Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
@12lucinka12 My s priatelom sme sa boli pozrieť v Redute Poprad a veľmi sa nám tam páčilo aj prístup majitelky krásne priestory a počuli sme že je tam velmi dobrá kuchyna aký máte názor žienky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata akurat som dosla od kadernicky a mozem len odporucit Kiku...byva v Spišs. Štvrtku a je strasne sikovna, vidno ze ju cesanie bavi a rozumie sa tomu....dufam ze sa snou dohodnem aj na svadobnom ucese..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@12etuska ahoj, tiez som uz na nu pocula chvaly :) mohla by som ta poprosit o kontakt do IP? Dakujeem
Odpovedať
Ahojte popradcanky ;-), neviete náhodou, či sa niekde v PP organizujú tanečné kurzy pre svodobné páry??
Odpovedať
Baby mate referencie na DJa Milana Vaclava???
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata akeho budete mat kameramana?? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@12lucinka12 @lenlub1 my sme mali svadbu vo vagonke v PP a bolo super... jedlo vynikajuce a porcie dost velke aby sa najedol aj poriadny chlap ... skvely pristup pani majitelky, na vsetkom sa da dohodnut ... my sme boli naozaj spojokni :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata, poradte prosím vhodného kameramana, no zároven aj fotografa z okolia PP a KK a hlavne za rozumne peniaze, ak takeho poznáte, budeme mať totiž malú svadbu, tak to nemusime prehanat. Dakujem
Odpovedať
Zeny odporucte mi nejakeho fotografa, kedze nasa fotografka oznamila, ze nepride.
Odpovedať
Profilova fotka
@haslerka91 @irin12 Ak by ste mali záujem, tak si pozrite našu tvorbu, a možno spolu niečo "vymyslime" ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@irin12 ahoj pozri môj profil
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@karakula a čo tak ja? Pozri môj profil ;)
Odpovedať
@adinka080 @millerovci dajte mi cas na rozmyslenie
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 koľko len potrebuješ :)
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 Jasne, v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@totty ...kazdy kto si tu robi reklamu sa musi tak trochu "vnucovat" a ukazat sa svetu ;-) ... Len nerozumieme... Co ti vlastne vadi?!
Odpovedať
Je tu akosi ticho :-D :-D co to ziadne svadby v okrese? Baby potrebujem poradit potrebujem pozicat bolerko k satam (saty mam kupene) niekde v okoli zatial ma informovali z nemenovaneho salonu ze poziciavaju iba k pozicanym satam. Poziciam vobec bolerko v okrese?
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 ahoj, radšej si ho kúp v Poľsku ak máš možnosť. Cenovo sa tu požičanie vôbec neoplatí.
Odpovedať
@adinka080 do Polska nestiham kedze zijem v zahranici, a chcem nieco pozicane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...prosim vas poradili by ste mi kde robia pekne a aj dobre svadobne torty?
Odpovedať
@irin12 skús svadobný salón Ella v Sp. Belej, tam šijú bolerko na mieru, adresa ul. SNP 2361, 05901 Spišská Belá, Tel.: 0905 352 962
Odpovedať
Ahojte, velmi pekne by som chcela poprosit o tipy, odkial sa daju pozicat kroje. neviete koho kontaktovat? skusila som FS Vagonar, aj Janosik, ale nejako este neodpisali. Dakujem
Odpovedať
Ahojte nevesty, ako to riešite so starejším/starostom? Poznáte niekoho z okresu, ktorého môžete odporúčať? DJ už mám zarezervovaného, ale samozrejme, že on od mixu nemôže odbiehať. Chcela by som odobierku a ďalšie veci, ktoré on už nevystíha. Ako to riešite? m.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoojte, hladam niekoho kto pecie dobre TORTICKY v okoli Popradu (protrebujem to na mesiac jul '12), blizsie info prosim cez IP-cko. dakujem x ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..Ahojte ,baby možete mi odporúčiť nejaku dobru kaderníčku a kozmetičku z Kežmarku?? vopred ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, neviete poradit, kde v PP kupit kostym pre svadobnu mamku (skor vacsie velkosti) ? dik za vsetky tipy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?