Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz na tu svadbu tesim asi viac , ako sama Dominika... ta sem uz asi nezavita, uz ma toho urcite vela a samý frmol... urcite bude krasna nevesta :-))
Odpovedať
Profilova fotka
vstup na chárus je, myslím hneĎ pri vstupe pri sveteničke vľavo. Už som tam dávno nebola, ale určite je vľavo. Len aby to Dominika nemala v kaplnke, to by nám bol ten chórus viete čo platný. JA si nemám čo obliecť!!!
Odpovedať
Profilova fotka
michala: ale ved sa nejdeme nejako specialne obliekat, nie?? ved ja budem rada ked tam stihnem dojst, ideme totiz najprv do Senice do Kunova ato je zahrad. obast... tak uvidim, ci sa stiham prezliect... a kupit nejaku tu " bylinku" na zagratulovanie :-))) a spolocne foto si urcite spravime :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
a kde tam je nejaka kaplnka??
Odpovedať
Profilova fotka
Samozrejme - Panny Márií Trnavskej. Tiež vľavo. NO, práve, tá spoločná fotka. V zime je to lepšie, to mám kabát. No, niečo vymyslím. Zavinovacie šaty vraj zoštíhľujú. Zavinovací mám len župan. Lomnička, teba spoznám aj bez šatky. Katrin už hádam tiež- taký taliansky typ...
Odpovedať
Profilova fotka
michala :-) zupan bude fajn :-D to budes neprehliadnutelna!! :-D ale nie, neboj, ja sa nijako specialne neobliekam, uvidime podla pocasia, ale vraj am byt pekne... Ja lomnicke satku odporucam, nech ju spoznam:-)) a ja , no neviem, ci taliansky typ.. ale lichotí mi to... :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
vask mam foto v albume :.)))
Odpovedať
Profilova fotka
no veď, ako inak by som vedela detaily??????
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ved hej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som sa na stranke spoluziakov dozvedela o spoluziacke, co sa roviedla s chalanom , s ktorym chodili do stradnej a boli spolu aj v Amerike.. teraz ma nejakeho noveho priatela, cakaju babo, rozviedli cih len v marci a ona uz dve babetka potratila predtym ( prekonala toxoplazmozu + este nejake ine problemy) a teraz mesiace po rozvode sa narychlo vydava( vzhladom na rozokove tehotenstvo nic nemohla moc vybavovat) .... tak to je super, nejako sa to fakt tento rok " rozsvadbilo"-.... hadam obe veci vyjdu, aj babo aj manzelstvo... nech zije laska!!!
Odpovedať
Profilova fotka
sorrry za preklepy....
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, preeklepy máš v norme... Osud je všelijaký, mohla by som ti rozprávať o mojom okolí. Ja normálne nemôžem písať, kcúr mi tu zavadzá.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
KOčky, ktorá ste mali v albume také hrubé sviečky s červenou mašľou naspodu? Potrebovala by som vidieť tú fotku. Vďaka.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kocky, je tu niektora? Dominika sa uz vyvaluje niekde v Turecku na dovolenke e my aby sme tu makali :-))) ale bola nadherná nevesta, klobuk dole... Na stretku sme sa streli ja, lomnicka, michala a elanor... boli sme na kafco v Dreame bolo nam fajn a tie , ktore neprisli, mozu banovat :-D Inak, pekny slnecny tyzden prajem vsetkym!!
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak som rada, ze ste sa stretli :-) ja som viezla nasich na 19,00 a medzitym som behala 20x z domu na byt, tak som nestihala :-| lebo prosim pekne byt neni ani skolaudovany a uz som davala prerabat elektriku, lebo cuduj sa svete ja chcem zasuvku v spalni, co niektori "majstri" nevedeli pochopit ]-( a bola som kupit sedacku v Maxe, manza mi dal plny suhlas, tak som isla este vymeriavat byt :-D a mate aj nejake foto s dominikou, alebo jej foto? nech aj ja vidim 8-( dik :-) pekny den 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este sa mi aj pokazilo auto, tak som musela behat na muzovom a mala som respekt, lebo ma audi A4 kombi a ja mam 10-rocne Clio :-D :-D tak to je trochu rozdiel a vsetko mi nejak dlho trvalo potom, lebo som sa bala, ze tresknem... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, hani! mam nejake foto, ale mozem ti ich poslat len na mail, bo mne sem nejdu vlozit... tak ak chces posli mi do IP adresu... ozaj, ty uz nemas album?? preco??
Odpovedať
Profilova fotka
som to zmazala, lebo manzelovi vsetci rozpravali, ze videli fotky na nete a moc sa mu to nepacilo a ani mne, som si nemyslela, ze sem chodi tolko ludi "ocumovat" tak som to zrusila... posielam adresu do ip, dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok... zachvilku ti to poslem....
Odpovedať
ahojte babulky... @hanka no mi hovor o vymene auta...jazdis na felde s cerstvym vodicakom, si stastna, ze ti to ako tak ide a potom zrazu, ze sluzobka do "oranjes" a rovno s volvom kombikom...ked som vystupila pri linzi na parkovisku z auta, tak som nevedela vystriet ruky...stale som "drzala" volant... o majstroch ani nehovorim..mam kamosku..svojpomocne si stavali bytovku...ked videla plany bytu, tak jej chybala komora, alevbo aspon spajzicka...a architekt je na to povedal, ze a na co, ved jeho zena cely zivot nepotrebovala spajzu, nie to este komoru, tak na co by bola jej...a nenaprojektoval..tak sa necuduj, ze sa niekto cuduje, ze chces v spalni zastrcku...ja by som ju chcela ja na wc...a dokonca mi celkom nevyhovuje, ze na chodbe sice je, ale jenefunkcna... a na stretko prides nabuduce... @elanor som ti zabudla pochvalit albumy...a potom este volaco som sa chcela spytat, ale ja ked si nenapisem, tak zabudnem.. @katrin21 aj ja si prosim, poslem adresu do ip... @michala sviecka - neviem...aj som pozerala albumy, ale nenasla som...a nenasla som ani fotografiu siatm ktore som slubila..a to som si myslela, ze mam odlozenu... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
čavte, katrin, aj mne to máš poslať! Dominika bola krásna, je strašne chudulinká. A sobášil ich jeden z najlepších kňazov v širokom okolí - DP Hašan. Navyše predčasom boli prijímania a birmovky, tak bol kostol nádherne vyzdobený.
Odpovedať
baby aj mate Dominiku niektora na fotke? som zvedava..........
Odpovedať
Profilova fotka
poslane :-))
Odpovedať
čaute baby.... vidím, že všetky v plnom počte, oddýchnuté po víkende :-) ja zase spálená - červená jak prasiatko - trpím, nespala som a tak.... neviem, neviem, čo ja budem robiť na tej dovolenke.... bola som hodinu vonku na slniečku a od vtedy trpím... všetko svrbí, bolí, páli, no proste parádička, paráda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
má ju katrin. HneĎ ako mi to pošle, tak to sem pridám. Pozerala som si album nelly. Nelly, srdečne gratulujem. Chcem sa spýtať, či vás tak rozosmiali fotografi, alebo ste si fakt užívali, pretože ste neskutočne uvoľnení na tých fotkách. Bebečko, aspo§ň jedno foto v svadobných šatách pošli, prosím...
Odpovedať
@katrin mne nic neprislooooo... ;-( @michala a to sa este chystala vysviacka (ci ako sa to povie,ked prijimaju noveho knaza do komunity, ci diecezy, ci kam....)...ten pan, ktory priniesol oblatky na prijimanie, tak to bol ten dotycny... @bebecko pekna foto..aj albumik bude?
Odpovedať
Profilova fotka
no baby idem vam to poslat... je toho vcelkuá dost, som cvakala jako " šaľená"
Odpovedať
ahojte :-) michala: sme si to uzivali, ja som sa tiez cudovala, ze som na kazdej vycerena :-D, ja som tu svadbu brala tak v pohode, vobec som nestresovala /a to som si ja vsetko organizovala/, ze nam vsetko uplne super vyslo, ze ani ja to stale nechapem. aj nas sobasil taky mlady farar, vyssi a sympaticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, je to vysviacka. Minulý týždeň bola v univerzitnom, v nedeľu v hrubom. Ale bol to sympaťák, že...? Katrin, do toho!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak sa ste sa konecne stretli pozeram, aj ked nie vsetky. aka bola dominika??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?