Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi som to spominala 13.6. ideme na taky majales (juniales) s kamaratmi, a kedze som zistila, ze "opäť nemam co na seba!!!!" tak som si kupila latku a dam si usit saty...ale inspirovalo ma, ze mamina bude mat v juli 50-ku tak pocitam, ze to bude co sa tyka ludi, organizacie a starosti ako nasa 2-ha svadba, tak ich vyuzijem aj potom urcite :-) ...no manzel pride domov az zajtra...a pojdem von so psom, zacvicim si a ma k nam prist na 5 dni navsteva, tak budem pomahat mamine chystat a upratovat...nakoniec zas epojdem spat o 23,30 :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tuto vetu poznam: "ja si nemam co obliect!!!" aj moj skoromanzel je tym nadseny, ked to vyhlasim. :-D Ale tak ked sa chysta maminina 50-tka, tak to urcite vyuzijes tie satky aj tam. a ked si das usit nieco prakticke, tak sa to bude dat vynosit aj do prace mozno. Hani, ty okrem chodenia von so psom aj cvicis? tak to si kludne mozes dat aj tu zmrzku. aj dve. ja kvoli praci uz asi cvicenie nebudem stihat a cvicenie doma ma nikdy nebavilo, takze moj pohyb je fuc.
Odpovedať
klasika :) satnik mi praska vo svikoch, uz sa tam nic nezmesti, ale nema si co obliect :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eli, vitaj do partie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si myslela, ze to chodenie so psom bude stacit, ale veru nestaci...ja by som najradsej chodila do fitka s manzelom, ale oni maju v praci a jemu sa uz potom nechce ist ma cvicit tam, a mna to tam samu zase nebavi a doma asi ako ty sa musim velmi premahat :-| uz som si dnes vypisala dovolenku aj manzel, este dohodnut na 100% kam pojdeme... a saty nebudu prakticke, kupila som tyrkysovu krajku, tak asi nie :-D ked budu usite hodim na net, ak budte chciet...chcela by som k nim take bolerka oko som mala k svadobnym,manzel bol z neho hotovy, ako mi pristalo...
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby nepouzivate niektora kozmetiku Bioderma Sensitiv (cervena)? som alergik a teta v lekarni ma presvedcila, ze to je aj pre alergikov, ale poprvom natreti som sa vysypala, dala som za to 1200 Sk (mineralna voda v spreji, krem a odlicovacie mlieko) a raz som to pouzila, dala by som to za 800,- cele...lebo mi to je nanic, musela som aj tak nekupit vsetko z la roche, jedine, co znesiem :-| nechapem naco som spekulovala, ked som vedela, ze la roche mi vyhovuje 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Hani a kedy a kam planujete ist na dovcu? tak to bolerko bolo krasne. viem si predstavit tie nove satky. tyrkysoveee. pekneeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
mame prve dva julove tyzdne, ale druhy idu nasi na dovolenku tak chceme byt doma....vies sami ;-) bazen a tak...tak ten prvy by sme chceli niekam na tyzden-8 dni.... :-) ty uz si nieco vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
no nam asi zostava uz len nejake to Turecko, kedze svadbu mame v oktobri. uz asi len tam bude teplucko. a planujeme ist az po svadbe, pretoze pred svadbou bude vydavkov dost. mozno iba na par dni niekam na Slovensko skocime pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja uz pre dnes koncim, majte sa papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Hani. pekny zvysok tohto horuceho dnika
Odpovedať
Profilova fotka
ahójte :-) hm tak ked chcete ist az po svadbe to uz skor nejaka Kuba alebo Thajsko tak neskoro,nie? :-) kamaratka ale bola v Egypte v januari a vraj nebolo uplne horuco, ale opalena prisla...tak potom das skusenosti :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby...
Odpovedať
ahoj babuky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co mate nove?
Odpovedať
no ja sa v pondelok chystám na pasové do trnavy vybaviť si kvôli dovolenke pas a potom idem do Malého Ríma pokecať s pani prevádzkarkou.... inak sa pomaly zaodievam na dovču, lebo som zistila, že do práce nosím stále také "slušné" veci a nemám si čo obliecť, tak som začala "tour de obchody" a vyprázdňujem pomaly peňaženku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my tak musime chodit, ale nastastie, ja rada nosim sukne a tak, tak mi to ani nevadi :-)
Odpovedať
no ja som zistila, že mám plnú skriňu nohavíc, košiel, sukní a žiadne tričká, kraťase a tak.... takže trošku obnovujem šatník... a skoro som išla v trnave aj na pohovor..... ale keď mi poslali popis tej pozície, tak sa mi to nepáčilo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. dnes som v praci len do 10.30 a potom hurá to Trnavy poobede!!! dufam, ze bude zajtra pekne, lebo tu u nas v Prievidzi je od vcera vecera zamracene a ja sa cely tyzden tesim, ze v piatok sa vycapim na zahrade u priatela na firme.... a teraz toto!!! Ja chcem chytat bronz!!! ( a on nech vnutri maka.. ved niekto musi :-D )
Odpovedať
ja sa chystám cez víkend chytať bronz.... nahodím plafky :-) a ide sa na to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa kazdy den doma opalujem, uz som aj celkom hneda...aj ked pridem domov po 5-ej este pripaluje, aspon tak zdravo :-) ale cez vikend aj ja tomu "vytnem" 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanka : ja by som sa tiez opalovala kazdy den, ale od decembra byvam v bytea vsetky okna aj terasu mam na vychod, cize slnko len doobeda a to som v praci... a pred bytovku sa vylehnit nechcem, to by boli reci u nas na dedine... :-p tak jedine u nasich na zahrade, ale ked ja sa najradsej opalujem tak nezdravo cez obed.... vecer sa uz len tak vyhrievam... keby tak uz otvorili druzbu... hned by som tam sla... takto mi ostava len zahrada u priatela, lebo maju firmu v rod. dome so zahradou ako sa ide na Coburgovu... hadam ma nikto z jeho soferov neuvidi, schovam sa za dom :-) Alebo poradte kde sa da dobre chytat v TT o tomto case bronz, pripadne aj spolu :-)
Odpovedať
ja sa musím trošku "prihnediť", aby ma potom na dovolenke nepripálilo hneď prvý deň... lebo to tak väčšinou u mňa býva, že prvé dni chytím totál "úpal" a potom nemôžem slnko ani vidieť.... takže na prvé dni v Turecku aj tak beriem nejaký veľmi vysoký faktor, aby ma nepriškvarilo....jééj, ale už sa tešíííím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: ja som akurat dnes rano pozerala nejake zajazdy... najradsej by som isla t Hydrotourom, keby mali dobry last minute, bo oni su super , ale maju vyssie ceny... aj Tiptravel ujde, chceme aspon polpenziu a dve deti na pristelke..-. vy idete s akou cetovkou?
Odpovedať
Profilova fotka
hm to neviem, my mame rodinny dom a ja sa opalujem zo zasady hore bez, takze riskujem nasu zahradu a zahranicnu dovolenku :-D neznasam totiz, ked mi je vidiet neopalene ramienka z plaviek a neopalene prsia maju tiez potom taky opticky deformovany tvar... viď: http://www.bleskovky.sk/cl/15/81154/K... des :-p
Odpovedať
katrin my ideme práve s tiptravel... dúfam, že budeme spokojní.... :-) . Máme all inclusive... ja som nechcela polpenziu kvôli tomu, že treba sa zaoberať s vodou a pitím.... takto keď si v hotelovom areáli a poblíž, tak v all inclusive máš vody a nápojov a pitia koľko len chceš..... inak teraz majú všade dobré výhody pre deti, ktoré buď idú zadarmo, alebo za nejakú super cenu... .tak určite niečo nájdete....
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: vies co som zistila,? ze moje vysnivane svadobne saty su z tvojej kolekcie, lebo maju taku istu modelku, uces, aj to pozadie.. he he.. aj ju mam v PC , ale neda sa mi vlozit do albumu, uz som aj pisala adminovi a furt nist...... m porazi... ale aj tvoje su nadherne!!
Odpovedať
katrin no ja mám z kolekcie Maggie Sotero.... som si najprv myslela, že práve to je kolekcia, kde určite šaty na seba nenájdem a ajhľa.... a nevieš ich nájsť na nete, že by si nám sem dala aspoň link?? zatiaľ.... inak som strašne túžila a aj stále potajomky túžim po Pronovias- Octubre... sú moja srdcovka.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: tu fotku poznam, ale zas vies, 14 rocan baba , keby sa opalovala hore bez a bola moja dcera , asi ju vytaham za usi... inak , ja som sa posledne leto 1x opalovala hore bez v Ciernej Hore, ale nikdy viac, strasne mi zhoreli prsia,a to sme boli s drahym na nasej prvej dovči, a on sa mi ich potom najblisie 3-4 dni nemohol ani dotknut.. a zvysny cas sa mi zas supali :-D no proste erotika za 500 ... he he Ljenocka: ano, je toho dost , ale v niektorych hoteloch co maju aj viac atrakcii pre deti ( lebo inak nam budu furt pistat za usami ze sa nudia !!) boli vacsinou len dvoj izby s 1 pristelkou a tam kde boli dve , tie zas boli straaasne drahe... tak uvidime, ved ked nic ine, tak nakoniec skoncime v Chorvatsku, ale radsej by som Grecko, alebo Malorku alebo Cyprus.. teraz su tam, last minuti za 12 na osobu , co by nebolo zle... dieta zdarma . lenze teraz ist nemozeme...
Odpovedať
Profilova fotka
vazne leni? no podla mna su uz okukane a su take ako by som to nazvala, "ako pre stare zeny" podla mna tie, co si si vybrala su nadherne, ovela viac glamour ako octubre... ;-) navyse octubre su uz rok a pol stary model...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?