Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
bola som tam, tam je super... aj teraz by som tam radsej chodila ako do No1
Odpovedať
hanka, chodila som na spinnig v BA, takže o TT neviem... ale myslím, že určite sa niekde aj v TT dá ísť. Len treba nájsť.....
Odpovedať
Profilova fotka
hura, konecne sme skoncili,... za tu chvilu je tu poriadna debata, aj tema sa zmenila.. aj ja chudnem. Niesom tucna, ale v bedracoch mi pretrca nejako brusko... sa mam pri mojom trnavakovi dobre, tak priberam... zacala som cvicit aj doma podla ZOry ,ale sama sa neviem donutit... a zatial byvam na dedine, tak je problem niekde dochadzat, a vsade sa vozim autom, tak sa cele dni nehybem... ale hovorim si, ze ked uz budem v TT , tak budem chodit, len neviem kde.. minule som si vsimla nieco vedla Stadiona a aj na druzbe vedla skoly je pod cinzakom priestor na earobic, vraj tam chodila aj Dankova byvala zena, tak hadam to tam este funguje..
Odpovedať
Profilova fotka
hm podla stranky to vyzera, ze tam maju stale plne...a ako je to sao spinningom...ked tam pridem na hodinu a v zivote som tam nebola a budu tam ludia, co na to chodia 10 rokov, chytim sa? budem vediet, co treba robit? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika, v akej banke robis, nie v TB?
Odpovedať
Profilova fotka
v TT v tom team aerobiku byva spinning na profesionalnej urovni, mavaju tam aj celodenne maratony....takze tam sa oplati.. @katrin robim v CSOB..
Odpovedať
Profilova fotka
toto je ten team aerobik http://www.spinningtrnava.com/index.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika Aha.. lebo ja mam TB... Csob ma ex-manzel, :-D . Dnes som inak mala ist do TT, ale mala ma vystupenie a okrem toho moj drahy ma nejaku akciu v Seredi... tak budem sama :-(((((((((( teda s dcerou.... ale mozno dojdem zajtra, ak on nedojde za mnou.. sa mu nechce, bo chce ist zajtra na stavbu.. ach jo..
Odpovedať
hanka bývajú aj začiatočnícke hodiny.... a vlastne na spinningu ide o výdrž. tam to nie je ako aerobic, že musíš vedieť kroky a tak... .tam sadneš na bike a jedeš... najprv nebudeš vládať, budeš si jednoducho dávať nižšie záťaže a postupom času sa určite vyrovnáš aj tým ostatným..... a určite tam nechodia stále tí istí ľudia, ktorí sú už "profesionáli"... určite tam z času na čas zavíta i nováčik.... predcvičovateľ/ka by ti mala povedať pár základných vecí - ako si nastaviť bicykel, ako zabrzdiť, ako si správne sadnúť ako správne šlapať, aby si si neničila kĺby a tak..... určite teda povedz jej alebo jemu na začiatku, že si tam prvýkrát....určite ti pomôže...
Odpovedať
Profilova fotka
paci sa mi tam ta hodina co je 40 min.spinning + 30 min. body toning...ale pisu v diskusii, ze to byva stale plne...tak neviem... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kto pojde dnes o 18-tej na pilates?? :-D nehlaaaaaasta sa vsetky.. :-D mna hrozne boli chrbat..potrebovala by som to... a je to na celkovu rovnovahu organizmu dobre..
Odpovedať
hanka na spinnig sa takmer všade treba objednávať skôr... niekedy aj týždeň dopredu.... je to síce blbé, ale aspoň to človeka prinúti tam ísť, lebo už to máš objednané :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jo jo, na spinningu byva kvantum ludi, ktori tam pravidelne chodia...
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som na ten pilates isla, aspon by sme sa zoznamili :-), ale nie som dnes v TT... ale nebuduce by som sla... a byva to niekedy aj v sobotu?
Odpovedať
Profilova fotka
nie v sobotu byva napriklad Hatha-joga alebo interval body-work... pilates byva utorok stvrtok a piatok. no na tu jogu by som tiez rada isla...
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase skor nie v sobotu....lebo cez tyzden sa stavim z prace, v sobotu budem radsej doma...musim este niekde vynurat nejake procedury proti celulitide... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, proti celulitide ti procedury nie naisto pomozu a ked ano vyhodis za to strasne prachy... lepsie je mat pravidelny pohyb a zbavis sa jej. takze, pojdes so mnou cvicit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucia, si tu este ? akej narodnosti - z akeho statu je tvoj manzel, ked nie je slovak. ja som vyse dvoch rokov chodila s jednym Talianom, ale nedopadlo to podla ocakavania...
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika.. kamoska chodievala jeden cas na myostimularory a malo to velky efekt na stehnach, a teraz chodi na bicykel hodinu a hovorila, ze schudla za 3 tazdne asi 3-4 cm na kazdom stehne... ja som tiez chudam ale celulitidu mam .. ale to je asi aj genovo, - nie asi, ale urcite. ma ju aj mama aj segry a to mam segru fakt kocu, 43 rocnu, stihlu po 3 detoch ako prutik,...
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja viem, ze by som jej pomohla pohybom,a le doplnkovo by som si dala aj nejaky relax nejakou masazou, alebo bahnom alebo cim...moja kozna to inak ma v ponuke, zevraj to pomaha, ale su to paradne palky veru...musim k nej zabehnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, dolezite je mat aj nejaky pohyb... ;-) a ja ho budem musiet zaviest, lebo tiez sa len na aute vyvazam....
Odpovedať
Profilova fotka
nejako tu zamrzla komunikacia :-((( Hanka, akurat som sa pytala priatela, kde je podjavorinskej ulica, kedze TT este tak dokonale nepoznam... tak uz viem :-) Inak, tam kde teraz byvas, to je blizko Šuroviec, tak uz som v obraze kde je co, akym smerom.. Uz keby som bola v TT, nebavi ma pendlovat kazdy vikend, ale bojim sa , ze si nenajdem dobru robotu, aku mam tu, a do BA sa mi nechce dochadzat ked uz mam dieta.. to by bolo o nicom, kruzky a pod...
Odpovedať
Profilova fotka
a kde pracujes teraz? ano, je to blizko Suroviec... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika: no auto nas pekne roznazna.. mna uz drahy aj hresi, ze uz ani do jednoty v centre sa mi nechce ist pesi cez lávku.... he he ... ale sak ked pojde nafta tak stale hore, tak sa naucime chodit zas pesi... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz robim pre SE -ENEL tlmocnicku a asistenku riaditela, ale je to skor o tom tomoceni...
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, hanka, mozte sa kludne ku mne pridat na cvicenie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a prepacte, ze sa tak blbo pytam, ale co je spinning?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, ja by som rada nejake to cvicenie aj v piatok - ako oddych po celom pracovnom tyzdni....
Odpovedať
Profilova fotka
smeji, to je slapanie na bicykli - stacionarnom : )) mna nebavi sediet na zadku, to by ma nebavilo..
Odpovedať
Profilova fotka
domi, to by ani mna nebavilo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?