv v Modranke.. ale je to blizko dialnice, podla mna dobre , ze tam nie je.... aj ked auta mu ta parkuju, kamiony...
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme poschodak z toho dovodu, ze o to vacsia bude zahrada a chceme poriadny dom, nie mega, ale aby sa tam vsetko pomestilo :-D ale na 2. strane, ked raz budeme stari, bol by lepsie bungalov, lebo stari ludia nevladzu chodit hore dole po schodoch...tak mame dilemu
Odpovedať
Profilova fotka
no.. ja som do toho aky dom bude nemohla hovorit, lebo sme esze spolu neboli.... tento tiez nie je neviem aky obrovsky ma 4 izby , satnik, spajzu... ale je fakt, ze zaberie viac... nabehas sa rovnako, len schody chybaju...co sa v starobe zide..
Odpovedať
Profilova fotka
ale baby, naco starobu spominate :-) sak si potom zajednam nejaky bytik v luxusnom seniorville a co by som este aj na penzii lietala okolo domu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v anglicku pracovala s detmi v rodine a mali 3. poschodovy dom! a 3 male deti a co som sa ja nalietala, normalne som schudla aj z tych schodov x-) ale bola som z toho unavena ako cert, denne som behala hore dole asi 100x, ale je to dobre na celulu :-D :-D a to mam len 26 a bola som hotova, co budem hovorit po 60 ke =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hani: a to by ta bavilo, kukat sa na samych prachatych dedkov a babky? mna nie :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja na starobu chce praveze byvta v dome, s mojim milovanym matkom ktory bude stary dedusko x-) ja viem ze to je este daleko, ale aj tak dufam ze ho neprezijem, ak ano, tak to by asi bolo lepsie ist do penzionu zo zahradkou, kde su ludia, lebo ostat stara sama v dome so spomienkami...ee. juj ale to co tu pisem o takzchto veciach, to je este dalekooo, nastastie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna hej - mas tam saunu, kryty bazen, posilku, park, zahradu, kadernictvo, manikura pedikura, kaviarne, restiky...lepsie ked tam za mnou pridu decka na kavu ako by som mala 2 tyzdne vypekat a upratovat megabarak, lebo dojde "nevesta" :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: sak to hej.. neda sa starat o mega barak... ale asi by som to chcela vyriest potom tak, ze bud nech maldi byvaju s nami, ale to zas nie je dobre pre nich, a asi aj ja uz budem chciet mat svoj klud... tak neviem... ale samemu sa o dom starat neda, do je jasne... ale podme radsej na nejaku veselsiu temu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem na "veselsiu" temu, idem sa totiz ucit :-( majte sa a pekny vikend, pa
Odpovedať
Profilova fotka
no tak pekny vikend, ja uz tiez koncim, za par minut mi padla!!! ahojte, baby! pa hanka.
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, cauko...ja si musim ist este uzavriet ten druhy pilier, ale sa mi nechce :-p pekny vikend :-) k nam maju dojs kamarati na 2 dni, budmeme mat "mejdlo" tak uz sa vidim, aka budem hotova v pondelok :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte babulky... som bola niekolko dni bez pc...ale za to som sa stihla po vela rokoch spalit..a to som sa natieraaaalaaaa 15-kou a dost casto... ste tu toho popisali...som unavena, som nespala dne noci 8-( 8-( 8-( 8-( a to ma este caka tolko veciiiivybavit, pobalit na dovcu (ideme 3.-eho v noci) a to nemam ani sajnu o tom, ze čo si vezmeme a moj drahy, ze sak si kupime lehatka a vezmeme aj cln velky..a ja reku a co mame nafukovacie auto, alebo beriemem prives, ci co?...a to este lietam po slovensku...vcera som zaspala po stojacky...jeeemine... tak idem pracovat...zienka domaca...zehlimeeeee... :-o :-o :-o švitorí mi... :-o :-p :-D :-D :-D :-D pekny vikend...my ideme na vylet...
Odpovedať
baby, kde ste? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ste tu niektora?? nebodaj aj Dominika po dovolenke, uz by dnes mala popisat cosi... ja som taka zvedava , ako sa mali.... Ozaj, my sme si s drahym v sobotu vybrali dovcu! Ideme najprv do Vodic od soboty 5.7 a potom ten dalsi tyzden sa presunieme do Omišu - Nemira... takze budeme pri mori 2 tyzdne! Hura!! Bol totiz obrovsky problem najst nejaky last minute s dvoma detmi a cca. na 10 dni.. tak sme si vzali dva zajazdy a pokoj... kazdy s inou cetovkou , tak uvidime.... ja sa taaaaak tesíííím !!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katka...tak super :-) dobre ste to vymysleli ;-) lomnicka...ja neviem tiez ani presne kedy ideme, ani kam, ani kedy sa vratime ani co mam zobrat...ale hadam bude dobre... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyy kuk :-D som tu.... ste zlate, ze na mna tak myslite... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahoj :-) no hovor, hovor hovor...svadba, dovolenka? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hned pridem...napisem vam...ale postete mi babenky niekto fotky co ste sa so mnou fotili na svadbicke pred kostolom?? ja som este ziadne nevidela..a tak sa neviem dockat... jo? dakujem... mail vam dam manzelikov: miroslav.halada@ttonline.sk dakujeeeeeem :-) hned som tu..
Odpovedať
Profilova fotka
dominika poslem ti ich . :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poslane....
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem.. :-) naaaadherne... az sa mi tisnu slzy do oci, ked ich teraz pozeram.... veru aj na svadobnej ceste som si asi este 4krat poplakala.. pre nas to bol jeden uuuzasny den..nikdy nezabudneme..nadhera, proste to sa neda popisat...a strasne by som to chcela vratit spat..uzit si to este raz, tak ako sme si to uzivali v ten den. nemal ani najmensiu chybicku...ale hrozne rychlo to utieklo.. kocky, aj mate nejake fotky ktore sme sa potom spolocne fotili pred kostolom po gratulaciach??
Odpovedať
Profilova fotka
no mame jednu spolocnu, a tu som ti poslala spolu s ostatnymi... poslala som uuuuplne vsetky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
su to 4 maily....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?