Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
@tinka01 vo velkej v zamocku svadby vobec nerobia :(( bola somsa tam nedavno pytat a takto ma zaskocili...
Odpovedať
Profilova fotka
@lenlub1 hmm tak to som vôbec nevedela...mne ten priestor príde na svadbu ako stvorený, výhľad na tatry, krásne prostredie, škoda no...myslím, že nie si prvá ani posledná, ktorá sa tam bola ohľadom svadby informovať .... takže teraz ideš skúsiť matejovce, a ak budú obsadené tak máš aj niečo iné vyhliadnuté??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inač babenky, dnes sme boli za farárom, máme termín aj v kostole...08.09.2012 o 15:00 .... juchuuuuuuuuuuuuuuuuu ja sa tak teším, že to máme za sebou, dopadlo to úplne super, až som bola prekvapená, že to šlo tak ľahko :-) ešte tento týždeň zabezpečiť kameramana na 100% a do konca roka už nepohnem ani prstom ;-)
Odpovedať
@tinka01 bola som velmi prekvapena ..vraj hostom to vadi ( nevidela som tam zial ziadnych )... ze 5 rokov uz nerobia...hmm tak neviem je to riadna skoda...tak som sa tesila,lebo to tam vazne uzasne vyzeralo aj prostredie.... uvidime tie matejovce a este v tatrach si chcem par hotelov overit...tam by som chcela asi najviac,lebo obrad bude v tatrach v smokovci,tak uvidime co mi povedia..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenlub1 no tak tie Matejovce uz budu asi obsadene.....zalezi teda kedy chcete svadbu.Lebo mi sme rezervovali asi mesiac dozadu a uz mali v oktobri len jeden termin a v septembri 3 tak neviem....ale kazdopadne drzim palceky...
Odpovedať
no super my mame jul :((
Odpovedať
Profilova fotka
@lenlub1 presne to som ti napísala do IP, čo mojenko310585, že júl už bude určite obsadený :-| ale počuj veď ty chceš malú svadbu, tak niečo určite nájdeš...malé sály sa hľadajú ľahko, veľké sú obsadené ako prvé, lebo ich je málo....
Odpovedať
Profilova fotka
@lenlub1 tinka ma pravdu....neviem sice odkial si ale na malu svadbu mas teda na vyber vela miest......daj vediet ako si dopadla
Odpovedať
no tak dnes som volala do matejoviec- salonik maju este volny,tak uvdime...mame ist pozriet aj do atria a to je draheho faforit,takze vyzera to tak,ze uz je rozhodnute..aspon pre neho :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenlub1 tak co ste vybavili???
Odpovedať
Baby, prosím poradte mi... nevieme zohnat ziadneho kameramana a fotografa na 11.08.2012... :-( všetko je obsadené... prosím kočky poradte mi... okres PP a KK, alebo aj dalej, ak mate nejake skusenosti.. cena nie je az tak dolezita...dakujem velmi pekne
Odpovedať
@jankovalienka ja jedneho poznam cena je okolo 600 eur aj s fotenim. chces kontakt?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby. Potrebujem pomoc. Hľadám nejakého dobrého DJ z okolia PP. Skúšala som už DJ Andy a DJ XXL, ale tí sú už na náš dátum (15.9.2012) obsadení. Prosím, pomôžte!!! ;-(
Odpovedať
Ahoj skus DJ Twister z Popradu. Chalan je fakt dobry. ...
Odpovedať
@kaul ahoj kaul, dostali sme kontakt na fotografa a kameramana a podarilo sa nam zajednat oboch, takze mame o starost menej, ale dakujem velmi pekne za ochotu :-)
Odpovedať
@wivienk Určite DJ Benny..ak nebude obsadeny, nemas čo riešiť..pozri si recenzie na nete, čo všetko ma za sebou a určite budeš spokojna.. vyskušaj, ma aj tu na fore kontakt. :-)
Odpovedať
baby neviete mi prosim poradit nejakeho dobreho fotografa,ktory by fotil vo Svite? poprosim Vas o kontakt do IP. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za pomoc. Mali sme však šťastie a tí, ktorí mali obsadení termí nezaplatili zálohu. Čiže je to naše!!!! Som šťastna, že nam to vyšlo. Máme už všetko zajednané. Sálu máme v Hoteli Agro, Veľká Lomnica. DJ Andy a DJ XXL, Kameramana z Levoče a nad fotografom ešte uvažujeme. Aj keď mame čas, som šťastna, že to máme za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
@wivienk ahojky, aj my máme sálu v hotely Agro...ako si budeš robiť výzdobu, ak sa môžem opýtať?....viem, že v hotely dávajú výzdobu aj s mašľami aké si vyberieš, za nejakých 160 €....ja nad tým rozmýšľam, že by som si to u nich zaplatila a ostatnú výzdobu si doriešim sama
Odpovedať
ahojte takze my mame rezervovanu salu v atriu v smokovci a musim povedat NADHERA!!!!! uzasny personal,super ludia (baba co sa stara o svadby je hrozne mila a da sa s nou dohodnut), ked sme boli pozriet salu tam ale nebola,no casnik nam ochotne vysvetlil,ukazal vsetko...uzas!!!!....co sa cien tyka za salu sa plati podla toho v akej sume si vyberiete menu napr menu 29 a sala 400 ( to len tak orientacne- neviem celkom ako to je pri vacsom pocte hosti,lebo my budeme mat tak okolo tych 80 a btw sala sa da zavesom zvacsit/zmensit).-.... a sala sama o sebe krasna,nadherna ,dokonala az slzy som mala v ociach,ked som ju videla :)))som uuplne nadsena baby!!!:)
Odpovedať
ahojte, v septembri 2012 planujeme svadbu, chcela by som sa poradit, kde by sa dali kupit nove znackove svadobne saty. Dakujem :)
Odpovedať
ahojte baby, ja už mam 3 mesiace po svadbe mam na predaj znackove svadobne saty kupene na vystave svadba - 200 eur, kravatu pre zenicha - 10 eur, zavoj - 5 eur, vyzdoba bielo zelena - 10 eur, topanky - 10 eur, bizuteria - 5 eur. POTREBUJEM SURNE PREDAT, vdaka drzim prsty
Odpovedať
@lenlub1 a uz mate v atriu zarezervovany ten termin 21.7. ?
Odpovedať
@vieruska25 ano mojaaa :-) fest sa tesim ;-)
Odpovedať
supeeer :) aj ja sa tesim s tebou :)
Odpovedať
joooj a nam sa to riadne krati a mna ide slak trafit lebo stale mam pocit ze nieco dolezite este nemame....mala som sa dat nahovorit na to vegas :) inak vyzdobu nam nakoniec bude robit agentura harlekyn...je tam straaaasne zlata pani a podla toho co mi ukazovala fotky tak to vyzera naozaj dobre :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko83ahoj. no.. my si davame tu výzdobu, ktorú ponukaju oni. boli sme tam pozriet, ked mali vyzdobené na stužkovú a vyzeralo to pekne, tak sme sa rozhodli, že berieme ich. a kedy mate vy svadbu??
Odpovedať
ok ako tak citam tak vsetky planujete svadbu uz tak skoro?az sa bojim toho vybavovania ked to tak citam to aby clovek zacal dva roky vopred...nebyvam na slovensku a tak som dufala ze teraz ked pridem domov na sviatky ze takmer vsetko vybavim a zvysok len cez telefon ale vidim ze tyzden a pol je malo...a to som sa bala ze na mna budu pozerat ako na blazna ze co chcem od nich v january ked svadbu by som rada az v auguste...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?