Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
no a tam uz naozaj nie je miesto pre tituly.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved nie, to je jasne :-)))
Odpovedať
my sme tiez obaja inzinieri ekonomie a tiez si ho nikam nedavame teda na obcianskom- novom ho mam, ale to je vsetko robila som niekolko rokov v banke a pripada mi dost detinske a uzkoprse, aby sa niekto podpisoval inzinierka Mrkvickova........... ale hold, aj taki sme
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez v praci nepodpisujem titulom.. iba na uradnych documentoch kde je kolonka na titul..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa chytila aj s nasim panom fararom, lebo ked sme vyplnali spolu tie dokumenty, co potreboval na svadbu vypisoval tam aj tituly a ja ze nech to tam za kazdu cenu nedava a on ze to sa musi a ja ze to tam nechcem a uz vobec, aby to, pan boh ochranuj, zaznelo v kostole....tak sa na mne len smial, ze mam uplnu pravdu, ale ze do tych dokumentov to vraj musi ist, co sa odovzdavaju.... 8-)
Odpovedať
hani - v dokumentoch musi byt, bo je to oficial papier. mam to tam najprv tiez nedal, my si tiez nijak extra nepotrpime na tituly, a potom sa zbadal, ze jeeeej tituly, tak to tam natlacal...
Odpovedať
Profilova fotka
no... tak som bola na obede, vonku je na odpadnutie.... a po obediku papam nanučík.... dieta za 500....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja v poslednom čase vyspelosť človeka meriam tým, ako si na tituly potrpí. Ja osobne nie, dokonca na to nepočujem a nereagujem. Musia ma drgnúť, aby som pochopila, že to hovoria na mňa. Niekto hold to má tak, že dosiahnutie titulu je jeho vrcholná životná méta a tak potrebuje dať svetu najavo, že to dokázal, Možno to naozaj vydrel, tak všetka česť. Neberiem im to, len mi to pripadá divné, nechať sa oslovovať titulom. NA druhej strane, niektorým to musíš vmietnuť do tváre, že máš jednu-dve výšky, by s tebou začali jednať normálne, respektíve padli na zadok a chovali sa primerane tvojim požiadavkám. Mne sa to stáva v škole, kedy musím panie učiteľky upozorniť, že nie som malý Pepo, tak nech nevrieskajú, jednak si ich budem natáčať a jednak má o jeden titul viac ako ony. Potom sa zvyčajne situácia ukľudní. Dávať si na oznámenia tituly mi príde divné, lebo, ako ste správne poznamenali, berú sa ľudia z mäsa a kostí a nie magister s inžinierkou a podobne. A ešte, aby som nezabudla, moja mama potrebovala v trnavskej honde skontrolovať dialkový ovládač na auto. Taký fagan, čo mal na vizitke inžinier jej to odmietol s tým, že on sa predsa nemôže takými vecami zaoberať. To je záležitosť pracovníkov. On tam bol čo? Ozdoba? No, mal na vizitke celoživotné snaženie, tak to nezvládal. A titulované, neurazte sa, toto je môj názor a vážim si každého, čo dokázal vzládnuť vysokú školu. Pá.
Odpovedať
Profilova fotka
ja suhlas s tebou Miska :-)
Odpovedať
miska - vlastne mas pravdu... my sme sice na oznameniaqch tituly mali, ale to bolo asi tak vsade, oznamko sme brali ako ofialnu zalezitost, a skor sme to brali ako ze rodicia sa budu pisit oznamkom nez my... inak si na titul ani jeden nepotrpime. skor mi pripade divne (az smiesne) ked ma tak niekto oslovi. ako zneje to fakt divne, pani inzinierka... bleee.... no booooze som a co ma byt?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, pani inžierka, súhlasím a pani inžinierka, kedy dáme ďalšie stretko? Musela si narýchlo odísť, tak sme nestihli ani všetko prebrať. Inak, kočky, bola som s luckou. Je to taká zlatá kočka. Neviete, čo dnes kvitne, alebo je v ovzduší? Zase pomaly nevidím a soplím a duní mi v hlave. "Ať už je po žních, Cecilko", lebo nevydržím.
Odpovedať
Profilova fotka
s ktorou luckou? naco ste boli spolu? to som diskretna,co? :-D sak ti hovorim, tituluju len stare baby, co zabudli, ako sa volas... :-p 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lucia.viragova :-) tak s tou. Ok chceš indiskrétnosti, tak do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
chceeeeeeem :-) ja som vzdy zvedava na vsetky indiskretnosti :-D :-D ze by som sa aj ja potom s tebou stretla za tymto ucelom =-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak máš IP, ty zvedavec.
Odpovedať
Profilova fotka
vyjasnene ;-)
Odpovedať
ahojte Ing, Mgr, Bc, a ešte neviem čo všetko... :-D tak to ma verejne ohovárate :-D )))))) ja titul mám mesiac ale nejako ma to nezmenilo, vedomosti nepridalo asi som normálna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, ešte sme nezačali ohovárať, len sa chystáme ;-) Tak aké boli štátnice? DRžala si sa?
Odpovedať
miška ja som mala včera promócie :-D obliekli nás do talára (katastrofa) horko, dusno a ešte neviem čo iné... a štátnice boli v pohode ale neviem či by som sa dala ešte nahovoriť na VŠ :-N ja som človek typu raz a dosť
Odpovedať
Profilova fotka
tak blahozelem Lucka :-) ja som mala opacny nazor, ze ake to bolo nakoniec jednoduche a teraz rozmyslam, ze by som sa zase na nieco dala...ale neviem na co....mam ekonomiu, smer uctovnictvo-auditorstvo a chcem byt raz auditor, tak neviem....mozno nejake pravo, ale tam je zase vela dejepisu a to je nenavidiiiiiim :-p
Odpovedať
hanka ďakujem.. ja sa chcem teraz venovať jazyku, konkrétne francúzskemu, aby som sa už konečne dohovorila s drahým v jeho rodnej reči... uvidíme 8-) času mám veľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľa keď som doma...
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som promócie...
Odpovedať
miška..je mi to jasné ;-)
Odpovedať
ahojte :-) baby poradte mi: idem si dat urobit novy pas, ale nemam este novy obciansky /cakam do 1.jula-budu nove europske obcianske preukazy/, myslite, ze mi ho vydaju na zaklade sobasneho listu ten pas? lebo pas potrebujem, ideme na svadobnu cestu o mesiac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna ti to bez obcianskeho nevydaju....a "cakat kym budu nove obcianske..." no neviemn, ci nahodou nemas nejaku lehotu kedy musis ohlasit zmeny na OP... =-)
Odpovedať
30 dni je lehota oznamenia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nelly, ako správne hanka napísala, máš lehotu na vybavenie dokladov. Ak by bol nejaký snaživý úradník, mohla by si dostať poriadkovú pokutu. Väčšinou sa to neberie nejako zúrivo, ale radšej príliš neprovokovať. Bez OP ti pas nevydajú. Dnes totiž potrebuješ iba kolok a OP. Ostatné údaje si sťahujú z matriky a evidencie obyvateľstva. V podstate to máš za týždeň, tak by nemal byť veľký humbuk ohľadne meškania. OP budeš mať hotový za 20 minút a pas ti tiež urobia veľmi rýchle. Za 4 tisíc do 3 dní a ešte ti aj SMS pošlú a stíhajú do 24 hodín, za tisícku do 30 dní, ale zvyčajne je to hotové do týždňa. Mala by si stíhať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. no mala som ci robit, aby som precitala vsetko, co ste popisali, odkedy som tu nebola. tak uz som aspon trochu v obraze. co mate noveho?
Odpovedať
ja to stiham do 30 dni, ved som sa pred necelymi 2 tyzdnami vydavala :-) len ten pas potrebujem do mesiaca, skocim sa tam dneska opytat a ak nie tak potom v juli tam skocim, ale tie nove OP nie su na pockanie, ale maju nato 30 dni, neva, uvidim dneska ako pochodim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
smeji, nové? lucka má po štátnicia, dominika po svadbe, niektoré po stretávke, zopár cverní sa tu snaží chudnúť a všetkým je horko.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?