Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
hani ja som bola v pondelok podať žiadosť na pas a dnes mi prišla sms, že je hotový :-) . a to som si dala termín do mesiaca.... je možná i skrátená lehota - do 2 dní a stojí to 4 000 SKK..... do 30 dní to stojí 1 000 SKK.
Odpovedať
Profilova fotka
este by ma zaujimalo, cim je to take odlisne, ze za to zaplatis o 3000 Sk viac. dobre zarabaju na nas ti policajti.
Odpovedať
Profilova fotka
hani, nic proti tvojmu drahemu :-D
Odpovedať
smejulienka je to na Podjavke
Odpovedať
Profilova fotka
kde?
Odpovedať
na Podjavorinskej ty nie si z TT?
Odpovedať
Profilova fotka
nie
Odpovedať
ani ja ale drahy je, tak poznam aj tieto ''familiarne'' nazvy
Odpovedať
Profilova fotka
S Vivien budete spokojné, ja tam chodím a o som rok a pol hľadala niekoho slušného, čo by mi vyhovoval.
Odpovedať
dam vam potom vsetkym vediet, ako som dopadla
Odpovedať
Profilova fotka
a je to tam drahe?
Odpovedať
zalezi natom co chapes pod pojmom drahe...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak co ja viem... proste drahe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte . dobre kadernictvo v Tt, to zaujima aj mna :-)) pre mna je drahe aj tych spominanych 1500, ale zas ked je v tom aj farbenie dlhych vlasov a bolo by to supeeer ostrihane, tak by som mozno zilou pustila.. ale bezne sa davam strihat tak za 300 -400 sk... a farbim sa sama....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som raz bola u Jana Molnara, ked mal este salon v Hlohovci a nebol znamy a v zivote mi nikto nevykuzlil perfektnejsi zostrih a farbu ako on. ale teda trosku som si doplatila. a ako vravim, to este nebol znamy... v TT chodim do Arkadie do BIBI chic
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute :-) smeji...keby im to islo aspon do vrecka, potom by som mu chodila aj vypomahat :-D :-D my budeme tiez byvat na Podjavke, tak mozno aj ja sa presidlim na ine kadernictvo, ako teda bolo,bebe? :-) o 10,00 odchdzame z prace na 3 dni na Moravu, uz tu panuje taky prijemny ruch, este mi ma prist jeden klient :-) take zvlastne, ze vsetci v rifliach :-) u nas to fici na kostymoch vzdy a teraz :-) take zvlastne.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hani. tak predsa ta manzel nespracoval, aby si neodisla? a pyzama nachystane? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby cauteee.... iba na skok vas kukam... mam pracu a nemozem sa tu moc motat.... tak ze vas aspon pozdravim.. aaaaaaaaaaa, ja sa o 2 tyzdne vydavam :-D strasne to utekaaaaaaaaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Janka si kazdy chcali, ja som ho len raz videla u nas na plese (lebo ma od nas tetu) ale mne este nic nerobil, ale zeny co boli s nim pri stole mali vsetky spraveny super image, tak asi pomahal :-) smeji, este rano hadzal oci, ale tak pracovne povinnosti su pracovne povinnosti ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ten Jano Molnar je kto, kde robi?
Odpovedať
Profilova fotka
on ma teraz salon tusim v BA...je to znamy kadernik a vizazista, byval aj v Zmenarni... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj.... uz asi viem....
Odpovedať
hej, je to kadernik ked pozries album anairdy zo svadby robil jej vlaaaasky a myslim ze uzasne akurat z tych mojich pat chlpov tromi radmi, by nic take nevykuzlil a myslim, ze taka stvorena u neho je normalna cena ja tiez cvaknem nieco cez styrku u Alexa, ale to ma chlapec aj maluje aj cese a este maluje aj segru
Odpovedať
a Hani dam vediet, ci Podjavka splnila moje ocakavania aspom na 75%
Odpovedať
Profilova fotka
no nakoniec presunuli odchod na 11,30 tak sa este flakam a kukam nejake inspiracie na nabytok do bytu.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som kukla ten albu anairdy... fakt nadherne fotky , aj saty, aj uces, ale ja by som asi take nieco nechcela... pripada mi to uz moc, aj ked napad je skvely a posoby to honosne, ale neviem... asi by som sa citila trochu divne... inak, obdivujem ta, bebecko, ze si ochotna dat za cesanie a licenie 4 tacy,... ja som bola len raz v zivote u Brana Grolinga v Auparku a dala sa len tak ostrihata nalicit ( akoze zmenaren...), bolo to pred 5 rokmi a platila som tusim 3, takze to zodpoveda sucasnym 4-rom,ale aj tak.... ja neviem, ked tak pozeram na vsetkiy tie pripravy a co ktora hladate, a ako nakupujete , a vsetko premyslate do detailu, tak mam niekedy pocit ze asi musite byt milionarky.... ved ked sa to zrata, .... ja ked sa budem vydavat, uz nechcem velku svadbu( na prvej som mala 45 ludi), teraz si vystacim aj s najblizsou rodinou a aj tak nas bude vyse 20... nejake fotky, saty nadherne, to hej, ale inak nemienim uz tak minat.. je to len jeden den a radsej si peniaze necham na nejaku svadobnu cestu... asi ma tak zivot poucil , ale na druhej strane vam zavidim tie idealy a ocakavania od svadby. ako doladujete kazdy detail, kazdu pozvankum kazdy tanierik, stuzku... :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
boze napisala som posoby namiesto posobí...... aka hrubka... :-p sorry
Odpovedať
Profilova fotka
ked sa teraz zenil moj ex-manzel, mali svadbu na Bojnickom zamku... len obrad tam stoji 10... aj ja som sa tam chcela vydavat, ale odkedy zaviedli tento poplatok, nech si tu zlatu salu nechaju... potom ked kukam, ake obrucky by sa mi pacili , ze cena takych 13... tiez ma prejde chut... saty tie asi jedine fakt neozeliem a musia byt nadherne, topky ani nie, uces nejaky pekny, ale to sa da tak okolo 1200 zohnat a namalujem sa aj sama, volakedy som chodila na modelingovy kurz a tam nas ucili licit, takze v pohode... kytka musi byt a ostatne uz nie je take podstatne... kedysi som snivala, ist na obrad na koci, co nie je nerealne, ale aj to ma uz preslo... asi by nam stacil Dankov Superb ;-) a co este? jaj, no pekna restika, nejaka music a saty pre nase dve princezne... aj tak to bude stat dost.. fotky fotia kmotrovci, ved aj tu maju albumy, tak hadam daju dobru cenu. ;-) jaj, len kedy to bude...... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
asi ste vsetky zdrhli na obed.. aj ja tu trpim samomluvou :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
katrin nie si tu sama, som tu aj ja no, aj ja, ak sa nedajboze nieco stane a rozvedieme sa, urcite uz taku svadbu robit nebudem, resp. nebudem robit uz ziadnu, lebo sa poznam a viem, ze ten moj je pre mna jediny, s tym som do toho sla, nebolo to nic neuvazene, urychlene, alebo z donutenia, alebo inych pricin, ako necakane tehotenstvo a tak. aj mne je obcas zle z toho, kolko prachov to v konecnom dosledku cucne, ale ako hovorim, pre mna je to jeden krat a potom, aj ja som chcela usetrit, ze urobme malicku, len rodicia a my dvaja, ale on ze nie, ze kazda sniva byt raz v zivote princezna, tak bolo rozhodnute a kedze moja mati ma 6surodencov a jeho tatik 5, hodilo to cifru 75 a to este nie su ziadny kamosi, takze 100 ludi a co sa tyka Alexa. Toho som mala vysnivaneho uz asi 4 roky dozadu, ze raz........... a ten ''raz'' teraz prisiel a tesim sa na to.............. aspom raz v zivote si ma bude niekto hyckat............ nechty, kozmeticka, kadernici, to vobec nie je moja parketa, tiez si robim vsetko sama. Ale teraz nie, teraz to chcem mat perfektne a od profikov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?