Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
tak kočky, stretneme sa v radničnej? Už mám v tom zmätok.
Odpovedať
Profilova fotka
ja v tom mam tiez zmatok x-)
Odpovedať
Ahojte... vedeli by ste mi poradiť dobrého kamarama v tt a hlavne čo tak asi stojí..jaho potrebujem len na obad a exteriér.. ďakujem a poprosím píšte do IP
Odpovedať
Profilova fotka
kocky kto sa chysta realne na stretko? kde to teda bude?
Odpovedať
sissik, ja keďže som mimo, tak sa nechystám, ale priznám sa, že teda ani ja som poriadne nepochopila, kde sa stretávate :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no podla mna sme sa este nedohodli :-D
Odpovedať
a evidentne už všetky baby zdrhli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bude to v radničnej o 18,00. Aspoň je tam budem.
Odpovedať
no tak vidíte baby, minimálne michala a sissik sa stretnú v radničnej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no keby to bola michala + lomnicka + ja + nejaki 2 ludia, mozeme aj u mna som hladna a momentalne ma upokoji len pecene kuracie stehno, ktore musim este kupit a upiect :-D vsak si zavolame, uz prcham
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, trosku vam skocim do rozhovoru, ked sa nenahnevate ;-) zhanam na svadbu DJ-a a kedze moj favorit DJ Blesak, ktory hral aj mojej sestre, je obsadeny, tak hladam nejaku alternativu. nemate nejake doporucenia pre mna? ak ano, velmi ma potesite, ak by ste mi cez internu postu poslali nejaky kontakt. dakujeeeeeem :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bebecko: dobre pagaciky, co dobre, vyborne, pecu v Hlohovci, ako sa vychadza smerom na Piešťany, je rad nizkch starsich rodinnych domov po lavej strane a v jednom z nich pecu pagace, maju tam tusim taku striesku a okienko... su fakt dobre, uplne sa zozplyvaju v ustach... ( oproti zacina zastavba novych bungalovov... ) hadam som pomohla :-) inak, ahojte babym je tu uz niekto dnes rano?? :-(
Odpovedať
jasné, katrin...ja som tu :-) ahoooj
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj.... no kde sme to vcera skonicili? jaj, pri nasej vyske :-)) Ozaj, bolo vcera nakoniec to stretko, nevies?
Odpovedať
no, ešte večer to vyzeralo tak všelijak, tak dúfam, že sa babám podarilo stretnúť, lebo nejak sa zamotali s miestom stretnutia... tak neviem :-) no výška je môj celoživotný problém.. toho sa už asi nezbavím :-) . večne si budem trieskať hlavu v električke o tie tyče, večne budem nadávať na krátke nohavice, večne budem vyššia ako môj drahý..... no proste naveky som vysoká :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-)
Odpovedať
ahoj hani... čo nového?? DVD dopozerané?
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, neviem ako ty, ale ja sa tym teraz az tak netrapim, ale ked som dospievala, myslela som si , ze si ani frajera nenajdem, vsetci boli vzdy nizsi a ked ma niekto prvykrat zabadal , alebo maniekomu predstavovali, neznasala som vetu" boze, ty si ale vysoka!!! " hrozne, dodnes to nemam rada, ja tiez ked vidim babu co ma 1.57 nehikam, aka je krpatá, no nie?? :-) INak vcera sa mi predrali moje oblubene cierne topanky a v obchodoch nic nemaju, tak som sa stazovala priatelovi, ze vsetky pekne topky maju opatky, a on mi na to, ze ved nech si kupim kludne vysoke.... jemu to neva, ale ja sa potom citim ako zirafa...a to mam dobru postavu, som stihla.. neviem, ako by som vyzerala keby som pribrala, ako obor..
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: ale asi si kupim jedny co maju v Tt v Ase... este uvidim...
Odpovedať
katrin presne ako píšeš... a hneď druhá veta znela: ty hráš basketbal???? vždy som na to bola alergická.... no nie, nehrám.... to neznamená, že keď som vysoká, tak hrám basket.... presne ako píšeš, ja keď vidím malinkú babu, tak nehíkam, nehovorím jej, že je malá a ani sa jej nepýtam, či čo ja viem, neni jokejka, keď je taká nízka..... no nič, ved s tým musíme žiť.... no, ja so svojou postavou až tak spokojná nie som... rada by som bola tak o 5 kg ľahšia..... obávam sa toho, že keď budem staršia, tak budem mať /a vlastne mám nábeh/ byť po našich - to znamená, že budem priberať... no to budem pri mojom drahom vyzerať ako slon :-D inak ten môj mi tiež hovorí, že kľudne nech si dám aj 8 cm štekle, že jemu to vôbec nevadí.... mne to nevadí do momentu, kým sa neobzriem napr. do výkladu nejakého obchodu a nevidím nás pri sebe :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne!!! :-D je to tak s tymi vykladmi, alebo dverami presklennymi... a aj mne furt prisudzovali basketball a ja som ho tak neznasala!! vzdy som sa skor venovala hudbe( klavir, spev) a jazykom... a vrchol je, ze vcera mi volali z prace ze: mohli by ste ist hrat volejbal do Vojan? Je tam volejbalovy turnaj elektrární, a vy ste taka vysoka, vam by to dobre slo!! " marne som oponovala, ze nie som sportovy typ. ani nepoznam pravidla, aj ked som to na VS mala, ale aj tak, a okrem toho, je to vo VOJANOCH, co je asi 20 km do Ukrajinskych hranic..!!! komu sa tam chce 5 hodin trepat a 5 naspat a vobec, mam v ten den mat dovolenku a budem uz v TT ( buduci piatok), takze ani za svet. Samozrejme ma este 5 nminut prehovarali.... marne :-D Ja tiez teraz zhadzujem, mavam tak 60 kg a mam 64.. mala som 65-66, kilo -dve som chudla dleenou stravou, ale horsie je, ze ked som schudla to prve kilo, tak som zacala jest aj trochu sladkosti a nejak to viec dole nejde, he he,,, ja nikdy nedzrim diety ale pri mojom sedavom zamestnani sa toho na mna nejak nabalilo, a nemam chut vyhodit letne kostymy len preto, ze sukne nezapnem....
Odpovedať
katrin volejbal, basketbal - eeehhh ]-( . to ani ja nemusím :-| no, ja by som rada mala takých 65 kg... :-D .... chcem teraz zhodiť jednak kvôli dovolenke a jednak kvôli svadbe.... nepripadám si tučná, ale rada by som mala menej kg..... tiež mám sedavé zamestnanie, po 11 hodinách v práci sa mi už málokedy pdoarí ísť s chuťou cvičiť, takže to riešim dietkou, resp. obmedzením určitých jedál..... občas sa darí viac, občas menej, ale ide leto, tak sa spolieham na meloniky a vela, vela, vela vody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prosim Ta a kde pracujes, ked v praci travis az 11 hodin..? to by som nemohla, asi by som padla na nos... to ani nie je zivot.... :-(
Odpovedať
robím v leasingovke, katrin :-( . včera som bola 6,25 už v práci a odchádzala som 17,30 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, uz si hovorila, ze v leasingovke, sorry, som zabudla... el to je hrozne dlho!!! zrejme je to financne dobre ohodnotene ale aj tak , neviem, ci to stoji za tie prachy, to je cely den v prdeli... ja som mala predtym pracu, ktora ma inka moc bavila, viac nez terajsia, a byvala som v praci normalne do 8 do 16,30 , ale dost cxasto som musela zostat aj dlhsie( ale aspon to platili ako nadcas) alebo zhrauba zar za mesiac dojst aj v sobotu... teraz robim od 7-15, malokedy musim byt dlhsie, a ked to viem dopredu , pridem az na 8-mu... a zarobim lepsie aj mam viac dovolenky... ale obcas aj nudy... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
uz zas robim preklepy, prehadzujem pismenka :-D
Odpovedať
chacha, katrin, si ma pobavila s tým dobre finančne ohodnoteným :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom uz vobec nechapem, preco tam robis ;-) ....
Odpovedať
lebo tu čakám na svadbu a potom na odchod na materskú.... nechce sa mi už meniť prácu.... nejak to tu musím doklepať a potom hurá na materskú :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?