Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
smejiii, ved hovorim ze nenechaj sa odradit, ja nic nčelutujem, bolo tam perfektne a problemy ta len posunu dalej, ver mi viem o com hovorim. ja uk hodnotim velmi pozitivne, urcite tam chod.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem bambi. aspon ty si ma potesila
Odpovedať
Profilova fotka
ved hovorim, to bolo to najlepsie co som mohla urobit. nikdy, ani ked bolo ozaj zle som neolutovala, je to skusenost aka sa ti tu na slovensku nikdy nenaskytne. treba niekam vypadnut kym si bezdetna, potom si to mozes jednoho dna vycitat ze si to neskusila. ked nieco chces tak to urob NO MATTER WHAT :-D mna vsetci odradzali, rodina, kamarati, ale zatala som sa a pozri ako to dopadlo, nielenze mam nadherne zazitky ktore mi nikto nevezme, este aj manzela som si odtial priniesla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi, to iste som si povedala aj ja. ze ked nepojdem teraz (pred svadbou), tak uz nepojdem vobec. kto vie, co bude po svadbe. a mozno sa mi tam zapaci a vratim sa este na chvilu naspat aj po svadbe. ved uvidime. ale proste chcem tam ist. sice som uz v Londyne bola, ale so sprievodcom. a teraz sa chcem otukat sama. a hlavne idem kvoli anglictine. dnes sa uz bez nej v ziadnej praci nepohnes, takze preto...
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis :-D a kde pojdes z letiska, mas ubytko vybavene? v akej casti londona budes byvat?
Odpovedať
Profilova fotka
no prilet mam na Stansted, ubytko mi tam uz zajednal kamarat a pracu si budem hladat az po prichode tam. ale neviem ti povedat, v ktorej casti to je. niekde blizsie k centru
Odpovedať
Profilova fotka
ja som byvala na JZ londyna, pri wimbledone, bolo tam super, nulova kriminalita, samy bieli anglicania, slusne rodinky s detmi. :-D najhorsi je SV londyn, tam mas kolonie cernochov, moslimov, poliakov a pod. sesterka tam byva, po zotmeni nelozit vonku, vsetko tam je rozbite, spinave a nebezpecne. uplne iny svet a pritom jedno mesto.
Odpovedať
Profilova fotka
ked som k nej isla na navstevu, normalne som dostala ucebnicovy panicky atak, nie a nie sa nadychnut, tak som sa bala, sama cierna papula na teba cumi a hulaka a idu za tebou a najradsej by ta...aj take stvrte tam mas
Odpovedať
Profilova fotka
bambi, nestras. ja tam mam kamarata, tak ten ma snad ochrani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
take zle to nie, ja som sa v lopndyne nebala ani sama, ale niektore stvrte, no radsej sed doma vecer...a nemozes mat ani slzak, lebo je to tam zakazane, ak ho pouzijes co i len v obrane, obzaluju teba ]-( takze kluce v ruke a pichaj do oka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne bambi. vsetky cenne rady beriem na vedomie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, idem sa ja ucit, nejak to dnes flakam, asi to bude tym ze som si uz 2 dni zabudla dat ginko :-( keby si mala otazky, posli IP ;-) pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bambi, mas ip
Odpovedať
Profilova fotka
vidim, ze som tu dnes prva. tak dobre ranko vsetkym, co sa tu dnes zastavia
Odpovedať
Profilova fotka
Nie si tu prvá, len som nepísala k téme, lebo to je niečo, ide okolo mňa. BOŽE!!!
Odpovedať
dobré ránko, smeji... ako pred víkendom??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni. no my ideme dnes so skoromanzelom na chatu. maju taku s kolegami z prace vybavenu. takze hned po robote ideme tam. ale strasne sa mi dnes nechcelo ist do roboty. mozno aj preto, ze drahy ma dnes volno. a ty ako?
Odpovedať
ahoj michala... smeji, no, teším sa na "padla".... po práci idem k našim a potom v sobotu sa presúvam za drahým.... taký klasický víkend si myslím.... a v nedeľu začíname pozývať rodinu na svadbu... takže som zvedavá, ako nám to bude "odsýpať".... :-) . Moc sa mi nechce tráviť víkendy u tetičiek a ujov, tak dúfam, že prídeme, posedíme, vybavíme a ideme k ďalším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni, tak to teda nemusim ani ja (myslim tie navstevy). ja nie som navstevovy typ, tak tiez dufam, ze to u kazdeho v rychlosti vybavime. a kde je drahy?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme v nedeľu do Bohdanoviec na hody. Zase mi bude zle z dobrého jedla.
Odpovedať
smeji drahý?? doma.... ja len idem kuknúť našich, on príde za mnou a potom v sobotu budeme u nás doma..... hani ahoj michala jééj, hody... odkedy držím dietu, tak akékoľvek slová o dobrom jedle zo mňa robia slintajúceho tvora :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni a vy byvate v BA? mam v tom nejaky zmatok. Ahoj Hani :-) michala: tak o tom prezrani by som vedela rozpravat
Odpovedať
smeji nie, nebývame.... bývame úúúúplne mimo :-D :-D ... na dzedzine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pri TT ci pri BA? ale svadbu mate v TT, ze? aj my byvame na dzedzine. v Krizovanoch. ale mne sa tam paci. to je moj novy domov :-)
Odpovedať
no ja som rodom od TT, takže hostinu máme tam, je to pre nás najlepšie.... a vlastne drahý a jeho rodina to tiež majú do TT nejakých cca 30 km, takže nám to vyhovuje obom.... ja som sa narodila na dzedzine, potom sa premiestnila do mesta, chcela som zostať v meste, ale stretla som drahého a ten mi zmenil plány :-D . máme totižto dom na dzedzine, takže aj naďalej bude môj život dzedzinský :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy uz mate spolocny dom? ty sa mas... aj my by sme chceli, ale kupili sme byt, lebo bol za super cenu, takze nie su peniaze. ale raz by sme urcite chceli byvat v dome
Odpovedať
Profilova fotka
my sme obaja mestksy ludia, ale chceme ist na dedinu, bud tot modranka, biely kostol alebo k ba. niekde hlavne blizko k mestu. starsne chceme mat domcek so zahradkou, aj pre psika aj pre deti to bude parada, len si este musime pockat, ale dufame ze do 3 rokov by to mohlo byt
Odpovedať
Profilova fotka
no my uz mame hypo na byt, takze uvidime, ako sa bude vyvijat nasa situacia. ale raz dom bude urcite!!
Odpovedať
Profilova fotka
presne, podla mna nie je na dom. svokrovci byvaju v alzbetinom dvore pri ba, uplne nova dedina, same vily nadherne su tam, byvajui v tichej ulicke hned pri poli, veliku nadhernu zahradu maju, je tam tichucko, nikto im nevidi do dvora, akoze parada
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?