Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahojte, zatial sme neboli este ani na jednom pouceni, ale ako tu citam,tak sa zacinam bat :-( , dufam, ze u nas to nebude take hrozne. Predpokladm, ze moj nastavajuci by sa zodvihol a odkracal a uz by ho tam nedostal nikto. Neviete mi poradit kde v Trnave robia dobru manikuru? :-)
Odpovedať
@vivere vsetky sme tu nedockave... som myslela, ze teba budem vidiet...a ty ma drazdis tortami :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p ale ked mne sa nechce jest zakusky v cukrarni...ja si prosim tortuuuu... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@akire s manikurou by si bola spojokna ako je hotel Maly Rim, a tam na poschodi je kadernictvo Marika. Chodila som tam aj ja, az kym som nezacala sama robit nechty...
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka a kto moze a kto nemoze 21.5.?? nedali by sme to niekedy na vikend? nech je klud a cez den by sme isli do mesta na terasu niekam na kafe... ja aj tento vikend mozem :-D
Odpovedať
lomnicka dáme kafíčko v pohode.... v piatok by som vedela vypadnúť z práce možno aj o druhej, tak by sme od 14,00 do 16,00 vedeli dať kafčo.... sa tešíííím :-D
Odpovedať
lomnicka, to nase tretie sedenie bol naozaj prakticky nacvik - tu budete stat, tam prejdete, tam si vas odvediem, poviete trikrat ano, raz beriem a raz slubujem :-) sice som to zabudla, ale ked sme boli na spovedi, tak sme si to zopakovali :-D vydrzte, baby, dam potom vsetky foto do svadobneho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme ani nemali poucenia, prisli sme s papiermi z matriky k fararovi, pokecali sme o Bohu o laske a ze je to zodpovednost hlavne z mojej strany, kedze manzel je neveriaci a mal sobas trosku "zcivilneny" ze sa uz nikdy nebudem moct vydat v kostole (evanjelicky sobas je dozivotny, nepomoze ti uz ani Vatikan ani nikto...), druhykrat sme uz isli rovno do kostola a presli sme si nacvik celeho sobasa do detailov... ...tak lomnicka odporucam evanjelicky sobas a mohla by si sa vydat aj ked mas dieta, to u nas nie je prekazkou (teda ak jeden z vas uz nebol sobaseni niekedy v kostole)... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... ;-)
Odpovedať
@dominika dakujem za info, pozrela som si tvoj album aj, tie fialove nechty su krasne :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@akire dakujem ti.. :-D dala som si tam len tie fialove, kvoli tomu ze my budeme mat vsetko do fialova... no fotiek z mojej prace mam doma viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, co mate po svadbe, davali ste svoju fotku do salonu odkial ste mali saty? v Blisse maju taku nastenku, ale nikto odo mna nic nepytal, tak tam nechcem ist ako nejaka vtierka....asi na to vybodnem...ake mate skusenosti? viem ze v Diamonde maju normalne uverejnene svoje nevesty na nete...
Odpovedať
Profilova fotka
ja urcite dam fotecky do salonu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a odkial mas saty domonika? tusim z Diamondu,nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ja mam z Diamondu... tak sa pridam do kolektivu ich neviest :-)
Odpovedať
@dominika super, takze fialova svadba. Nemas problem so zhananim fialovych doplnkov, predsa to nieje zvycajna farba. Robis nechty niekde v salone?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak neviem, ani do kvetinarstva neviem, ci mam ist, asi tam poslem sestru... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@akire ano, byva to trochen problem s fialovou farbou....kazda fialova je ina, a navyse je jej malo.. ale uz takmer vsetko co sme chceli mame kupene vo fialovej :-) tak je dobre... @hanka no do kvetinarstva asi nepojdem, to sa uvidi este...
Odpovedať
hani, aj môj salón má na webe nevesty.... ale neviem na základe čoho ich tam dávajú... že či si vypýtajú alebo nevesta ponúkne...
Odpovedať
@dominika ja zatial toho vela kupeneho na vyzdobu nemam, akosi v poslednej dobe nezostava cas :-(
Odpovedať
akire pozerám, že aj ty máš svadbu 30.08. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase skor do kvetinarstva, lebo tam mali album s kyticami, co robili a tu moju si nestihli odfotit, lebo svagor tam uz bol,ked ju dorabali a hned ju zobral, lebo sme ponahlali na fotenie, tak by som im dala nejaku oftku, kde je dobre vidiet kyticu, aby mali do albumiku....ale ten salon neviem, navyse, ked ma tam zvozili tak za tie spinave saty :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@akire ved mas este kopec casu do augusta... u mna je to horsie :-D uz je to co nevidiet... (21.6.)
Odpovedať
Profilova fotka
@hanka tak v tom pripade by som asi nedavala do salonu.... ked ta zvozili.. ja viem teda, ze v Diamonde sa budu tesit :-D preto im foto dam rada..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som veru v Diamonde ani nebola...neviem preco, ale nijak ma ich modely na nete neoslnili....a odbre aj tak, lebo som saty menila 3 dni pred svadbou, lebo to bola laska na prvy pohlad x-) x-)
Odpovedať
@dominika v diamonde v nitre? tam amju fotecky neviest aj na webe...
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka ano v Nitre v Diamonde.. viem ze maju aj na webe. aj ja som uz na webe u nich z veltrhu v PKO :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! ja Vas uz dlhsie citam, ale nestiham pisat, lebo tlmocim, a jednym ockom pokukujem po diskusii.. a Ahoj Dominika:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: mala si pekne saty,m podobne ako Andrea Verešová... ze?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, ty si si to vsimla???? hned ked sa Verešová vydavala som sa zamilovala do tych siat, ale ona ich mala ako darcek od nejakeho spanielskeho navrhara, tak nebola sanca :-( ale ked som take podobne zbadala par dni pred svadbou ako nove nepouzite v salone sme so sestrou skoro plakali x-) x-) x-) co mas inak nove?
Odpovedať
Profilova fotka
hanka vsetko, lebo som tu len odvcera zaregistrovana, tak sa zoznamujem :-)) ty si z TT?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?