Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
@majusqa77 ja si myslim, ze na trhu urcite... aj na namesti sa najdu asi nejake obchodiky.
Odpovedať
@radlinka ahojky moja mamka pecie...aj mne pecie svadobnu tortu
Odpovedať
@karakula @emily324 my tam mame svadbu 14.7.12...u mna ta sala vyhrala na plnej ciare a tiez som pocula len chvalu na nich tak hadam bude vsetko super
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina884 tak potom daj vediet ako vam to vsetko dopadlo ale ja co som tam bola na svadbach tak bolo super a velmi dobre varia :)
Odpovedať
@haslerka91 ahojky, ak chces vyborneho kameramana, dam ti tip cez IP, rpbi vyborne video a ked chces aj videoklip - zostrih, vlastna skusenost :-)
Odpovedať
@chiemi salon M kadernik Mario a kozmeticka Lucia :-)
Odpovedať
ak by niektora potrebovala kontakt na super Dj a kameramana iba cez IP ma dlhorocne skusenosti
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 Ďakujem za tip, pojdem pozrieť. :-)
Odpovedať
@havina Fotograf Marek Hajkovsky z KK je super
Odpovedať
Ahojte baby, nemate nejaky kontakt na hudobnu skupinu Tino z Domanoviec? nemaju ziadnu webstranku a neviem ako ich mam kontaktovat. Najprv som chcela hudobnu skupinu Furmani, ale uz nemaju volny termin na moj datum svadby. Zacinam byt coraz viac zufala...:/
Odpovedať
Ahojte, prosim mohol by mi niekto poradit perfektneho starejsieho na svadbu? dakujem :))
Odpovedať
Ahote baby, poznáte niekto tortárku zo Svitu p. Jardekovú?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@valladolit nevedela som ze aj u nas v okrese je zvykom mat starejsieho.
Odpovedať
@mojenko310585 snazime sa spestrit nas svadobny den a nakolko nestihame kvoli inym povinnostiam vymyslat program, bolo by skvele ak by nam s tym niekto pomohol... :)
Odpovedať
Prosim ma niekto skusenosti s kadernickou Jana Pistackova na Juhu 3 v Poprade? dakujem :)
Odpovedať
ahojte babenky neviete mi poradit nejaky hotel vo vysokych tatrach vhodny na svadbu???bola som v grande a maju tam veeeeeeeeelmi draho ale velmi pekne a ked som ratala tak menu pre 80 ludi ma vyjde 4500eurco je trochu vela pozerala som aj atrium ale nejak sa mi nepacizda sa mi uzka sala a ja by som chcela poriadny parket aby sa ludia bavili som trosku narocna ale zufala poradte mi prosim plz :-( :-( :-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
@lentilka21 Tatry su drahe nezozenies nic lacnejsie skus hotel Agor vo Velkej Lomnici, pekna sala, prijemny personal len tam je dobre do 100 ludi nad 100 osob sa tlacia na parkete, inak hotel Agro ma najkrajsie okolie hotela niet ziadny taky pekny ako ten, vela kvetov a zelene, lavicky, ozvi sa ked si nieco vybrala
Odpovedať
@lentilka21 55 eur za menu :-o :-o my sme mali za 23 eur a to bola maximalna cena (cena sa pohybuje od 21-23)
Odpovedať
@irin12 vsak viem ze sa pohybuje v takych cenach ale grand hotel je luxusny hotel na urovni tak vaham ci mam ist tam alebo nie :-(
Odpovedať
@irin12 ahoj no agro som bola mrknut a je celkom pekne len mne sa zda ze maly parket neviem som mozno narocna ale ja potrebujem velky lebo mam aj dobru skupinu a chcem aby sa ludia mali kde zabavat.tak a tym mojim podmienka vyhovuje sala kaskada v matejovciach ale pripada mi taka sucha a ako telocvicna uff asi som narocna velmi =-)
Odpovedať
@lentilka21 to sa ti iba zda a vacsie parkety nenajdes nikde, vsade rovnake, Kaskada je dobra na 120 a viac ludi
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilka21 ahoj...neviem či si bola v kaskáde pozrieť teraz keď je prerobená (cca 2 roky), predtým naozaj vyzerala ako telocvičňa, no vymaľovali steny, dali dole ten drevený obklad a keď sa vyzdobý tak je nádherná...pozri môj album, mám tam kaskádu ako vyzerá pripravená na svadbu, nemám pocit, že vyzerá ako telocvičňa, ale samozrejme, že každý si svadobnú sálu predstavuje inak :-) ak sa pre ňu rozhodneš, tak je najvyšší čas zarezervovať, lebo termíny sa im plnia strašne rýchlo :-) bola som tam na viacerých svadbách, a zábava tam bola najlepšia, kvôli veľkému parketu (120-130 ľudí) sa v pohode vytancuje, netlačia sa ani pri stoloch.....alebo si si už zarezervovala niečo iné? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilka21 my sa budeme svadbiť v Grande ale v Lomnici..... je to dosť drahé ale vedia Ti pomôcť a vyjsť v ustrety so všetkým :-)
Odpovedať
@havina ahoj...ja budem mať s veľkou pravdepodobnosť Mareka Hajkovského z KK...nájdeš ho aj na fb :-)
Odpovedať
Ahojte budete mať niektorá na svadbe Pasostudio. Neviete mi povedať či sú dobrý?
Odpovedať
@svmajka :) ahoj, ja ich nebudem mať. Ale chcela som, lebo je to to najlepšie, čo som videla v okolí :-) tomu zrejme zodpovedá aj cena.
Odpovedať
@hannahs ahoj....ja ho asi tiež nebudem mať...je ozaj dosť drahý ale určite vie za čo pýta toľko € :-) :-) Našla som jedných čo vyzerajú byť tiež dobrý a aj cena je priateľna :-) :-) :-) ...ty budeš mať koho?
Odpovedať
@svmajka :) heh, no ja to zatial vidim na domace video, postrihat si to viem sama... horsia bude ta kvalita natoceneho materialu, ale aj to moze mat svoje caro... alebo najdeme niekoho za malo penazi, ked uz to fakt nebudeme vediet prezit bez lepsieho videa. ja neviem :( urcite robi pasostudio dobru robotu, to vidiet, ale ked som pocula tu sumu... je to strasne vela
Odpovedať
no ja som sa nakoniec rozhodla pre bitmapix. Vyzerajú byť kvalitný. Cena je na moje očakávania až príliš dobrá a máš tam fotografa aj kameramana. Takže si nemusíš trápiť hlavu s fotografom :-) :-) :-) Skús si ich pozrieť sú aj na webe :-) :-) :-)
Odpovedať
@lentilka21 Hotel Lesna Stara Lesna
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?