Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Ahojte baby, tak tu sa toho hodne popisalo. Musim si to vsetko precitat, aby som sa mohla zapojit.... lebo teraz som totalne mimo :-D
Odpovedať
fidorka co nemozes spavat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj elanor. tusim sme tu dnes prve ( ked neratam fidorku o druhej v noci..) ;-)
Odpovedať
Ahojte, aj ja som už v práci od 6,25...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, ljenocka :-).. to som si ja o 6,25 este len umyvala zuby a 6,40 sup do auta a do prace.. vobec sa mi nechce vstavat rano.. budik mam na 6,05 a vstavam tak 6,15....
Odpovedať
katrin, ja už som zvyknutá.... niekoľkokrát do týždňa podstupujem vstávanie 4,55, takže ak môžem vstať 5,50 ako dnes, tak to je pre mňa luxus :-D len by už mohlo prestať pršať... vôbec mi to nepridáva na nálade ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
akurat telefonujem s priatelom a hovorim mum ze si pisem a on ze, to sa mu nezda, ze ci si nepisem s nejakym chalanom.. he he, vraj sa sem skoci pozriet, he he. Sa o mna boji, to je mileeeee :-)
Odpovedať
nech si nás len skontroluje :-) máme mu sem napísať nejaký odkaz??? :-)
Odpovedať
karin - chichichi kludne moze kontrolovat my sa kontroly nebojime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie, on je zlaty... lubkam ho ... ale to asi lubkame vsetci tych svojich, inak by sme s nimi neboli....nie? jeej, akurat vyslo slniecko tu v Prievidzi.... ale v TT vraj stale prsi , hovoril danko.... aspon ze na vikend hlasia pekne :.-)
Odpovedať
Profilova fotka
elanor : ved ani ja sa nebojim kontroly.. som mu hovorila, ze ani ho nebude bavit citat tie babske reci... :-)
Odpovedať
katrin - mno mozno prve 2-3 strany by aj zvladol, ale myslim ze dalej by sa uz nedostal, bo by nechapal o com setkom sa my vieme klabosit a prestalo by ho to bavit (zadny futbal, zadne pivo, tym by to pre neho bolo nezaujimeve asi) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale mozno by sa mu zapacila tema - sex o svatebni noci, ci ako sa vola?...
Odpovedať
myslím, že chlapi sú niekedy zvedavejší ako ženy a možno by si s chuťou prečítali niektoré témy :-D :-D :-D aspoň by sa dozvedeli zase viac o ženskom zmýšľaní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym prajem dobre ranko :-)
Odpovedať
dobré ráno, smeji.. vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, ale oni to aj tak nepochopia, zasadne reaguju inak, nez ocakavame :-D on napr. pozera Ordinaciu v ruzovej zahrade... to je fajn a tiez cita vsetky moje casopisy ( Šarm e pod...) Inak o tej svadobnej noci som si citala ja vcera, o babe co cakala az do svadby a vydala sa za nejakeho americana... penky parik, zlatí sú, ale ja by som to neriskovala....
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, smejulienka
Odpovedať
fíha, vidím, že nečítam správne témy :-) ... čo sa človek nedozvie v téme o svadobnej noci :-) to tam normálka takto rozoberala???
Odpovedať
Profilova fotka
ho mala z toho obavy a pytala sa ake to bude, a bolo tam takych bab viac... jedna pisala, ze obaja budu mat premieru... dovody tam nerozoberali, hned napisala , ze je veriaca, a v tom jasno, chcela len nejake rady... inak, na to ze bola panna, v albume priprav male veeeelmi sexi pradelko cervene nachystane na svad. noc.... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
inak ta baba mala 30 rokov !!! a to bolo minuly rok, cize je tak stara ako ja....
Odpovedať
chichi, no tak sa baba pripravovala, keďže to bolo poprvé :-) ... vyzerá, že stále je takýchto báb veľa, to by som neverila, že v dnešnej dobe ešte sú takí, čo majú obaja premiéru v svadobnú noc.... ale tak je to každého voľba, tak to tak obaja chcú, prečo nie.... 100 ľudí, 100 chutí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ja sa nad tym nepohorsujem, ma to svoje caro, ale zase... aj na zaklade mojho nevydareneho prveho manzelstva viem, ze "TO" je velmi dolezite , aby si ludia rozumeli, aj ked nie najdolezitejsie, ale predsa... ale hadam im to vyjde :).... ( no tak ked si toto teraz Danko precita, tak ma asi zastreli, ze co tu rozoberam :-D )
Odpovedať
30 ročná??? fíha.... no ale je to tak, ako píšeš... je to ich rozhodnutie, ja to tiež neodsudzujem, ale tiež si myslím, že treba vedieť aj v tejto oblasti do čoho ideš.... Odkaz pre Danka: nestrieľaj katrin.... veď to sú úplne bežné veci, že ráno o 8:12, kedy máme vytvárať hodnoty pre našich zamestnávateľov rozoberáme tému o svadobnej noci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka :-D Inak, ja popri tom pracujem ( prekladam jeden postup chemickej analyzy, brrrrrrrr....) a inka, pozerala som si tvoj album, budes mat krasne saty.ak su to tie na fotke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka : namiesto inakcom napisala INKA, ale bolo to pre teba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
robim same preklepy lebo sa ponahlam v pisani... he he, ale hadam sa toda porozumiet :-) inakcom = inak som .. :-D
Odpovedať
katrin ďakujem... áno, sú to tie na fotke.... mala som hovadský problém zohnať nejaké šaty na mňa :-( . chcela som sa ísť pozrieť aj do salónu, že čo nová kolekcia, ale vraj asi ani jedny nebudú na mňa.... :-| Takže zostanem asi pri mojich, ktoré mám zajednané.... fakt som netušila, že výška /182 cm/ môže byť taký problém pri výbere svadobných šiat.... ale je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chapem ta... mam 180 cm a so svadobnymi satami az taky problem nie je, ale skus si vybrat na ples, resp. po polnoci !!! ja som to riesila vo februari, sadli mi len dvoje. Jedny boli bledo zelene a nesvedcali mi a za druhe som musela dat az 2600 sk aj ked mali nadherne aj za 1200.. ale kratke.... ale aspon som mala saty s krinolinou, najnovsi model... mam aj fotku , ale ani za svet sa mi nedari sem nejaku vlozit.... neviem preco, je mala, jpg... a aj tak... To ze si vyssia som pochopila podla svad, topanok :-)... aj ja by som musela mat take, Danko je o 2cm nizzsi odomna... :-) ( ale dobreho vela nebyva :-p )
Odpovedať
no to mi hovor o šatách... ja som si takmer vždy dávala šiť... aj keď posledný výkon mojej krajčírky ma sklamal, ale čo už.... nie je každý deň nedela :-) ale pred rokom som zháňala šaty na ples... takmer všade ma otočili od dverí, že na mňa nič nemajú :-( . som si fakt pripadala jak žirafa :-( . nakoniec som zohnala, ale som brala to, čo bolo a nie to, čo som mala vysnívané.... neviem prečo ti nejdú vložiť tie fotky.... nechápem to.... :-| . skús možno napísať adminovi, že máš aj veľkostne v poriadku fotky, aj jpg a napriek tomu ti to nejde..... no, môj drahý je tiež odo mňa nižší... neviem ani o koľko a neriešim to.... vysoké topánky si pri ňom nedám, to viem určite, aj keď niekedy, keď vidím v obchode tie krásne lodičky, tak mi piští srdce :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?