Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
tak príjemné školenie, hani... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. mozem povedat, ze taku vichricu, ako bola v noci som este nezazila. kym som stihla pozatvart okna, uz sme mali oplieskane steny od dazda. baby, vy sa tesite na dovolenku a ja tak trocha do toho Anglicka. odlietam 2.7. idem tam sice pracovat, ale tak aj to je zmena. no a ked pridem, nahodim svadobne saty a potom snad aj my pojdeme niekam na dovcu k moru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smeji a kam do anglicka ides? ja som zila cez 2 roky v londyne a tam som spoznaa aj svojho manzela :-D preto nedam na UK dopustit. ale nie vazne, je tam super. ina dimenzia, iny vesmir x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bambi. :-) no ja idem do londyna. uz ma tu vsetci strasia, ze ma tam na dva mesiace nikto nezamestna, ze ked ma aj zamestna, tak mi neda zmluvu, ze si tam budem musiet otvorit ucet a tak... a ze je tam strasne draho a vsetko tam miniem na zivot a nic nezarobim...
Odpovedať
Profilova fotka
hm, teraz neviem ci klamat alebo povedat pravdu :-| no ti ludia maju veru pravdu. ja som prisla so londyna s perfektnou anglinou a chutou pracovat, lenze prisla som tam v lete, na zaciatku a to tam prisu tisice studentov, ktori chcu pracovat, takze vsetko je rozchytane po znamosti, po tam potom ze vies anglicky ked nemas niekoho kto ta pretlaci...ja som bola bez prace asi 5 - 6 tyzdnov, az nakoniec mi pomahla sesternica, ktora ukecala sefa aby ma vzal, aj ked nikoho nepotreboval. a to bol moj odrazovy mostik, odtial sa mi uz pracu hladalo lahko a potom sa mi zacalo dost darit, aj ked nikdy som tam nerobila office job, ani som si taky nehladala. skoncila som opatrovanim deti, nie ako aupair ale ako nanny, co mi vyhovovalo. draho je tam velmi, vacsinu platu davas na vyplatu a jedlo a cestvovne, si vezmi ze TYZDENNIK na metro stal pred pol rokom 30 libier, teraz bude kolko stat???? :-p a ubytko rataj tak cca 250 - 300 libier mesacne.a to je este lacne...
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja ked ta vsetci strasia, nedaj sa odradit, ja by som to znova spravila uplne rovnako, nic nelutujem, je to skvela skusenost, da ti to ovela viac ako ti vezme, to mi ver. a keby to bolo take zle, tak by tam predsa nikto nebol, nie? a pozri jak sa tam vsetci hrnu :-D nie vazne, chod a neboj sa, budes spominat do smrti!
Odpovedať
ahojte :-) moj teraz uz manzel bol tiez v londyne, ale on tam isiel hlavne sa naucit anglicky jazyk, ale musel si hladat aj pracu lebo by tam nemohol studovat a nasiel si tiez az po 5-6 tyzdnoch /vypomoc v restike za minimalnu mzdu/ a tiez mu to pomohli nejaky znamy najst, ale neboj sa smejulienka, je to aj o stasti. drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna tam prijaôi na 2 VS, v londyne, preto som tam isla, ale nakoniec som sa vykaslala na skolu, ved som mala aj tak rozrobenu skolu na slovensku a len som tam pracovala, nech si clovek aj nieco domov donesie
Odpovedať
ahojte :-D ako sa máme? bambulka tinka sa má ako? už nekúše? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tinula este skusa, ale uz menej, uz bola 2. krat na cvicaku, tak sa tesime ze budeme mat poslusnu fenku ;-) a ty ako, pripravy v plnom prude?
Odpovedať
aj áno...ešte dnes musíme dotiahnuť papiere a máme všetko :-D a ty ako? štátnice sa blížia..aj máš strach? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
prave sa ucim, ale bojim sa ako cert, velmi, vobec si neverim. mam ich v utorok, pan boh pomahaj :-( ozaj a kde budete mat hostinu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
hostina bube v Olympii mali sme mať reštauráciu Brick pri poliklinike Družba ale zmenil sa majiteľ tak nás premiestnili :-| Štátnic sa nemusíš báť..podstatné je aby si začala rozprávať...oni aj tak nepočúvajú všetko...
Odpovedať
Ahojte babule, tak zavitavam aj sem na chvilku nazriet... :-) V tetjo Trnave je tak hnusne teplo, ze idem zdochnut...no, teda niezeby to nebol celostatny problem... :-N Som myslela, ze po tej burke bude aspon trosku sviezejsi vzduch, no ale nic moc teda... Bambul, ucis sa na statnice? Jejej, si pamatam tie moje, stresy a stresy...vnutorne som bola uplne mimo... :-D Ale neboj, to su len tie hnusne pocity okolo toho, ten pocit "po" je na nezaplatenie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mi vsetci hovoria, ale hovorili aj kamaratke a ta mala take okno, ze rupla zo vsetkych predmetov :-S
Odpovedať
Fuha... :-N No ono to zalezi urcite aj od skoly a odboru, aj od ludi, ktori ta skusaju. U nas sa snazili viac-menej objektivne, ale len snazili... :-N Ak je niekto oblubeny, ma to lahsie ako ten, kto sa nevtiera a vyjadruje svoj nazor, ze jo... Ale zase rovno sa vyjadrili, ze rupnut by nechali len toho, kto by naozaj ani necekol a bolo by vidno, ze fakt absolutne nic nevie...a toho sa aj drzali. Akurat vsak tento rok vyhodili chalana, ktory je velmi chytry a aj vedel, ibaze jedna ctena docentka povedala, ze ona ho nenecha prejst, lebo sa jej zdal cele roky velmi hubaty a strasne vela sa pytal... (Ale ona je svojska, ona aj mne nechcela na prvykrat uznat diplomku a napisala posudok, do ktoreho sa velmi emocionalne vlozila, praca sama o sebe ju prilis nezaujimala...) 8-( Co si to studovala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja studujem manazment kultury a turizmu v nitre. je pravda ze vacsinou nie je ich cielom nechat rupnut, ale u tej mojej kamosky to bolo tak ze nechali aj ked co to vedela, proste asi bola niekomu nesympaticka, aj napriek tomu ze vobec nie je drza ani nic podobne. ja budem mat velmi prisnu komisiu, najvacsie kapacity a hlavy otitulovane na nasom odbore, tak sa "tesim". juj len o tom pisem, mam nejake krce v zaludku, uz to asi zacina...a to je este len stvrtok :-S
Odpovedať
A ako sa ti paci ta skola? Lebo mi to znie velmi dobre, take nieco by sa mi pacilo studovat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ono je to fajn, akurat ze je dost vseobecne, ucime sa vlastne akoby 3 odbory, ale je to aspon zaujimave, aj ked je toho dost, najma teraz si to uvedomujem. co si studovala ty?
Odpovedať
Tak ja som vystudovala psychologiu, a stale sa pohravam s myslienkou studovat este nieco dalsie... Taketo veci by ma celkom bavili, ja by som nemohla robit skolu, ktora by ma nebavila, takze nejake matiky a fyziky a podobne by ma zabili... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda, tebe este nestacilo? ci ty z tych ludi ktorych skola bavi? =-) mne to robi stresy, to je problem, zvladam v pohode, ale mam z toho depky uz pomaly. teraz som 1. rok na externom, prestupila som z denneho, ale externe je 100 krat lepsie veru, uplne iny pristup, aj ked tie zabite soboty....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, baby.. tak vcera som bola na tej sluzobke v TN, nastastie som trafila... aj auticko posluchalo, zvykla by som si.... :-D inak, bol som tam v skvelom obchode s nabytkom Meuble... uzasne nieco, co tam mali obyvaciek modernych, nadhernych,... furt som fotila a posielala MMS priatelovi, sa ma pytal, ze co som taka ocarena... no ved aj som mala byt z coho, fakt skvele!! Aj som si vybrala obyvacku, teraz zvazujem, ci ju kupit, stoji 23 000,- (v podstate 4 ks nabytku) ale je krasna....a hned vedla bol dalsi obchod, taky co ani nepoznam znacku, na bytove doplnky, kupelne a zahr. nabytok a tam mali vecííííí, ... ale po vacsine take drahsie a luxusnejsie... kupila som si teda aspon akciovy vankusik plnený perím len za 69,-... ved naprazdno som odist nemohla!!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak vam teda baby dakujem za "pozitivne" nazory na UK. teraz uz fakt rozmyslam, ci som urobila dobre, ze som sa tam rozhodla ist
Odpovedať
Profilova fotka
najst si pracu za 4-5 tyzdnov--- a ked tam mas byt len 2 mes.. tak neviem, neviem.... aj kamarat si tam veeeelmi dlho hladal pracu... robil na zaciatku house keeping- upratovanie.. pocuj, klikni si na stranku : mikondon.blogspot.com ... tam sa docitas jeho zazitky, ja som sa stráááásne nasmiala, vazne... musis ist od zaciatku.. popisovanie, co koko stoji, ake humusy maju ludia v bytoch a ake lacne su tam obchody a pod.... ved uvidis, velmi poucne a zabavne zaroven.. podla mna to stoíji za to... mohol by sa dat aj na pisanie knih....
Odpovedať
Profilova fotka
ale zase jeho vtedajsia baba, kvoli ktorej tam siel,aj ked sa nakoniec rozisli( ona tam bola uz dlhsie..) si nasla pracu asi takto: vysla z metra na " zemsky povrch", vosla do prvej !! restauracie a veeeelmi zlou anglictinou sa pytala: have you some job for me??? a baba za pultom jej hovori : " a co by si chcela robit, moja?" bola to slovenka... a baba mala pracu... ale take stasie nema hocikto... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
viete co, nechajte uz moje anglicko tak. co bude, to bude...
Odpovedať
Profilova fotka
a katrin, ta tvoja adresa nefunguje
Odpovedať
Profilova fotka
musi, som ju teraz kukala... dala si tam www pred to??
Odpovedať
Profilova fotka
dala. nejde
Odpovedať
Profilova fotka
nechapem.. mne to normalne ide... http://www.mikondon.blogspot.com/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?