Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jaj, vies , ako pisti srdce mne? a nielen pri topkach... napr., aj nohavice alebo tie moderne obtiahnute rifle... no mozem len snivat, ze sa obleciem tak, ako by som chcela... vlastne sa to ani neda... kopec veci mni nesedi. Ani ja vysku nejak neriesim, ale v opatkoch zena vyzera lepsie, a sem tam ich nosim, ale pokial sa da, radsej nie. ALe v lete k satockam alebo ku kostymu sa uplne ziadaju... musim koncit, dobre sa mi z tebou pisalo, uz sa tesim nabuduce.. P.s: ak je dnes ta stretavka, skoda, ze som neni v TT, urcite by som dosla, musite to baby zorganizovat niekedy aj na vikend :-)) Ahojte :-))
Odpovedať
tak ahoj katrin... pekný pracovný deň...
Odpovedať
ahojte babulky... tak teda, kde si dame to rande, nech aj sissik moze prist..tiez neholdujem zafajcenym miestam... teraz z ineho sudka.. potrebujem pre svojich svokrovcov (na ziadost mojho mileho svokra) s drahym zorganizovat romanticku veceru..maju 40.vyrocie sobasa...kde varia njam njam a jeto tam pekne? myslela som na maly rim...ale je tam nejaka taka miestnost, kde by boli sami? resp. aspon trocha separééé? a vedeli by to aj nejako vyzdobit? a kyticu? dam uviazat v orchidey? ze by nieco medzi prilezitostnou a svadobnou, ked je to vyrocie sobasa? ak mate nejaky obrazok, ci tip, potesi...mam ich velmi rada a tak by som chcela, aby to bolo tip top..dokonca som ochotna vyzdobit aj auto, akoby sli zo sobasa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm to je pekne :-) nasi maju tento rok 30-te a mamina 50-ku, tak to budu met naraz...ocino sa chcel dat zosobasit aj v kostole (ked sa brali mali sobas len na urade), ale mamina to nechce, ze zbytocne divadlo... drzim palce,lomnicka :-)
Odpovedať
ahoj lomnicka, no v malom ríme asi moc súkromnia nie je... teda z toho, čo som tam videla ja... možno majú nejaký "zákulisný" salónik, ale neviem o ňom :-) . A inak trnavské podniky moc nepoznám, takže v tomto ti asi nepomôžem :-| Myslím, že s výzdobou by v malom ríme nemali problém a kytičku?? určite nejakú peknú v kvetinárstve urobia....
Odpovedať
@hanka dakujem... ozaj hanka...ozaj uz dlho sa chcem spytat,pouzila si do vlasov tu srandu, co sa podoba na drotenku, do vlasov, ked ti robili uces? @ljenocka asi pojdem tam mrknut... mas ip...
Odpovedať
Profilova fotka
ano mala som tu vypchavku vo vlasoch...zo zaciatku to bol veru divny pocit :-| inak krasny salonik je v kaviarni Justicia, ale tam nevaria... :-S
Odpovedať
@hanka kde je justicia..pre pripad, ze by som potrebovala.. ;-)
Odpovedať
hanka inak ja sa chystám kúpiť si to tiež do toho môjho "drdolu", aby lepšie držal.... si mi písala www stránku, kde to majú, ale pozerala som, že sú v OD Slimák, tak sa tam chystám.... ty si tuším písala, že tiež si bola priamo tam, že??
Odpovedať
Profilova fotka
leni...bola som tam osobne... lomnicka...je to na evanjelickom dome oproti vstupu do Slov.sporitelne....sestra je prokuratorka a mavaju tam oslavy, je to tak max. pre 15 ludi, ale podla mna ked to objednas,je jedno, ze tam budu 2-ja...a oni si tam nosia tusim studene misy a tak...ale ked chces s vecerou, tak to urcite nie...
Odpovedať
babule, slahne ma z toho pocasia... :-S :-| =-) vyzeram asi takto 8-( a mam kopec roboty... :-o a chce sa mi |-| a to som predvcerom vymenila veci v skrini...zimne sli na najvrchnejsiu policu a odtial letne zase o poschodia nizsie... :-N a zrazu toto... ]-( ako sa zvyknete nastartovat? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
stane sa mi, ze sa nenastartujem aj cely den 8-( manzel prisiel v noci domov (23,30, lebo bol vyzdvihnut sestru na letisku) a doniesol DVD zo svadby, tak si viete predstavit, ze sme to hned kukali a kedy som isla spat... :-S kolkokrat ma nastartuje, az ked pridem domov a idem von zo psom...ale v takomto pocasku 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hanka sa spytam tak hlupo, z vasej svadby dvd? no tosi viem predstavit... :-) aj ja by som nevydrzala a cumakovala... :-) vas fotili a kamerovali z an studia? alebo si to pletiem s niekym inym? :-N =-) :-N =-) :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee babulky.... ako sa mate? ja sa zase skolim.... prave nas skusali co sme sa naucili.. no a s dneskom to je ako? aj sa stretavate niekde? ci??
Odpovedať
@dominika tak na 18:00 pojdem do tej cica mice, aj ked radsej by som do tej radnicnej,ked sa v tej cica mice fajcuje...takze neviem..staci povedat, ze kam...ja sa chystam...
Odpovedať
Profilova fotka
ked sa dohodnete, kam pojdete, dajte vediet. ak sa tam fajcit nebude, tak pridem, ak bude, tak nepridem. ale dajte vediet najneskor o 16:45, potom pomaly padam z roboty
Odpovedať
Profilova fotka
to ste chceli ist akoze vecerat??? tam sa fajci... vlastne vsade sa fajci...
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj ja fajcim.. :-| ale pri vas teda nebudem.... :-D
Odpovedať
@dominika hlavne kecat...a kecat...a listovat albumy fotiek...
Odpovedať
Profilova fotka
povodne sme chceli ist iba pokecat a radnicna bola prijatelnym miestom z toho dovodu, ze sa tam nefajci. no ved to, ze vsade sa fajci ]-( a ani to nemaju poddelovane ako by mali podla zakona mat. este sa vobec nefajci v mc'donalde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mc´donald by v tom pripade vyhovoval :-D mozme sa napapat kto bude chcet, dat si zmrzku...alebo neviem co vsetko...
Odpovedať
tak poďme do radničnej... ja sa chcem strenúť so sissik...
Odpovedať
Profilova fotka
a sissik nevie dojst inam?
Odpovedať
kocky vyrusim vas z tohto planovania stretka mam otazocku viete mi poradit, kto by mi upiekol dobrucke pagaciky na svadbu?
Odpovedať
@dominik vzdy sme hladali na stretko nefajciarske zariadenia...a miesto, kde su puncaky... za seba poviem, ze puncaky ozeliem, ale zafajcene nemusim...kvoli mojim ociam, ktore potrebujem k svojej praci...problemy, ktore som s nimi mala v poslednej dobe su zazehnane...a prevencia je dolezita.... :-)
Odpovedať
to by aj mna zaujimalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka...ano nase DVD :-) nas fotili a kamerovali Petovi kolegovia z prace a na to, ze to maju len ako "bocak" som bola prijemne prekvapena :-) pagace mi piekla teta z rodiny, tak neporadim....
Odpovedať
@hanka tak som si to poplietla s niektorou inou nevestickou... :-N @nelly3 bebecko ej ha...netusim...
Odpovedať
babulkty, niektorej z vas som slubila niekolko stran dozadu foto nahrdelnika...tak je tu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
tak pekne stretko baby :-) idem si dat este nejake fotky vyvolat do albumov a pojdem za muzickom, nech kukneme cele DVD spolu a vcera sa vratila svagrina z GB, tak bude veselo...ale chystam sa ist konecne dnes skor spat :-D :-D :-D =-) papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?