Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
mno v noci tak okolo jednej. ale ocividne to tomu moc nepomohlo, od rana je zase horko...
Odpovedať
baby, kde ste si zháňali /ak ste nemali priamo od fotografa/ svadobný album.... hľadám nejaký pekný, veľký, ale zatiaľ nič...
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram, ze dnes sme nalogovane v hojnom pocte :-D ja som spala super, aj tu sprchlo, ale ani o tom neviem... boze, ja mam taku pažravku!! som uz z toho zufala, stale by som nieco chrumala.. ked som videla tu stihlulinku Dominiku, a predstavim si seba za 3 tyzdne na plazi v plavkach... ach tie boky!!! ja viem, urcite mi tie co ste ma videli budete hovorilt, ze som chuda... mozno sa zda, ale mam boky vyse 100 a som z toho uz zufala, lebo som za posledny rok pribrala 5 kg... a len do bokov a brucha... Keby aspon do prs!! :-D :-D musim si vstupit do svedomia, ale ked mne tak chutiiiiiiiiiii!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby dobry vtípek na rano, taky pohodovy... Jožko dá svojej mamičke cukrík. Po chvílke sa jej pýta: - Mami, chutil ti ten cukrík? - Áno Jožko. - No vidíš a náš Dunčo ho vupľul.
Odpovedať
Profilova fotka
aj toto som dnes nasla na nete: Viete, čo je to najväčšia devalvácia zlata? Ak žena vymení zlaté srdce svojho manžela za oceľového vtáka svojho suseda. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katrin...aj mne chuti a je to vidiet :-p hrozne, dominika je ozaj ako sparatko :-) leni...v normalnej fotosluzbe..mam 2 velke s foliami v takej striebornej krabici a jeden maly zakladaci mi kupila sestranica
Odpovedať
hanka tak skúsim pobehať tu, v BA.. katrin pozerala som na fotky, že sme asi zhruba rovnaký typ postavy - vysoké - ja mám 183 cm a so širokými bokmi... nie že by "obalenými" tukom, ale proste to je dané typom kostry, že máme široké boky.... mne keď sa ukladá, tak práve tam... ja už 8 deň fičím na 90-dňovej diete.... ale zatiaľ žiadne svetaborné výsledky necítim :-| ja si myslím, že mne tie kilá pôjdu dolu ťažko. oveľa lahšie to ide babám, ktoré majú nadváhu napr. 10 kíl... tam to padá najprv rýchlo..... ale ja potrebujem upraviť váhu a to ide hroozne pomaly :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zistila, ze mne pomoze len cvicit.... :-(
Odpovedať
no mne by hani cvičenie tiež neuškodilo, len by prospelo...
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, ja mam teraz 65 kg, mavala som za slobodna 62, po dcere a odchode muza som schudla na 58, ale to som uz bola moc vychrtla, a roky som si drzala potom vahu 6O kg... ale teraz som sa prestala hybat, sedave zamestnanie, ZIADEN pohyb, a chutit mi chuti... aj ja mam siroke boky dane aj typom kostry, aj ked som bola totalne vyziabla boky som mala stale 94-96.... ale teraz... radsej sa ani nemeriam, ale niektore sukne ani nezapne.. a brucho mam ako tehotna , vazne! normalne som sa hanbila v nedelu v Acqualandii v Senci...jak tehotny pavuk... ach jo... kedysi ked som takto pribrala, po dvoch mesiacoch delenej stravy to slo dolu, ale to som hold mala 22 rokov a teraz 31.... schudla som dve kg, ale ked som zacala naspat normalne jest, tak mam zas 65...
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne treba to cvicenie... len sa neviem dokopat a byvam na dedine... dochadzat do mesta... :-p
Odpovedať
katrin tak to ja mám viac kíl než ty.... keby som mala 65 kg, tak by som skákala od radosti :-D :-D mne ide zhadzovanie tiež oveľa horšie, než keď som mala 22... to je ten vek......starneme, baby, čo už :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
akurat som sa dozvedela , ze na zajtrajsiu sluzobku ( idem do Trenčina) idem sama Oktaviou.. super, to mi vyhovuje, aspon sa mozem kdekolvek zastavit a poobzerat aj obchody potom, ale horsie je , ze som tam bola asi dva razy a nepamatam si cestu v meste, kde sidllia vodne elektrarne.. to zas bude Kocurkovo.. tusim vyrazim 20 minut vopred.... :-D :-D
Odpovedať
katrin veď sa opýtaš... zaparkuješ niekde, popýtaš sa, keď to bude ďaleko, tak ešte budeš pokračovať autom a keď nie, tak sa vyberieš peši.... ja tiež chodím rada na služobky sama - to si človek urobí vegéééét :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, konecne som si spravila referencne skusky tak nemusim mat sofera, jupíííí 8-) sa tesim, len dufam, ze skoncim v nejakom normalnom case, aby som to stiuhla, lebo ma chce prist pozriet zajtra aj Danko :-) tak sa budem za nim ponahlat...
Odpovedať
Profilova fotka
hej ja to poviem na rovinu....mam 166 cm, do konca vysokej skoly (pred dvomi rokmi) som mala 52-54 kil, teraz po 2 rokoch vysedavania v robote mam prosim pekne 61 kg - to jest + 9 kil :-p :-p to potrebujem komplet zhodit!!!!! ]-( ]-(
Odpovedať
hanka - ja ked som bola v skole som mala svojich 60-65 kg haaaa cul po dvoch rokoch v praci 70 a to si pamatam casi ked som este len isla na VS som dlllllho dlho mala 55kg, kde su tie casy... ale co aspon je vidno ze mi je dobre :) a tiez sa drzim hesla: se koukni v televizi jaky jsou tam tlusti. a proc jsou tlusti? protoze se maj. :D
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme na tom rovnako, ze to robi to sedave zamestnanie.. mna by napr. bavilo chodit na bicykli.. ale byvam na totalnom kopci, to by som nevytiahla.... keby som bola v TT na tej rovine, idem aj 20 km... urcite by to pomohlo... teraz rozmyslam, kde by sa dal kupit taky kotuc, kruh, co sa da na zem a toci sa na nom... to by sli boky a pas dole... Danko to sice vraj ma dakde u mamy v Senici, ale to sa asi nedockam... tak idem zhanat...
Odpovedať
Profilova fotka
hej ved aj ja sa mam dobre, ale lepsie by mi bolo bez toho nakladu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne na tom " ze se mame" nieco bude, v podstate aj ja odkedy som s Dankom a som stastna som pribrala..... vlatne za to muzu chlapi, nie???? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
vidím teda, že zamestnanie nepridalo len mne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jemine katrin :-D :-D :-D to si pamätam, to mala moja krstna este za komancov a ked sme boli so sestrou male sme sa vzdy hadali, ktora sa s tym moze hrat, ked sme k nej prisli :-D kolegyna ma orbitrek, to by sa mi pacilo, ale je to velke a moj byt je malyyyyyyy 8-( teraz zhanam DVD s cvicenim editky Sipeky - nevideli ste to niekde? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Edita neviem... ved aj Danko to ma este z cias komancov... ale mozno sa to este da zohnat.. on si chce teraz kupit domov biciykel, ale zatial zostalo len pri reciach aj ked miesta mame na to dost :-D On totiz tiez pomalililinky pribera a to sa mu nepaci, teda maval aj viac KG, ale svalov ( robil silovy trojboj, to su tí, co zdvihaju tazke cinky.. aj vyse 200kg--) a bol dobry, bol aj majster Slovenska, lenze uz par rokov necvici , postavu ma stale super, ale uz sa trosku obaluje, tak sa chysta aj on nieco robit, .. vraj to toitz ani neni dobre prestat, ked bolo srdce zvyknute na zataz a sa prestane, moze ho klepnut pepka.. tak nech len radsej ide cvicit...mojenko zlate. ..
Odpovedať
Profilova fotka
katka, my mame bicykel a to je o nicom :-|
Odpovedať
katrin - no nieco na tom bude, bo ked tak zacinam uvazovat spatne kedy som zacala priberat, tak odvtedy ako sme s manzelom zacali chodit - a ten teda tiez medzicasom pekne pribral :) nuz je nam spolu dobre :)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt? aj ja sa toho obavam, ze to bude na nic , ze to skonci ako vesiak vyzleceneho pradla..... mna to asi teiz nebude bavit, ja mam radsej tak tenis, alebo aerobic, ale taky ten step, alebo cosi take.... najviac by ma bavil tenis, to idu kila dole !!! ale nemam s kym hrat... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mna bavila najviac powerjoga a aerobic a tae-bo sa tiez celkom dalo :-) moj muz tiez vela posiluje, patri to k jeho praci a prave preto mam take nervy, ze ja sa neviem prekonat, ked on je taky svalnac a ja taka buchta pri nom :-p 8-( 8-( a ked kukame fotky mi hovori, pozri aka si byvala ako modelka a teraz...no musim sa uz prekonat a hotovo!!!! :-p
Odpovedať
katrin, mrkni sem...http://www.weve.cz/vyrobky.php?kat=3 na slovenskom nete som nič také nenašla.... ale hold češi sú česi, ti majú všechno :-D je to niečo podobné tomuto?? alebo si daj do google vyhľadať "cvičební točna"
Odpovedať
Profilova fotka
no je to asi ono.... ale do ciech po to asi nepojdem... musim najst nieco tu....ale si zlata, dik
Odpovedať
katrin ono sa to väčšinou dá objednať na dobierku... skús to "prelustrovať" :-D . alebo im možnože zavolať, do ktorých obchodov dodávajú v SR..... tak skús dať do slovenského netu vyhľadať balančná točňa alebo teda cvičebná točňa a uvidíš, či niečo nájdeš....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?