Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. ja vam tak zavidim, ze sa mozete opalovat kazdy den. ja som cely den v praci a pridem domov o 17:30 a to uz moc neopaluje. ak aj nahodou hej, tak byvame na bytovke a asi by nebolo vhodne, keby som sa tam vycapila. to by zase bolo ohovaraciek... tak asi len cez vikend u nasich na dome. snad bude svietit slniecko. neviete, ake ma byt pocko cez vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
smejulienka: uplne taka situacia ako som opisala ja :-D mozme si ruky podat... alebo sa pred tymi bytovkami opalovat spolu, nech sa nam ten vysmech lepsie znasa vo dvojici :-))))))))))))))))))))))) he he he
Odpovedať
Profilova fotka
vraj sa ma udrzat pocasko... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smeji: som kukala pocko.... ma byt 30 st. ale v sobotu v TT aj burky :-| :-( :-( ! :-( Tak neviem... ale inak teploooooooooooooooooo
Odpovedať
katrin no si ma teraz pobavila s tým, že budete lepšie znášať výsmech v dvojici :-D :-D :-D práve som sa objednala do salonu El, tak namiesto obeda idem vyskúšať konečne topánky a bižutériu k mojim šatám... jéééj, sa tak teším, že ich zas budem mať na chvíľku na sebe :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boze to ti zavidim... ja ked som bola asi rok rozvedena, tak ma chytila nejaka nostalgia a raz v Ziline son len tak vbehla do salonu Nicole a skusala si saty... strelene, ale citila som sa skvele.... ale uz by som to dnes asi nespravila, predsa len, aby to neprinieslo smolu..... som ja ale cislo, co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fakt podivne katrin :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale uz som t toho vyrastla :-))) a mam za sebou dalsiu patrocnicu... vtedy som ten rozvod znasala veelmi tazko... dneska sa na vsetko pozeram inak.. hovorim, siblo mi, ale ten pocit bol ako balzam na dusu... neboj, slubujem, ze to nezopakujem :-))) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
musim pomaly koncit, pre mna na tento tyzden padla hurááá! tak sa majte krasne a tesim sa na Vas v pondelok rano :-)))))
Odpovedať
ja si nemyslím, že skúšanie šatov len tak smolu neprinesie.... to je ako keď sme si hovorili ako deti, že keď urobíš toto ta toto, tak budeš mať smolu..... ale kdeže..... :-) . aspoň teda ja na toto neverím... a piatok 13.-teho??? veď na budúci mesiac v piatok 13.-teho mám narodeniny... ak by som bola poverčivá, tak sa asi zastrelím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to mne kazdy den prejde cez cestu cierna macka, lebo mam cierneho kocurika Murka :-) to by som musela byt stale dolamana...a v ten piatok 13-eho ideme na ples :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, to mame my ale smolu, co? ale tesim sa na iňvikend. sa nasackujem k nasim, ci sa im to paci alebo nie :-D inac karin, nic si z toho nerob, ked som si bola ja skusat v Nitre saty, vzdy som sa stretla v salonoch s dvomi babami, ktore vsetko skusali hlava nehlava a ked sa ich predavacka opytala, ze kedy maju svadbu, tak zahlasili, ze este nevedia ani datum. takze to boli pripady asi ako ty. ale tie dve vyzerali dost divne. skusali vzdy tie najotrasnejsie a najstarsie saty a potom tam v nich skakali ako opice a vyvreskovali. no vsetci na nich divne pozerali :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak tomu uz sa hovori nuda....ked niekto nieco taketo absolvuje...
Odpovedať
tak katrin nás už opustila - štastná to duša, že už má víkend :-D hanka ja som dnes počúvala na FUN-ku, že ak má niekto 13.6. narodeniny, tak má prísť do incheby, že aj FUN radio má 18-te narodeniny v tento deň a budem môcť vyhrať vraj milion :-D . No tuším pôjdem... keď je štastie unavené, sadne si aj ..... no však to poznáte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to musis skusit x-) x-)
Odpovedať
pri mojom šťastí vyhrám z koláča dieru a z opice chlp :-D ale asi to fakt za pokus stojí, čo keď náááááhodou motyka vystrelí??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nemusis mat vtedy 18? sice nam to tu bezi cely den, ale nejak som to nevnimala :-/
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: este som si zbehla pre obed a mrkla sem :-) ale uz fakt odchadzam.. inak ja som si vetdy skusala len dvoje saty a urcite som tam neskakala ako nejaka pubertiacka :-))) ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
síce tí dvaja v upútavke hovoria, že majú 18, ale tá baba naprv povie, že ona 13.6. bude mať 25, ale má 18 ako Fun radio... a potom dalej hovoria, že ak máš narodeniny a nehovoria, že 18-te.... ale uvidím, od 2.6. by sa vraj malo spustiť nejaké regisrovanie, či čo, asi na ich stránke, tak uvidím.... nech je prča :-) . už som raz morseovkovala v radiu za 5 000 SKK, cítila som sa ešte mesiac trápne, ale 5 000 SKK potešilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, tak to jednoducho musis skusit! :-)
Odpovedať
no, tak som bola v salóne skúšať šaty.... ale boli skrátené, takže ani spodnicu sme pod ne nedávali.... topánky sú trochu iný odtieň, ale dúfam, že to nebude moc vidieť pod šatami.... ale bižu je fajn... pasuje k nim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak super :-) ze si spokojna :-)
Odpovedať
noo, našla som síce nejaké zatrhančeky, ale myslím, že tie sa v pohode dajú prevliecť.... no a tým, že som nemala spodnicu, tak ten tyl naspodu bol taký nazberaný a pôsobil tak šedivo, ale keď sme ho natiahli, tak bol OK.... len nesmiem porovnávať tie moje šaty s bielymi, lebo tie moje sú taká iná biela a potom vyzerajú ako špinavé..... ale keď si ich oblečiem, tak sú pekné... už ich má do mojej svadby požičané len jedna baba v júni, tak dúfam, že na moju budú teda peknučké, čistučké.... ty si mala hani obrovskú výhodu, že si si našla úplne nové... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja vies aku....lebo ked som si skusala tie moje prve saty, co som si vybrala este na jesen tak boli tiez nedotknute nove, super mi sedeli...potom som si ich bola niekedy v marci skusat a uz boli zuzene raz pouzite a teda som po nich pozerala, ze to veru nie je ono.... 8-( ale tak nakoniec som mala tie druhe, tak som bola naozaj happy, lebo jasminebridal sije uplne na moju postavu tak sa nemuselo na nich vobec nic robit....ale teda lutujem tu, co ich mala po mne :-D :-D :-D ako keby som sa v chlieve v nich valala....pohladam nejaku fotku, pockaj :-D ale chcela by som ich vidiet teraz, ci sa im podarilo ich vycistit, alebo nie =-)
Odpovedať
no ja tiež, keď som si ich vyberala koncom minulého roka, tak boli krajšie.... no, to je bohužiaľ to riziko včasného objednávania.... ale keď som sa pýtala teraz na novú kolekciu, tak už je celá rozobratá na náš termín.... ako strihovo sú pre mňa tie šaty úplne 10000 %..... len keby ich tak človek mohol mať nové, keď si ich berie.... :-| ááá, ja si myslím, že ich vyčistili v pohode... to sa neboj. oni to vedia... ešte veľa neviest ich bude drať :-)
Odpovedať
hani pozerala som fotku - nooo, to už je iná "biela" :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak si vies predstavit, ako som sa hanbila, ked som ich doniesla do salonu =-)
Odpovedať
to verím :-) a moja segra tie svoje ešte aj roztrhla - jej sa vlečka zapínala len o takú gombičku a tú komplet celú vytrhla preč, lebo tá vlečka bola ťažká..... a dostala len 500 skk pokutu....
Odpovedať
Profilova fotka
no to bolo dalej, roztrhla som s opätkom popolnocne...no skratka mam taky pocit, ze uz mi nikto nikdy nic nepozicia :-D :-D ja som mala inak to zapnutie vlecky riesene tak zaujimavo, ze na vlecke som mala kusok stizky a na sukni odspodu bol a ked sa to zviazalo vlecka sa zdvihla a tym, ze sukna bola volanova to vobec nebolo vidiet, ze to je zdvihnuta vlecka, to sa mi pacilo :-)
Odpovedať
ja to mám na tých mojich tak isto.... kúsok stužky na vlečke, kúsok na sukni a keď sa to zviaže dohromady, tak sa to zakryje tým saténovým, čo je na sukni, že ani nie je vidieť, že to je vypnuté.... nejak na to musím prestať myslieť.... stále pozerám na fotky, keď som ich zajednávala, že sa mi zdajú krajšie.... ale je to aj tým, že to bolo v zime a fotilo sa pri umelom svetle, tým, že som mala spodnicu, tým, že šaty boli popustené až dolu..... a musím si hovoriť, že ich už bude mať len jedna baba do mojej svadby.... len jedna... kurnik, tak sa mi nechce robiť, že až no....a keby som si tak mohla zajtra zobrať dovču a zostať doma.... jáááj. ale nemôžem... mám jej málo a to ešte na dovču si musím nechať... prípadne jeden, dva dni na svadbu alebo na vybavovanie nových dokladov, takže žiadna dovča momentálne navyše nehrozí......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?