Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
mne to hovor s tym fintami, cela spm oblzena s papiermi :-D :-D dakujem vsetci okrem manzela chvalili, ze lepsie to mam :-) ale aj on si zvyka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
okrem manzela? :-D ved to mas paradne. vynikajuci vyber ucesu. mohla si dat este jednu od predu
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mu povedala, ze si dam len skratit a potom som mu poslala do prace len tuto mms...ten mi hned volal, ci mi drbe :-D :-D :-D :-D a kamarat mi hovoril, zte mu hned potom volal, ze "tej mojej asi hrabe, co spravila..." :-D :-D :-D ja som sa len smiala, ale uz si zvykol ;-) musi....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som spät.. hanka, pekny moderny uces :-) , drahy ofrflal? nhuz, nuzi su asi skor na dlhe vlasy, ale vsak, keby daco, dorastu , nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked som mu povedala, ze sa mi nepaci, ze sa tak vyjadruje o mojich vlasoch a ze ho do toho nic aj keby som holohlava chodila povedal, ze si ma nebral kvoli vlasom a ze je to moja vec a bolo doriesene :-)
Odpovedať
@hanka uces - dobreee... @elanor kdeze je taky krasny kostol? uz som zabudlaaaa... som mrkla do albumu...a ten feši ciernovlasy chlapec, ktoreho stiskas, to je kto? =-) a to s tymi tortami, to robis naschval, lebo vies, ze ja torty luuubim :-o :-p :-p :-p :-p :-D :-p :-p :-p ? tak by som si dala... 8-) @smeji ahojcek...ako? @katrin 21 krasne saty..na krasnej babe... ;-)
Odpovedať
hanka, citam, ze sa tu preberaju ucesy. pekny si zvolila. ja som sa dva dni po svadbe dohadovala s mojou kadernickou, nech ma pride cim skor osmykat :-) to je asi nejaky syndrom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak celkom dobre odpovedal, nie? hanka, este stale pocits minuty do tretej? aj ja... som sa vratila do kanclu a okrem pisania tu na nete , nemam co robit... Inak, ja si zas nechavam vlasy dorastat, mavala som ich dlhsie,ale potom som si ich zacala fukata lamali sa, tak som ich stale uz dva roky davala podstrihovat a nie a nie dorast.... asi pred mesiacom dorastli vcelku, ale zas sa mi zdali znicene.. :-D takze som bola zas u kadernicky a su zas ako predtym...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka : teraz ktore si myslela? tie plesove na mne, alebo tie svadobne na modelke :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@vivere ja sa chystam ku kadernicke uz mesiac...akosik mi nevychadza krok... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lomnicka. chudatka, zase ste chore? tak skore uzdravenie zelam... Hani, paradne ste to s tym ucesom s manzelom ukoncili a nic sa neboj, vyzeras suprovo
Odpovedať
ahoj lomnicka, neboj, nakoniec to vyjde a bude aj kadernicka ;-) a ja asi znova pojdem, stale mam nejake dlhe vlasy oproti tomu ako som chcela :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lomnicka fuuuj tolko otazok naraz :) kostol - Horne Oresany fesi chlapec - moj najlepsi kamarat s ktorym sa mame straaaasne radi (ako brat so sestrou) torty - to nic nieje, mali sme ich toooolko, ze sme ani fotit nestihali..
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnicka, stretko kedykoľvek, teraz bude možné kde na konkrétnom mieste, pozri IP, inak by to yrezalo ako reklama.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) ako? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hani. ja fajn, len skapinam od hladu :-N
Odpovedať
ahojky :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj el ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa najedz :-) ja som uz ranajkovala, ale dala by som si nieco sladkeeeeeeee :-)
Odpovedať
ahojky smeji ;-) hani - napodobne...
Odpovedať
ahojte... lomnicka, pekna fotecka... ak nahodou budete organizovat stretko, daj mi prosim ta vediet na mailovu adresu, co som ti minule posielala do IP... dakujem...
Odpovedať
caute baby sa to poniektorym uz pekne krati co? dufam,ze aspom to pocasie vypali ako ma ozaj, mate niektora skusenost s kadernictvom v MAXE?
Odpovedať
ahojte :-) bebecko: ja som tam bola pred rokom na melir, takze co sa meliru tyka taka stredna cesta, takze som ti moc neporadila. uz sa nam to blizi ;-)
Odpovedať
bebecko, ja som tam bola asi tri dni pred mojou svadbou... mala som odfarbene vlasy a mala som ich take krasne zlto-oranzove a do svadby som ich potrebovala prefarbit na pozeratelnu farbu... a teta mi poradila totalnu kravinu:-) to je moja jedina skusenost... a ani neviem o nikom, kto by tam chodil...
Odpovedať
v maxe je kadernictvo??? a ze som si ho nikdy nevsimla... sice my tam chodome maximalne tak do kina, event. do obuvy to je tak asi setko...
Odpovedať
a Federic Moreno? nejde mi o cesanie, ide mi o farbenie, resp. asi aj melirovanie
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nemam ziadne skusenosti s Maxom. eli, hej kadernictvo je za kinom
Odpovedať
myslim, ze Federic Moreno si vacsinou chvalia, moja kamoska tam bola aj na svadobny uces. a uz mas vsetko? ja este zopar drobnosti. 8-)
Odpovedať
anoooo, ale co... hmm, tam sa to ale nemi, povodne si tam pamatam elektro, aj sme tam raz boli tv okukavat...
Odpovedať
podla toho co myslis tym vsetko........... vsetko dohodnute a booknute, ale zeby som mala nieco realne v rukach, tak to okrem krizika, topanok, poharov, darcekov pre hosti a podvazku nemam nic............. potrebujem surne pekne nafarbit vlasy, preto sa pytam a som objednana do oboch, tak teraz neviem, kam mam ist
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?