Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, aj ja sa pridavam ku gratulacii, vsetko naj naj ti prajem.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, pozeram ze dietujete? ja som sa tak rozozrala v posl. tyzdni, nejak mi strasne chuti jest. ale zas aj vela denne chodim peso, ale aj tak cakam kedy to zacne byt vidiet. ked som zila v londyne, bola som takaaa chuda, mala som o 2 kg menej ale bol to rozdiel, hlavne som sa super citila. pri tej 90 dnovej diete si aj hladna???? lebo to ja by som nezvladla, ked sa nenajem, odpadavam.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, takzni nic, ze citrusy sa pri nej jedia, to ja nemozem, mam z nich fest vyrazky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja a oci ako ping-pongove lopticky opuchnute :-p ale ja sa napriklad ani nemozem umyvat obycajnou vodou z vodovodu na tvari, musim sa mineralkou v spreji...dost hnusne kym som si na to zvykla :-p
Odpovedať
ahoj hani, dominika, bambulkatt, ďakujem za gratulácie :-) hani - no ako som potom zistila, tak pri výhre miliona nehrá úlohu, že či máš 13.6. narodeniny alebo nie.... proste tam vyžrebujú zo všetkých ľudí, čo poslali SMS jedného, čo vyhrá milion.... ale nejdem tam :-) bambulkatt - pri 90 dnovke nehladuješ... moja spolubývajúca hovorí, že ešte ani raz nebola hladná... len proste v každý deň máš určené, čo máš jesť... mne stále všetci hovoria, že na tebe sa to stratí, ty si vysoká..... atď.... prd makový.... ja sa cítim zle a veru potrebovala by som asi aj viac ako 5 kg zhodiť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? mas alergiu na vodu? to si ako celebrita, aj tie umyvaju len mineralkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj hanka, pamatas ked sme sa bavili o psoch, ako sme si isli kupit maltezaka? tak a mame BULTERIERA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vazne, asi to je tym, ze mame dost chlorovu, alebo co :-p ale ked sa umyjem vodou tak mam do rana okolo oci take cervene, ako by som sa zle namalovala cervenym tienom a hnusne sa to osupuje a bolia z toho oci :-S no nic moc, kym som si zvykla na tu mineralku mala som pocit, ze idem spat neumyta, ale uz som si zvykla...a oci som ani raz nemala zapalene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to sa ti robi iba na tvari? ked sa sprchujes tak nic?
Odpovedať
Profilova fotka
jejda ludia, dnes je v meste den policie a bude tu velky humbug a ja mam kancel rovno pri namesti a to sa potrebujem ucit. ]-(
Odpovedať
bambulka, tu u prezidenta je zas den "rozčapených" dverí, takže nám tu hrajú, vytrubujú, pochoduje hradná stráž a mažoretky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no parada a ze clovek sa ma sustredit. inak tu casto byvaju vseljake akcie teraz ked je teplo, ma ide poprazit. ked rupnem na statniciach, zvalim to na trnavu :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asi zavolam ze tam je bomba 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze baby, co sa tyka tej 90-dnovky, mate presne urcene, kedy co v ktory den jest. a ja si vymyslam vlastne recepty, podla toho, na co mam chut, samozrejme dodrzujem tie zasady na prislusne dni. a hladna nebyvam a presne ako hovorila Hanka, aj mne sa zda, ze tie porcie su niekedy prehnane. napriklad vcera som robila podla jedneho receptu z tej knihy osuch a podla receptu mal byt z 20 dkg muky. tak som to spravila a v robote som aj tak zjedla iba polku z toho. akoze zjedla by som aj druhu, ale ta polovicka ma tak zasytila, ze uz som si nechcela roztahovat zaludok zbytocne aj tou druhou. Leni, nemam knihu v originale, ale poslala mi ju jedna baba cez mail. ak chces, hod do ip adresu a poslem ti to. a bambulka, nemusis jest len citrusy. mozes jest akekolvek ovocie alebo zeleninu, ktore ti vyhovuju. a dodatocne zdravim bambulku, domi a hanku. snad som na niekoho nezabudla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ani nehovor aj moj manzel tam ma mat nejake ukazky uz sa na to "tesil" :-D :-D tak by si aj im aspon spravila volno :-) ja mam dnes 1/2 dna dovolenky som objednana na 15,00 kadernicke, ideme na ples a potrebujem aj ostrihat, nech sparvi cloveka zo mna, sa celkom tesim x-) x-) na tele mi to nesposobuje nic, ale na tvari mam pokozku citlivu, tak tu musim vynechat :-| a to mi kozna odporucala pouzivat aj hypoalergenny sampon ale na ten dlabem, zatial mi normalny nic nerobi...ale na tvar mi robi dobre len la roche toleriane...aj z biodermy som s akomplet vyhadzala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jejda, ja neviem varit. akurat spagety. nemam na to nervy ani cas, ani chut. nastastie manzel ma uplne chape, jeho to tiez vobec nebavi. takze u mna dieta nehrozi, ja si skor poviem ked mi hori za zadkom cica nezer a die to samo dole. staci trosicku menej jest a je to. a vela chodit a chodit a chodit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, takto to u mna fungovalo kedysi. teraz uz nezaberalo menej jest, tak som skusila toto a ide to. a nie je to ziadne extra varenie. oprazit kuracie masko a udusit zeleninku dokaze hadam kazdy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bidoerma veru nic moc, bola som sklamana. akurat tak na opalovanie maju dobre. biodrema je typicky priklad reklamy, hlavne kozna mi ju ospevovala, ale je velmi slaba, ziadny efekt som na sebe nabadala
Odpovedať
Profilova fotka
smeji, tak to hej, akoze v anglicku som varila denne pre deti, nieco jest museli, ale nabavilo ma to. no si hovorim, ze ked budem mat babo, dufam ze skoro :-D ma aj obcas kopne muza a navarim pre malinke. no, budem musiet.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja nie som s biodermou spokojna. chcela som vyskusat aj la roche, ale ta cena ma odradila
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved la roche nie je o moc drahsia. ja pouzivam ese drahsiu kozm. nez je la roche, ale vidim efekt, tak sa plesnem po vrecku
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked som drzala tu dietu, lubila som tu pizzu a to mi vzdy piekol manzel lebo navarit nejak dokazem, ale kde je cesto....uuuu :-) to nie....ale muźovi to islo - dala som si na nu vzdy len olivy, cerstve sampinony a rajciny a plus oliv.olej s cesnakom a bola super :-) ked mi ju potom raz robila mamina podla toho isteho receptu nebola taka dobra ako od muza :-) asi daval nejake tajne ingrediencie :-D
Odpovedať
aj u mňa voľakedy fungovalo dva dni večer nejesť a dve kilá boli dolu... ale kdeže sú tie časyyyyy... časy dávno minuléééé...... smeji, pošli pls na ljenocka136@pobox.sk.... vytlačím a od budúceho pondelka idem na to... seriozne a vážne.... hani aj ja idem dnes kaderníčke - zafarbiť a podstrihnúť končeky... idem novej, tak som zvedavá, akú farbu mi utrafí, lebo ja ju mám takú zvláštnu... keď si farbím doma, tak miešam dva druhy - medenú a svetlo medenú.....tak som zvedavá, čo mi vyčarí na hlave ona :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja idem kadernicke :-D ale len podstrihnut, bo uz mi to nedrzi tvar
Odpovedať
Profilova fotka
babz, neviete mi povedat, ked idem na pohreb niekomu z rodiny, musim si brat dovolenku, alebo netreba????
Odpovedať
my budeme dnes všetky kráááásne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni no ta farba je zaujimava :-D ja mam trojfarebny melir, ale vzdy veta "aby to vyzeralo prirodzene" ;-) a kam ides? ku komu?
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka..podla toho komu....myslim, ze ked je to niekto blizky (rodic, dieta, manzel/ka) tak nemusis mat dovolenku....ale neviem na 100%
Odpovedať
Profilova fotka
hm, je to ujo, ale neviem kde mam zistit, nemame ziadnu personalistku. skusim na webe zistit
Odpovedať
bambulka nárok na platené voľno máš len keď to je priamy príbuzný - mama, otec, súrodenci... ak je to teta, ujo, tak si musíš zobrať dovču... hani noo, je to taký miš-maš a hlavne mení to ešte aj farbu, keď sa to postupne vymýva... voľakedy som mala dosť červenú hlavu, teraz som to zmiernila na medenú..... ale rada by som mala niečo medzi takou medovou a medenou... asi ťažko si to predstaviť, ale takto to popisujem ja... proste medová s nádychom trošku medenej... idem tu na Obchodnu ulicu v BA... chodím /resp.chodila/ som tam na gelové nehty a ona sedí v jednej prevádzke s kaderníctvom... takže keď som tam sedávala na nehtoch, tak som ich sledovala a zdalo sa mi, že za relatívne normálne ceny /na to, že sú na obchodnej/ robia dobré vlasy... tak uvidím.... farbím si vždy sama, ale teraz pred svadbou to chcem, aby som mala pekne zafarbené od končekov.... tak uvidím :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?