Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
hrozne kuse, ale to ju prejde, to je jej sposob prejavovania radosti, ale dost sa snazime ju vychovat poriadne, takze vo veku 2 mesiace poslucha :-)
Odpovedať
viem si predstviť aké máte ruky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sranda je, ze az doteraz ked som videla bulteriera, prechadzala som na 2. stranu ulice, ale to bola len moja nevedomost, oni su velmi dobre a milujuce psi, vynikajuce k detom, takze sa tesime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruky katastorfa, sami skrabanec, ale neriesim 8-) prave mi volali nasi zo sicilie, ze je tam ako v rozpravke. vy kedy letite?
Odpovedať
bambulka 24 júla .. od 17 júla do 24 máme olivierovu rodinu z francúzska na návšteve...potom odlietame...už sa teším...štátnice, svadba to sú dobre nervy a keď nastávajúci nie je slovák :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, no to mi hovor, vsetko naraz, cloveka aj slak trafit moze z tych stresov. ja osobne som rada ze je svadba za nami, skor sa tesim manzelstvu, svadba boli len stresy. tot moj nazor :-p a vy planujete ostat byvat na slovensku, alebo zutekate do francuzska? kde ste sa spoznali? =-)
Odpovedať
zostávame na slovensku to bola olivierova požiadavka.jemu sa tu strašne páči :-p ...zoznámili sme sa v PSA ja som pracovala v stravovaní lepšie povedané mala som nastarosti kaviareň...deň čo deň som ho videla ale nikdy by ma nenapadlo, že budeme spolu... veľa francúzom si nabalilo slovenku pre zábavu a doma mali manželky...nechcela som dopadnúť aj ja tak, ale šťastie som mala lebo olivier nebol ženatý... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, to bol taky boom francuzov ked sa otvorila psa :-D nezvyk v nasej krpatej trnave pocut inu rec okrem trnafciny :-D zvlastne ze tu chce ostat, ale ked sa mu tu paci, preco nie? pre teba lepsie, mas tu rodinu, bude vyhoda ked pride baby. a obrad bude v akom jazyku??? sesternica sa vydavala ze nemca v kostole tu v tt, lenze si nepamatm obrad, sto rokov dozadu to bolo, mala som 14 a 1. krat som na ich svadbe pripila 8-(
Odpovedať
obrad bude v slovensko - francúzskom jazyku :-D neviem si to predstaviť
Odpovedať
Profilova fotka
a farar vie po francuzsky? hm, tiez si to neviem prestavit, ale asi bude vsetko hovorit 2x, raz slov., raz francuzsky. no to bude ale potom dost dlhy obrad, mne stacil aj ten nas, aj tak som isla skoro do mdlob
Odpovedať
farár vie francúzsky, ale musí to stihnúť do 30 minút potom ja ďalšia slovensko francúzska svadba zuzana1122 ide po nás, sranda... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda, dve po sebe francuzske, to je aka nahoda =-) fararko aj po slovensky zabudne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to je odplata za poučenie :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no to ponaucenie, to bola sranda. mne to ale zas az tak nevadilo, ja som chodila na cirkevny gympel :-D takze som na take zvyknuta, ale mato tam doslova trpel, on je ateista a navyse jeho cela rodina su zaryti baptisti, okrem neho teda. brblal poriadne, ale co mu ostavalo, kedze ani on to nechcel mat na urade
Odpovedať
zostanú nám spomienky, teda aspoň mne keď olivier tam nebol..
Odpovedať
Profilova fotka
fuj, hlavne ta fotka, to neviem doteraz predychat, akoze ciste mucenie, porod v 21. storoci. hlavne ze sa da prerobit pohlavie, ale porod sa stale robi ako v stredoveku. toto ma vie fakt rozculit tie reci ze ved zena musi trpiet, inak nema taky kontakt s dietatom. samozrejme len bolest robi spravnu matku. ach jaj, vrazdila by som
Odpovedať
podobne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, co si nevybavis, to nemas. idem sa este daco ucit, bo to flakam dako. maj sa ;-)
Odpovedať
aj ty...držím palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano slecny a vydate panie :-D
Odpovedať
ahojte.... smeji, to bolo pekné, že slečny a vydaté panie :-D ja som dnes zas o rok staršia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej leni, VSETKO NAJLEPSIEEEEEEEE
Odpovedať
Ďakujem, smeji :-) Nejak sa mi nechce veriť, že už mám toľko rokov..... sa mi stále zdá, že mám nejak 23 alebo tak nejak..... vždy som si myslela, že keď sa prelomí 25-tka, tak to už je fakt veľa.... a teraz si tak vôôôbec nepripadám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko mas leni? 25?
Odpovedať
bohužiaľ, už 27 :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to nie je este take zle. este to nie je 30 8-)
Odpovedať
aj to bude :-) .. snáď :-D ako sa ti darí v 90-dňovke??? drží ju aj moja spolubývajúca a veru pekne jej ide váha dolu.... ja by som tiež potrebovala, ale nejak mi hapruje sebadisciplína :-| ... rada by som zhodila, ale stále je teraz nejaká výnimka, nejaká oslava a tak... a ja keď zhreším raz, tak potom strašne ťažko nabieham zase na dietu.... som hrozná..... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak momentalne ju drzim 12. den a zhodila som 2,5 kg. na vahe to nie je az tak vela, ale na postave je to krasne vidiet. dokonca aj moj skoromanzel mi povedal, ze je to vidiet, ako som schudla. rifle su mi volnejsie a ja sa strasne tesakujem z toho. ja by som potrebovala zhodit iba 5 kilov, takze to sa da. odkedy sme totiz zacali so skoromanzelom byvat spolu, tak som sa strasne rozozrala. takze by som chcela tu moju povodnu vahu spät - teda 55 kg. no a so sebadisciplinou mam problem aj ja, ale odkedy som zacala drzat toto, tak mi to nerobi ziadny problem. musim povedat, ze zo vsetkych sprostosti dietovych, co som kedy drzala, je toto vynikajuce. a mozem sa kludne najest aj vecer a 1 den je horka cokotka a 3 kopceky zmrzky. to bolo vcera :-D dnes mam len ovocie a oriesky, ale da sa to v pohode...
Odpovedať
no tak gratulujem, to je paráda :-D ja sa chystám tiež od pondelka na ňu..... spolubývajúca ma tak navnadila, že idem na to.... no ale až od pondelka, lebo mamina mi nachystala oslavu, takže by bolo asi divné začať zajtra a hneď v pondelok ju zrušiť.... a ako jedávaš?? myslím, čo si varíš??? lebo ja keď som videla len ten rozpis, že kedy aký deň, tak neviem moc, čo si mám teda uvariť... máš nejakú knižku???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja som drzala 90-dnovku 2 tyzdne a schudla som asi 2kg...potom som dostala alergiu na vsetky citrusy a bolo po diete :-| skusala som na nu nabehnut znova, ale uz sa mi to nepodarilo...tak drzim teraz Sipeky...ale u mna je diagnoza jasna, potrebujem skor viac cvicit ako nejest, lebo jem malo uz aj tak...ved ked som zacala tu 90-dnovku som pozerala na tie porcie, ze tolko zjem za 3 dni, co tam bolo, ze mam zjest za den :-) smeji,presne aj ja sa chcem dostat na 52, co je asi o 5 kg menej ako mam, ale skor clovek zhodi 20 kilov, ako poslednych 5 8-( leni, vsetko NAJ :-) a ides dnes vyhrat ten milion? :-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?