Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
no je pravda ze v Trnave...jaaaj, keby tu praca bola tak by som bola v Trnave a nie v Hlohovci... ked si tam das zivotopis, je tiez pravdepodobnost ze sa ti niekto ozve. ale ze by mi non-stop vyzvanal telefon, to nie... prvi ktori ti budu volat, budu asi poistovne.. mas plus v tom, ze si mozes vyberat. netreba sa bat povedat nie. no a priebezne si urcite pozeraj aj tu ponuku ktora tam je, kazdy den tam nieco pribudne.. uvidis, ja verim ze sa ti podari.... ja prave rozmyslam nad tou materskou... my sme totiz babo chceli uz aj predtym..a tato nova praca prisla tak rychlo.... neviem co spravit. chcela by som ostat doma... nejak si to ziada moje srdiecko.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, uplne ta chape, ja tiez uz zacinam pocitovat ze by som chcela, dokonca velmi, byt doma s malinkym a starat sa onho, uz citim ze je ten spravny cas ;-) ved ak aj zacnete skusat, nemusi sa podarit hned, urcite kvoli praci neodkladaj ked citis ze to uz chces. lebo praca tu bude vzdy, nejaka, ale na babo nie je vzdy ten spravny cas, resp. nie vzdy to ide lahko a niekedy to moze trvat roky. poznam vela takych pripadov
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak ako hovoris..... ked to clovek citi, nie je nad cim premyslat... nieco s tym spravime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, co tam teraz po praci? :-D to nie je az take dolezite ako to clovieca co bude laskou tvojho zivota od 1. sekundy ;-) jej, skoro sest, padlim domov, sa tesim na draheho, v noci sa vratil z irska zo sluzobky, uz sa ho neviem dockat. pa dominika
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo, radost z babuška nic na svete nenahradi.. :-) papa bambulka, majte pekny zvysok dnika.. cauko ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
breee ranko... dnes tu budem pomenej... vcera tu totiz nebol riaditel... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja dufam, ze to dnes tiez nejak prezijem...konecne piatok a na zajtra davaju tiez pekne, budem sa opalovat cely den x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hanka... no snad to aj ja dnes prezijem.. radsej by som bola doma.... a ani neviem co budem robit cez vikend.
Odpovedať
ahojte babulky :)
Odpovedať
čaute baby...
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim, ze dnes to bude velmi "tazky" pokec.... :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babulky... tiez tu budem lenkratko, bo frcim a musim este vela porobit... ad psy labradory a leonbergre - tak takych si viem predstavit pri baraku...zial, ten barak nemam... :-( ad ponaucenia nemam slov...mna by asi v kostole nezosobasili, asi by som sa sakra vyhadala...okrem toho potomka uz mam, takze by ma sakra zaujimalo, co by mi vypravali...a to by som sa celkom rada vydavala v kostole...ai by som si na ponaucenia vzala strikovanie, alebo by som sa nachystala a urobila prednasku aj s diapozitivmi :-D... v tejto dobe mi navsteva takehoto niecoho pride ako stredovek..ale uvedomujem si, ze v niektorych meistach slovenska su za taketo ponaucenia vdacni... ad porod kazde tehotenstvo a porod je individualne... ja som si to uzivala...aj jedno aj druhe...aj ked posledne 2 tyzdne som bola doslova a do pismena ako sud...a to som dva dni pred porodom vlacila obrovske kvetinace a prasila deky a prala, lebo sme robili kurenie... ziadny epidural, ziadny cisarsky...porod do vody...to absolutne najhlavnejsie trvalo nejakych 10 minut...bolesti? rozdychala som...a rochnila som sa vo vode...vonku 40, ja v "bazene"...po porode som mala pocit, ze prenesiem aj alpy do tatier... :-D
Odpovedať
@hanka bodaj by si mala so zajtrajskom pravdu...myslim pocasim...nechcem, aby prsalo... @dominika ja viem, co budem cez ten vikend robit...robit...a ako tak pozeram na mnozstvo spinaveho pradla, tak budem aj zehliiiiiiit...uf uf...este ze rada zehlim... @ljenocka uz som ulozila...v piatok budem v ba-e urcite...o 16:00 mam jedno stretnutie...netusim ako dlho bude trvat...a potom este nem tusim... @elanor ahojcek aj tebe...
Odpovedať
lomnicka myslíš budúci piatok?? fúúúha, to nem moc dobrý termín :-( ..... jedine že by sme sa stretli pred tým tvojím termínom o 16:00, to by šlo, ale potom už asi eeehhh :-|
Odpovedať
lomnicka - tak tomu hovorim vycarpavajuca odpoved :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka ani mi nehovor o tom zehleni... ja nerada zehlim, ale strasne..a to musim stale kosele zehlit. teda ked je treba.. rada perem - teda pracka rada pere.. :-D @all myslim si ze vzhladom k tomu ze ide vikend tak bude prsat..to je tusim skoro stale... :-| no jak naschval to tak byva..
Odpovedať
Profilova fotka
a co organizujete buduci piatok? ci ako?? nejak som mimooo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy sa konecne stretneme aj viacere na kavicke???? v Trnave je uzasna kaviaren na namesti..viete ako sa tam dobre sedi?? jaaaaaaaaajjj... :-D
Odpovedať
tak to sme dve 8-)
Odpovedať
dominika, mám lomnicke odovzdat nejaké veci a nejak sa nemôžeme stretnúť :-) ... tak to skúšame v BA, keď bude lomnicka tu, v BA, vieš?
Odpovedať
Profilova fotka
dominika vieme :-D ale ako promo to bolo dobre :-D a mas pravdu aj v radiu uz davali, ze bude dusno, ale oblacno....to uz sa clovek pomaly nema ani na co tesit, kurnik.... :-S :-(
Odpovedať
ahojte baby, boooze, clovek musi na jeden den prec z prace a vy ste tuho ale popisaliiii.... :-) no my sme mali ponaucenia uplne super oproti tomu, co ste pisali. na prvom nam precital nieco o manzelstve z hladiska pravneho, na druhom, ze mame byt na seba dobri a trietie bol nacvik v kostole... :-) Takze sme tusim dobre obisli :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka... :-D som zvedavaaa, co? strasne so mnou... sa staram do coho ma nic neni.. :-D
Odpovedať
vivere, to ste obišli naozaj excelentne s tými ponaučeniami... a kedy budú fotečkyyyyyyyyyyyyyyyy?????? :-D :-D
Odpovedať
ljenocka, neviem, dufam, ze dnes zavolaju, ze uz suuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hanka ano ako promo to bolo fajn :-D ale mohlo by svietit, nech sa da byt vonku trosku.. ;-)
Odpovedať
vivere a nemáš ani nejaké "amatérske"??? ja som hrozne zvedavá :-)
Odpovedať
ljenocka, zatial nieco do pripravneho, do svadobneho budu az potooom ;-)
Odpovedať
@vivere tak si predstavujem ponaucenie... pravne zalezitosti, k tomu by so si vedela predstavit aj to, ze co vsetko a ake urady mam pobehat... potom, ze sa mame mat radi a co v pripade, ze sa prestaneme mat radi... a potom nacvik..a nie len ustne, ale ajprakticky by som to chcela... ale ja do kostola nemozem... @ljenocka no..tak to pred tou 16.-tou by sme mohli stihnut, bo som v ba-e od rana...dame kavu? @elanor tak sa tesim na to, co mi ma ljenocka odovzdat..a nie a nie sa stretnut... @dominika ved niekolko stran dozadu sme debatili o termine 21.5...takze ako? niektore babulky vtedy nemozu..takze nejaky iny termin?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?