Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. konecne som si vytrhla chvilku aj na vas :-)
Odpovedať
ahoj, smeji :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, eli. nepytala si sa svokry na ten cepiec?
Odpovedať
jj, spravi len ten moj mam doma u nasich, tak pojdem cez vikend prenho at to moze podla toho, bo este jedna babulka by cela, za chvilu na svadbu...
Odpovedať
ahojte babulky... a tak sme sa s ljenockou konecne stretli... :-) :-) :-) :-) vytesujem sa ako male decko :-D :-D :-D :-D boli sme v tom speci "vlasovom" obchode, kde sme si kupili drdole do vlasov...ljenocka preto, lebo ho potrebuje, ja preto, lebo viem, ze ho raz budem potrebovat... 8-) teda, dufam... :-N ale kavu sme nestihli, bolo malo casu..a tak sme debatili na lavicke...
Odpovedať
@smeji mam cingrlatka, hor sa na kostol... @ljanocka nasla som nejake obrazky kyticiek, co sme sa dnes rozpravali, poslem na mail...ale to kvetinarstvo, veru neporadim...este sa spytam draheho, ze co si on mysli a ako by to riesil, keby bol zenich... :-N ozaj a smiem prist zbierat kytice? teda pomahat... jo, babulky, dostala som od draheho kyticu tulipanov..juj..sa vytesujem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni, bola som vcera na skoleni, ale ako vidim v pohode ste nasli :-) pekny zvysok vikendu :-) ja uz mam komplet vsetky latky na plesove saty, tesim sa ak moj havko, ked ma vidi :-D :-D :-D (aspon niekto,ze...) len este aby to krajcirka stihla za 3 tyzdne - necele =-) :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, je tu niekto dnes rano? aky ste mali vikend, baby? ja som sa prvykrat opalila, ale zabudla som si natriet nos a teraz ho mama cerveny jak papriku, vyzera to uzasne, ani make-up to nezakryje... :-p
Odpovedať
ahojte baby, hanka no, našli sme to úplne v pohode... sme si tam pokecali s tým ujom, bol hrozne zlatý... myslím, že to bol majiteľ... lomnicka no môžeš prísť dokonca zdobiť reštauráciu, ak budeš mať chuť :-) s tou kytičkou ešte aj ja budem premýšlať, že čo a ako.... nejak to určite vymyslím :-D katrin víkend?? no, nejaký nie moc dobrý... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cauko,ja som mala v pohode :-)
Odpovedať
baby, mňa chytila typická pondelková darebóza.... a pritom tu mám roboty, že by som ju mohla vidlami prehadzovať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: Aj ja mam tu" darebozu", citam si novy cas byvanie. :-D do 11 mam relativne veget, potom budem musiet ist tlmocit... ale uz sa utesujem tym, ze tento tyzden mam len 4 dnovy a v piatok mam volno a budem uz od stvrtka vecera v Trnave s drahym.. hurááááá, hadam vyjde aj pocasie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby. zelam pekny den. ja uz som hodinu v praci, ale este som nic nespravila. zeby ta dareboza? lomnicka: ty myslis na ten moj kostol. mila. uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. to bude krasne. a mas uz aj nejaku predstavu?
Odpovedať
mmm, skrátené pracovné týždne milujem :-D ja budem mať asi búdúci... pôjdem vybavovať ten neštastný pas do trnavy....
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka... s pasom mame pataliu aj my s Dankom, ale nie vlastnou vinou... jeho dcera nema pas a jej uzasna mama nie je schopna jej ho dat uz skoro mesiac spravit a to chceme ist hned zaciatkom jula, a vybavenie trva nejake TRi tyzdne, z toho ona este tyzden bude v skole v prirode ( od soboty) takze ma na to len tento tyzden... ma porazi, ako to nestihne, boze , to su len same problemy... caka na poslednu chvilu a potom sa cuduje, ze ´tam je vela ludi.... co uz... fakt sa ale tesim na ten kratky tyzden, a este k tomu aj vo stvrtok tu budem len pol dna, idem totiz k zubarke,he he.... fakt super!!
Odpovedať
ahoj babulky :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj eli :o)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko....tusim idem domov, mali sme ist dnes do divadla a manzel mi prave volal, ze sa asi nebude moct uvolnit z prace :-( som rozladena 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hani, tak to je otrasne. aj mne dokazu taketo veci pokazit naladu. :-S
Odpovedať
hani tak to teda vie nastvat... ja som zasek celkom slusne nervozna, ocakavam telefonat od manzela. slubil ze ked prileti do viedne tak sa ozve, a zatim stale nic, takze nervicky uz pracuju...
Odpovedať
Profilova fotka
a chcela som si dat nove saty ak prekvapko pre neho, uz ich mozem tak vysmarit z okna!! 8-(
Odpovedať
hani - hmmmm, tak to zacina byt hodne vazne... asi by som zavolala jemu sefovi a vypocul by si co este v zivote nepocul...
Odpovedať
Profilova fotka
no prave mi volal, ze teda bude moct x-) x-) ...no ma stastie, to by som bola zase vytocena, ani z toho divadla by som nic nemala.... norika, neboj zavola :-) svagrinej minule meskalo lietadlo 45 minut a to isla len z Londyna...
Odpovedať
hani - supeeer, to som rada aj za teba ze to nakoniec vyjde :) jupiiii, pred chvilou volal, fjuuuu, taky kamen mi odpadol... zoberie taxi a pofici domenko. konecne ho budem mat po 5tich dnoch doma :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jemine, tak to bude "happening" doma, az sa bude dlazka triast :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, takze vam to vsetko vychadza :-)
Odpovedať
hani- dlazka??? skor by som povedala ze cely barak :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale babyyyyyyyy :-D
Odpovedať
ahojte baby... ako?? ja som dnes otvorila svoj album a pozrela, že svadba ma čaká za presné 3 mesiace a 3 dni :-) .... také pekné "číslo"...
Odpovedať
ahoj hmmmm, pekne ;-) take pekne cisla si pamatam aj ja, a ani som sa nenazdala a uz je 24 dni po...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?