Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
hani, takze si zacala behavat? ja som zacala chodit cvicit, ale uz som asi aj prestala, pretoze sa mi predlzila pracovna doba a musela by som chodit cvicit az o 20:00 a to uz som zvycajne hotova. Ale planujem zacat s 90-dnovou dietou. chcela by som takych 5 kil schudnut. tak to s chlapmi chodi, ze moc divadlo nemusia. ten moj je celkom v pohode v tomto smere, ale predsa len som vzdy viac ja nadsena. :-D
Odpovedať
smeji - hihihi budem sa cervenat tusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale nieeeeeeeeeeee, ty si fakt super, ze sa tak staras o ten moj cepiec. x-)
Odpovedať
hihihi ale dobre sa to pocuva (cita) :-D :-D :-D skus este chvilu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :-p
Odpovedať
Profilova fotka
teda tak si ma dnes potesila s touto správou, ze az... hned je den krajsi ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no dobre dost bolo "rozkose" :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) a manzelik uz je doma zo sluzobky?
Odpovedať
anooooooo konecne. a dostala som aj darcek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smeji...ja som drzala 90-dnovku asi 3 tyzdne, schudla som nejake 3 kila (pricom som potrebovala zhodit 5) takze super - ale je dost zalozena na ovoci a po tych 3 tyzdnoch som dostala 4-ty stupen alergickej reakcie na citrusy a musela som zacat jest "normalne", tak som nabrala späť 5...takze uz len to behanie, ale som rada, lebo manzel musi vela cvicit v praci a som mu vdacna, ze s amoce este aj so mnou :-) norika :-) tak ako? aj babo bude, ked uz sa dom triasol :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eli, to vazne? a aky? babo? :-D :-D :-D hani, to mas dobre, ze s tebou manzel chodi behavat. ten moj so mnou nechce ist ani len na korcule. teda mozno by aj isiel, len ma stale nejake aktivity 8-(
Odpovedať
ale nieeee brosnu - pozlateny tulipan (a kytku orchideii - ruzovych)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja chceeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
jej to je pekneeeee :-) mne vzdy manzel donesie ten obrovsky sacik malych milky way a potom, ze musi so mnou chodit behavat, ked to tak lubim :-( a este konak :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem cokoladku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz nie, lebo tolko driny to potom stoji vybehat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
o tom mi ani nehovor.
Odpovedať
Profilova fotka
ideme na zmrzku, podelili sme sa s kolegynou o moj obed a preto si mozem dat este aj zmrzku (som sa rozhodla) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez zhreila minuly vikend a dopriala som si zmrzku
Odpovedať
Profilova fotka
som si povedala, ze ked som darovala polku obeda, tak si mozem darovat zmrzku... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a dobre robis hani. len ja chcem schudnut, tak si to nemozem dovolit
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja, ale momentalne tu mam 2 knihy o chudnuti - Editku Papeky a knihu, co mi dala kolegyna, co dala 12 000 za nejaky chudnuci program a vyslo mi, ze mam jest na co mam chut, ale malo, aby som nebola plna, ze potom sa chudne pomalsie, ale trvalo, tak uvidim..editka dokonca pise aj o dezerte, za v pohode....hadam,ked to skombinujem s tym behom.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, čo blbnete? Ste mladé, krásne a váha vám bude klolísať už len kvôli "svojim dňom". A čím menej sa budete trápiť váhou, tým skôr budete štíhlulinké.
Odpovedať
Profilova fotka
to hovori aj Papeky :-) ale sportovat chcem aj tak, nepaci sa mi to moje "otukovene" neformene telo v plavkach, chcem mat svaly :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hani, ty kde mas tuk? som ta videla na svadobnych foto a postavu mas dobru. tak nestvi tucniaka, jo? ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ved ja nehovorim, ze som nejaka tucibomba, ale tych 5-6 kilov by mi bolo treba dat dolu :-| a tak celkovo spevnit, som taka nejake "usedeno-zlenivela" =-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, co ste sa roztopili alebo ste sa isli kupat a mna ste tu nechali? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hani, ja som tu. roztapam sa v praci a sledujem, co je tu nove. aka bola zmrzka?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj velka ale dobra :-) uz by som aj zduchla...dneska musim ist este do banky zaniest znalecky na byt...a vecer krajcirke a manzel bude dnes v praci, tak mi bude smutno...no mam to ja tazkeeeeeeeee 8-( :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zase nejake nove saticky sa ti siju? aj moj manzel bude do vecera pracovne behat. takze tiez nic moc. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?