Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ale leni, ved tie tvoje su krasne, neviem co blaznis... vyznam podväzku som nepochopila velmi ani ja (asi to ma byt sexy, alebo co...), ale viem, ze som presla 2 kroky a spadol mi az na topanku, skoro som sa potkla (asi mam take chude stehna :-p :-D :-D :-D ) a vykopla som ho do vzduchu a chytil ho kamos, co nas isiel viezt na fotenie :-D :-D :-D a viac som ho ani nemala, ked mi to padalo...mala som ale hole nohy, mozno preto....
Odpovedať
hani, veď to poznáš - večná ženská nespokojnosť... .a hlavne máš niečo vysnívané a potom prídeš do salónov a zistíš, že musíš urobiť oooobrovský kompromis..... ja viem, nie je to len o šatoch, ale stále to tu opakujeme, že sa berieme s tým, že je to raz za život, tak chceme byť krásne, nádherné a úžasné :-) smeji podväzok som moc neriešila ani ja.... ani som si ho nechcela kúpiť, ale keď si kupovala segra, tak ma tetušky v salóne "donútili" kúpiť si ho.... tak ho mám doma....myslím, že fotenie a pôjde dole, tak ako píše hanka... u nás nie je ani zvykom /ako niekde/, že ho ženích dáva dolu a že sa hádže medzi slobodných chalanov,takže význam vcelku nulový...... inak baby, stále ešte zvažujem, či kúpiť niečo ako "top" na tortu... páčia sa mi funny panáčikovia, ale aj to, čo mám v albume.... ale dať za to 1 400 - 1 900 SKK sa mi zdá zbytočné.... čo ja viem.... čo vy na to? ako ste to poriešili vy??
Odpovedať
Profilova fotka
leni...u nas to tiez nie je zvykom to hadzat, u nas sa hadze zavoj, ale ja som ani to nerobila...aj tak sa kazdy len uhyba, aby ho nechytil (nikto nechce svadbu, strasne) :-D ja som mala postavicky odtial ako tortu, boli iba na zalohu a po svadbe sa vracali, lebo aj tak som ich nechcela, lebo je to gyc...ale ja som sa ani o torty nestarala, vybavila svokra s manzelom...ale hentie co mas ty su pekne na pamiatku :-) ale ja by som tolko za to nedala :-|
Odpovedať
u nás sa nehádže myslím ani závoj /žiadny vlastne ani nemám :-D /.... mne sa tie klasické pidi-midi postavičky moc nepáčia.... páčia sa mi buď také tie srdiečka, čo mám v albume, alebo sú ešte také čisto biele postavičky, ale vyzerajú tak trošku umelecky - sú aj na svadobnysen.sk ale dať za ne 1 900????? tiež sa mi veru nechce..... no, ja som zvedavá na oznamká... podľa mňa prídu tento týždeň na konci alebo budúci..... a už pracujem na menovkách..... nech to odsýpa....
Odpovedať
Profilova fotka
moj nazor je taky, ze celkovo sa to podla mna prehana s dolezitostou svadobnej torty...ja neviem preco, ale mi to prislo tak zbytocne, ze sa o tom tolko debatuje a tak..ved je to len jedlo a aj tak tam tety nazvlacali toriet od vymyslu sveta a hotovo....ja neviem, ale mne to pride ako by som sa mala teraz fotit aj s reznom a pecenym prasatom a studenymi misami :-D :-D :-D a urcite by som nedala tolko za tu figurku hore...ale to je na kazdom no...
Odpovedať
Profilova fotka
Podväzok je dovezený zvyk z anglosaských krajín. Viac sa dočítate na každej stránke o svadbách. Má ho ženích sťahovať zubami z nôžky manželky a potom hodiť medzi slobodných chlapov. Ten, čo ho chytí sa bude o rok ženiť. Jeho funkcia je asi taká, že by ti mal zvierať nohu (pridržiavať pančuchy) počas fotenia a obradu a mal by ti ležať v skrini po svadbe. Inak, ak chceš byť štastná, mal by ti niekto darovať starší podväzok s modrou ozdobou a hneď máš 3 veci splnené (staré, darované, modré) odtsne len požičané a nové (to môžeš urobiť šatami zo salóna).
Odpovedať
tak ono to je jeden zo symbolov svadby.... má to byť akože niečo v tom zmysle, že manželia prvýkrát spoločne dávajú niečo "zo svojho" a preto tortu krájajú a rozdávajú všetkým svadobčanom.... ja ostatné torty neriešim... jedine tú našu, akože "hlavnú"....ja ju mám vymyslenú úplne jednoduchú, len práve uvažujem, či niečo navrch, aby som ju oživila, alebo kašlem na to..... chichi, chytím drôtiky a vymodelujem si z nich dve srdiečka bude to takmer grátis, no nie?? :-D :-D
Odpovedať
tak, michala nám to objasnila :-) ja ho mám nový, lebo som si ho kupovala, ale je modrý.... tak aspoň niečo som splnila :-) vraj nám už dnes dorazili oznamká.... fíha, tomu sa hovorí rýchlosť... super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne a este mas pamiatku vlastnorucnu :-) ako popravde, ja neviem, kde by som uzivila u mna v byte nejaku sosku? =-) nemam nijaku sosku, ani bielu ani farebnu, mam par musli..teraz mi pribudla ususena svadobna kytica, nejake sklenne vazy s bambusmi a zive kvety....a co vrcholne neznasam su plysaci, mam z nich fobiu :-p ...raz mi manzel daroval pred 9-timi rokmi na Valentina plysaka...som na neho pozrela, ze :-p a vedel, ze s tym u mna nepochodi :-D :-D :-D iha a tortu sme veru spolu nekrajali, to som myslela, ze su len nejake "americke" zvyky...ani neviem, co sa vlastne s tymi nasimi tortami stalo hm? =-) akty X :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak leni potom hod foto oznamka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenočka, už máš splnené aj NOVÉ nielen MODRÉ. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasny dnik zelaaam...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj smeji....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, aj vy ste tak neskutocne mrtve? ja uz od vcera, neviem sa nastartovat tento tyzden, kazde rano pred pracou este lietam selikade, chcem spaaat 8-(
Odpovedať
mna dneska strasne uz od rana boli hlava asi mi praskne...
Odpovedať
najradsej by som si lazkala do postilky, zahrabala sa do periny, a buvala a buvala... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj vy ostatne... eli, vcera som ti pisala sms, ale nedorucena. mas nove cislo?
Odpovedať
to bude tým "krásnym" počasím... tu je zamračené, že až hrúza :-S a chuď do práce veškerá žiadna.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
moj chlop je doma chory, snad nechytim aj ja. asi je nieco vo vzduchu, lebo som vyflusnuta uplne. inak, mne toto pocasie vyhovuje, ani horko, ani zima, okolo 20-ky, uplny ideal. sa nerada potim :-p
Odpovedať
smeji - kuk IP
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dnes zavrala do auta malicek...krasna zaciatok dna...ani som nevedela, kolko odtienov modrej existuje, kym pozriem na moj necht a prs...neuveritelne to boli a clovek si zrazu uvedomuje, ako velmi potrebuje malicek na pravej ruke :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ze na moj prs :-D :-D :-D :-D :-D prst som myslela :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hani, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... este boli? som ti ho pofukala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked sdom bola mala, otec mi zabuchol na palec kufor od auta. som bola modra riadne dlho
Odpovedať
Profilova fotka
diky smeji :-) boli, ale desne...ale najviac sa bojim, ze mi zlezie necht alebo co...ja neznasam,ked to vidim na inych a nie, ze ja mam tak este chodit...myslela som ze si to nejak obviazem,ale to je hrozna bolest, ked si to zatlacim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fuham hani, tak to nie je bohvieco... a mozno ti nechcet nezlezie, neboj... a ked ano, tak si to budes lepit, aby si na to ty alebo niekto iny nevidel
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, nechcem ta strasit ale bude ta to boliet stale.. ja ked som bola mala padol mi na nohu tanier s dynou a mala som modry cely palec.. bolelo to hrozne. ocino mi hovoril, ze to prereze ziletkou zhora nechtu, aby ta krv vytiekla, ze to hned prestalo boliet.. no ale daj si to, ze ano... po troch dnoch som podvolila a fakt to prestalo, ani necht mi nezisiel, normalne odrastol.. Danko mal to iste pred par rokmi na prste, privretom... bolelo ho to ako svina, az isiel k doktorovi ( nemohol sa toho oc bolesti ani dotkunut) a doktor , ze ... no treba dat tu krv spod nechta prec,spravime piercing.. danko ze: to je co? Ved uvidite! a mily doktorko nahrial taky drot a normalne mu do toho celou silou zhora džubol , prepichol... nemusim ti opisovat tu bolest v tej chvili... vsetky hviezdicky, dotycny doktor v TT bol asi masochista... ale pomohlo.. Ja by som vsak povedala: chod do drogerie, kup si obycajne ziletky Astra a nech ti to priatel pomaly jemne nareze, to nebudes citit nejako, staci aby ti proste spravil jemne pasik na nechte, aby ta krv zhora vysla... alebo si to skus sama, budes lepsie citit, pokial mozes ist... boliet ta bude len ten tlak, kym to budes " pidlikat" , ale inak nic... a ulava je 100%.. Tak vela odvahy!!!! ak to mas tak moc, neminie ta to, zblaznis sa do bolesti.. ta krv je tam nahromadenaa to boli...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katrin. ti poviem, tato rada sa len zle cita a nie este vykonava. ale ked to pomoze... ale sama by som si to urcite nerobila
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ani ja to nejak nemam v plane...ale dakujem za radu, je to od teba pekne :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?