Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
boze, povie mi niekto preco mi nechce nahrat ziadne fotky do albumu??? porazi ma z toho, su male, su jpg... a aj tak nic... hanka: pamatam si tie veresovej saty, lebo teraz jak je v Let´s dance , tak je v casopisoch pofotena a ta krajka na sukni je bud rovnaka, alebo veeelmi podobna aj vsetko ostatne ... pekneeeee
Odpovedať
Profilova fotka
no u mna je to komplikovanejsie :-) mame s manzelom kupeny rozostavany byt v TT, v ktorom sme mali byvat uz posledne vianoce, ale este nie je ani kupelka dokoncena, asi taku rychlost maju stavitelia :-| stale slubuju, ze uz to bude, ale ked tam ideme pozriet - nedotknute....takze zatial byvame s nasimi, mame dvojgeneracny dom a byvame tam len my dvaja a rodicia, je to v pohode, ale uz by som aj vypadla najradsej do svojho...byvame na dedine, to je super v lete, mam bazen, psa, veget....ale pracujem v BA a dochadzat kazdy den, aj ked mam svoje auto je dost zdlhave....som ale strucna,ze? :-D 8-)
Odpovedať
@ljenocka a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
akire v Malom Ríme... a vy??
Odpovedať
@ljenocka v Ciferi, kedze som odtial :-) a nechcela som zo svadby urobit stahovanie, kedze nas bude okolo 60
Odpovedať
akire nás bude takmer 70 a stahovanie národov napriek tomu bude :-D . a však čo, sadneme do busu a za 20 min. sme v Trnave pred Malým Rímom....
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin ahoooj :-)
Odpovedať
Ahoj dievčatá. Ako sa dnes máme? Ja na...... :-) Stres, stres. Mojej sesternice sa dnes narodilo dievčatko. Mala cisársky rez.
Odpovedať
Profilova fotka
preco stres, ved je piatok :-) my uz cucime kam pojdeme na obed x-)
Odpovedať
ljenocka: a aku si davas robit vyzdobu v malom rime? ja taku smotankovu lebo aj saty mam take do smotankova :-)
Odpovedať
Hanka ja mám v pondelok štátnice. :-( do toho všetkého príprava svadby. Ak sa začnem učiť tak mi zvoní telefón.
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Luci, tak to ti nezavidim, ked si spomeniem, ze by som mala statnice a svadobny osial naraz, tak sa asi nenaucim ani "ˇf" :-N ...a kam chodis do skoly? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nitra Univerzita Konštantína Filozofa. Študujem vychovávateľstvo. Svadbu mám celú na krku ja lebo drahý nie je slovák. Ešte, že mám rodičov.
Odpovedať
nelly ja mám smotanovo - zlatú.... ale robím si ju sama.... tebe ju robia oni?? aj ti všetko dodávajú??
Odpovedať
dominika obeduješ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby , ja sa ozvem zachvilku, mam tu este jedneho Itala, ked dotlmocim popisem... tearz isiel na wecko... hanka : a kde v Tt to mate kupeny ten byt? moj priatel zase stavia v Parnase, akurat sa dokoncila strecha, skridla, ale ja uz mam v hlave kuchynu, kupelnu... zatial byvame na Hlbokej. S mastramia firmami je to na nic, ked to tak pocuvam,, jednemu tam postavili dom o 2 m sirsi!!! jednak mu zapratali pozemok a aj tie naklady navyse za vsetko... no hroza!! potom zmenil firmu.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucia, neucila Ta nieco TOMKOVA ( fakulta techniky pod Zoborom...? taka symposka stihla v okuliaroch, uci technicke prace a materialy...
Odpovedať
Nie. Tam sa to všetko rýchlo mení.
Odpovedať
Profilova fotka
luci...to ma aj moj otec vystudovane :-) drzim palce teda ;-) katrin...no my to nejak nemozeme zmenit, lebo to je investorsky projekt a byty stavia firma a my ich len kupujeme :-| ...su to nadstavby na Podjavorinskej - inak je to tam krasne tiche a zelene x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ona je tam uz dlho, len neviem, ci na vychovavatelstve mate take predmety, ja som tam studovala 1-4, ale to boloo davno... promovala som v 99... boze!!!! Inak, je to moja sestra :-) ;-)
Odpovedať
ljenocka: davaju mi servitky, stolu, svitniky, sviecky, take lupienky kvetinove a ikebanu / musim sa ist pozriet lebo maju nejaku novu dostat / :-) to vsetko som si vybrala podla katalogu co tam maju ;-)
Odpovedať
ďakujem :-) hanka na akej dedine bývaš ak sa smiem spýtať?
Odpovedať
nelly a počítala si, čo ťa to vyjde, keď to berieš od nich?? ja som si poobjednávala cez net - aj organzu, aj lupienky, aj sviečky.... ešte nemám ikebanu na hlavný stôl, ale tú buď teda zoberiem od nich alebo dám urobiť v nejakom kvetinárstve....
Odpovedať
35 skk na osobu.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka...Siladice, preco? =-)
Odpovedať
hanka len tak. Nepoznám tam nikoho, prepáč teraz teba.
Odpovedať
nelly to neni moc....to aj vrátane ikebany?? tá bude zo živých kvetov, či umelých??? a nevieš, či majú aj také tie veľké srdcia, ktoré zavesia za mladomanželov?? je tam taký paravan, ktorý vraj prikrývajú a na ňom boli na fotkách pripevnené srdcia, aby to tam nebolo také prázdne...... inak ja som zvedavá, či mi dovolia v piatok pred svadbou tam prísť a urobiť výzdobu, alebo či im donesiem materiál a urobia to oni.... no, mala by som sa tam konečne vybrať na konzultáciu.....
Odpovedať
Profilova fotka
ako Vam závidim tie pripravy, ja ked som sa vydavala, bola som tehotna, bolo to narychlo pre 8 rokmi, vsetko a zorganizovala sup-sup, penazi nebolo moc a dnes su aj saty zase o moc krajsie aj sluzby okolo toho... my sme mali vsetko take svojpomocne... a aj tak po 2,5 roku to vyslo navnivoc, a moi muz od nas odisiel, mala nemala ani 2 roky.... lucia: aj ja som rodila cisarskym... neodporucam, to zozavovanie potom je neporovnatelne horsie , nez ked rodite normalne a z epiduralkou som nic necitila, mohla som ist aj na discoteku tancovat... akurat mi nepomohla, ked som aj tak nakoniec musela ist na cisarsky...
Odpovedať
Profilova fotka
musim ist makat, hned sa vratim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este nejsom na obede.. ale pojdem uz lebo sa mi hlava toci... nebola som tu, bo som zakladala nejake veci.... :-| boze, nech su uz aspon 4 hodinyyyyyy !!!! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?