Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
poslala.. smejulienka ma juzu@centrum. sk , ostatne su v IP
Odpovedať
ahojte kočky... tešíma že ste sa stretli :-D bambulka: ako sa má tinka :-D aj sa jej páčilo na cvičisku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucia ;-) tinak sa ma dobre, na cvicisko ideme dnes 1. krat, vecer, minule sme sa boli len informovat, sa tesim, aspon fyzickou aktivitou vybijem stresy :-D chuda male, budem ju musiet drezurovat, ale pre nu lepsie. aj pre nas samozrejme, nechceme neposlusneho psa a hlavne ona musi polsuchat, lebo bude velmi silna a svalnata :-. a ty ako, co porabas, v praci?
Odpovedať
bambulka ja nepracujem... momentálne som doma a čakám na svadbu... :-D v máji som dokončila školu, zajtra mám promócie...do práce chcem ísť až v auguste...ak by som nastúpila teraz tak nedostanem dovolenku...olivierovi rodičia sú tu po svadbe ešte na týždeň a potom odchádzame na týždeň do tunisu..ale byť doma je na nervy...aj vám závidím že ste v práci...
Odpovedať
poslala som dve fotky..zatial, ale zase mi to vysmarilo nejaky blud, ktoremu nerozumiem..prisli niektorej?
Odpovedať
@lucia iiiha..promocie...gratulujem... praca pocka... ;-) uzi si,kym sa da... ;-)
Odpovedať
lomnicka posli aj mne :-)
Odpovedať
idem si dat puncak, bo mi tonejdeeeee...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, este si to uzi kym si doma, je to nuda, ja viem, ale zas denno denne vstavat tiez nie je bohvieco :-S a ked si potrebujem nieco vybavit, ani nehovorim, vzdy padne za obet min. pol dna dovolenky, len na urady, doktorov a pod. a to mi ma akoze stacit 20 dni volna. najlepsie na tom je, ze som si vacsinu vyplieskala na skolu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
na letnu dovolenku idem pytat neplatene volno. ked mi sef povie nie, tak ho mozem os..t, na svadobnu cestu idem aj keby co bolo, radsej dam vypoved, ja tak som v tejto praci len kvoli tomu ze sa tu mozem ucit
Odpovedať
@nelly3 posli do ip maila.... @bambulkat mas pravdu...
Odpovedať
bambulka ale ja už som doma dooooooooooooosť dlho..lepšie povedané rok a pol...teší ma to, že som si dokončila školu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ozaj baby, menim si doklady a cakam na 1.jul lebo maju zacat vydavat europske obcianske preukazy a potrebujem teraz novy pas, staci ak donesiem sobasny list?
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to je ine. to chapem, ja by som bola na nervy z toho, tiez neviem doma sediet. podla mna najlepsi styl prace je flexibilny prac. cas, pripadne len na skrateny uvazok, brala by som pracu z domu, pripadne nieco kde nemusim sediet v kancli od-do
Odpovedať
Profilova fotka
s tou dovonkou mate pravdu, aj ja by som jej brala viac.... kukla som ake ma byt pocasie, cely tyzden 33 a pod... asi sa tu zblaznim, chcem ist niekam k vode a od prace mat pokoj!!!
Odpovedať
lomnicka mne prišli.... :-) Dominika bola fakt krááásna... .taká princezná :-)
Odpovedať
ahoj, luci. tak to nam teda nemaa vela co zavidiet, v takomto horku byt v praci a makat je riadne o nicom. ako uz som ako sardinka vo vlastnej stave, hadam aj tricko by som si mohla zmykat. a uz sa mi ani cmurkat nechce nieto este premyslat a makat ako srob.
Odpovedať
Profilova fotka
no v kazdom pripade som vdacna vyrobcom dricloru, aspon sa nepotim :-D vam sa v noci da spat v tomto teple? mne sa blbo dycha a s manzelom si podavame inhalator, ako babak a dedko, ale ked v noci je taaak dusno :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja spim strasne zle uz asi tyzden, v sobotu som bola uz taka nervozna, ze som skoro " zozrala" mojho draheho, chudacik ( v TT v jeho byte je totiz neskutocne horko, byva na najvyssom poschodi, strecha rozpalena, 100 stupnov vnutri...).. ale na stretku s babami vecer som sa ukludnila a domov som sa vratila ako anjelik... aspon ma drahy " pusti" aj nabuduce :-D :-D
Odpovedať
ahoj eli..neverila by si ale mám..je na nervy sedieť doma a nemať čo robiť...neviem byť odkázaná na peniaze drahého :-p ...on nemá problém dávať mi peniaze vo francúzsku je to normálne ale ja som už ako stredoškoláčka chodila na brigády :-D
Odpovedať
eli ten olivier.lionne som ja..
Odpovedať
Profilova fotka
lucia.. ten tiger bol zivy?????
Odpovedať
katrin...áno...je to krása keď si môžeš takéto zviera pohladkať..krásne sú keď sú malé...máme neskutočné kvantum foto s tigrom...nachádzajú sa pri Senci je to otvorené denne...
Odpovedať
Profilova fotka
no hej.,. ale aj tak.... ja by som to neriskla.. na stranke merkizy bolo dnes video z tusim Thajska aleno malajzie, kde krotitel krokodilovi 100 dal ruku do ust a nic... vcera si zmyslel cvaknut... ruka od zapestia fuc... vraj dalsie cislo mala byt hlava..... to by uz asi nerozchodil.. a tiger si tiez moze cosi zmysliet... ja by som sa bala..... ale musi to byt super zazitok... videla som v Senci odbocku na tigre.... ale odvahu nemam...
Odpovedať
je to zvláštne...rešpekt mám aj ja :-D nemusíš sa báť...tigre sú v ohradách...chodia tam aj malé deti, to už by som sa bála aj ja..
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, ze su v ohradach, ale vy ste boli pri nom...
Odpovedať
dosla som z obedika :-) na tie tigre sme sa boli pozriet tiez uz viackrat. nachadzaju sa v kralovej pri senci a su to sibirske tigre. su fakt nadherne ;-)
Odpovedať
to je nič...ak mu dáš šľahačku zabudne,že je šelma...pošlem ti v ip adresu kde si to môžeš pozrieť.. :-D
Odpovedať
@Michala saty su v albume dala som par foto
Odpovedať
Profilova fotka
tu stranku mi nechce zobrazit, ale ved nevadi.... ja nech uz je jedna, zdrham a idem na anglinu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?