Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@nelly 3 ahojcek...sme vas pozerali vcera s drahym na fotkach...uzasni ste boli...nadherna si bola...z malo fotografii ide tolke stastie a pohoda...veliiice pekne...este raz gratulujem.. @katrin sak s dominikou mame len jednu fotku? ci si cvakala este aj pred tym? no to si nepovedala... ;-) :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
esteze som nebola aj ja, pozeram ze ste potom boli v dreame, tam som sto rokov dozadu pracovala a odisla odtial a skoro isla na policiu, tam by ma ani parom volov nedostali ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
diky, katrin, krasne fotky aj nevesta...tie cervene saty poznam,su z e-bay, ze? ale pekne su, aj mne sa pacia a dlhsie vaham si ich vydrazit...teraz ma laka ich objednat v tmavomodrej...lebo na ples by sa uzivili :-) no skoda, ze som neisla...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka: no vsak keby o to islo, mohli sme ist kdekolvek inde, ale kedze to bolo najblizsie, tak sme isli tam... ako sa hovori dobre bolo- malo bolo..... lomnicka: ta tvoja mala nema chybu. este teraz zíram..
Odpovedať
baby, pošlite foto aj mne, prosím - ljenocka136@pobox.sk díky moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alwe nabuduce, ak nejake bude ovsem, sa pridam aj ja ;-) rada by som vas spoznala
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: chcela som ti poslat 4 fotky dominiky, ale dava mi nedorucenie... Inak, dufam, ze sa Dominika nenahneva, ze sme ju toko fotili a teraz " o nas ,bez nas".... ;-) :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urcite nie...ved to vedela uz ked sa s vami fotila, ze sa to tu "rozleze" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ved hanbu jej nerobime, ved ju chvalime ;-)
Odpovedať
katrin no, pošta mi prišla, ale bez príloh :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak neviem.... som skusala 2x...
Odpovedať
@katrin21 akurat som si otvorila stare trnavsko a tam som si precitala clanok, ze prebehlo vo stvrtok v sieti isteho nemenovaneho hypermarketu simultanne citanie feldekovej knihy rozpravok a chcelo to trhnut tusim nejaky rekord (nedositala som)..reku, keby som to bola vedela, tak idem aj so stuplicou, nech si pocita aj ona.. posli foto, prosim, aj ljenocke, kedze si autorkou...dik aj za leinocku.. @hanka satky - ano su z ebay...na ples v pohode sa uzivia... @bambulkat prides nabuduce...aj ja ta rada spoznam..a urcite aj babulky, ze? @michala bou bou...reku, ci sa neminulpovolanim..reku aky model..som tak dumala, ze tito knazi musia mat hlavu...myslim akoze su inteligentni, ze do nej dokazu dostat to vsetko, co sa ucia a tak..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katrin21 a ljenocka katrin, mozem preposlat ljenocke?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: skusam posielat, 3 pokus pre ljenocku.. tak uvidime... hanka: tie saty na fotkach su tak 50% z reality.. my sme si s Michalou ako prve povedali, ze a tejto tu o co ide, prva druzicka chce zatienit nevestu?? :-D ale nie, vazne, su nadherne, ta spodna krajka bola taka smotanova a ten satenovy vrch... + kvietky povystrihovane z krajky na ozdobu, ci ako to bolo spravene.. fakt dobre... Na ples su urcite nanajvys vhodne, mat ich tak doma tak sa do nich navleciem hocikedy, len tak pre radost.. len sa obavam, ze by mi boli tak po clenky :-D :-D
Odpovedať
@katrin21 a ljenocka ked neprejde, dajte vediet, skusim ja...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: jasne ze mozes..
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: skus to ty
Odpovedať
Profilova fotka
mojmu mailu asi sibe.... furt mi vracia maily... doparoma aj s technikou....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. mozete aj mne poslat foto dominiky niektora? jazu@centrum.sk ja som totiz kvoli drahemu nestihala prist. jedine som sa potom stretla s elanor a ta vravela, ze bola naaadhernaaa.
Odpovedať
Profilova fotka
elanor a spol. tak ja neviem, asi mi zblbol mail, aj ked to poslem len po 4 fotky, co je cca., 3.5 Mb aj tak to nechce ist... bud mate plone schranky alebo neviem...
Odpovedať
@katrin ..prave sa mi vratili... @smeji a michala a ljenocka skusim inak..asi ich zmensim a skusim tak...
Odpovedať
male schranky..neostava mi nic ine, len ich zmensit... :-S
Odpovedať
no, ono sú asi nejaké obmedzenia na veľkosť mailu. neviem aké sú na post.sk a pobox.sk, ale ja na firemnom mám len 2,5 MB.
Odpovedať
Profilova fotka
a dominika je uz na dovolenke, ze? to maju ako z filmu, hned po svadbe odfrcat na dovcu, aka romantika x-) my sme nemohli kvoli draheho praci, sa mu nedalo uvolnit, tak pojdeme v tych hycoch julovych, prip. augustovych. jejda ked si predstavim ako sa niekto vala na piesku a pocuje sum mora, citi ten vanok slany, jaj, az ma ide vystret. a ja tu sedim na hrbou papierov a ucim sa, v pondelok mam statnice, baby akoze ak ma nachyti infarkt teraz, tak uz nikdy
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: tak to rovno posli aj elanor....
Odpovedať
zmensim ich...vydrzte..chvilu potrva... @bambulkat statnice? lava zadna..hlavne sa neznervoznuj...viem, ze je to psychicke vypatie..ale po statniciach si pamatam, ako som sa cvachtala vo fontane vedla budovy jednej banky..a zahodila som tasku so skriptami do smetiaka a povedala si, ze uz ucenia staci..no nestaci..zas do toho idem..uvidim, ci to zvladnem...a ci ma vezmu..takze...kliiid..ale budem na teba mysleit a drat palce..hod do ip, co to studujes...teda uz dostudovavas..
Odpovedať
@katrin idem hladat adresy
Odpovedať
Profilova fotka
poslem ti ich... do IP
Odpovedať
Profilova fotka
manazment kult. a turizmu, externe. a ide ma porazit lebo si nic nepamatam a to sa ucim uz mesiac.
Odpovedať
@bambulkat to mas len taky pocit, ze si nic nepamatas...neboj ono to zapnevtedy, ekd bude treba... ;-) @katrin posli..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?