Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
@kitty88 hej chceli ste 4.6.? :-) my sme si ho rezervovali ešte minulého roku v lete :-P keď sme boli kamoške na svadbe....už sa hrozne teším, návleky som zohnala, mne sa moc tá červená nepáči, tak preto...
Odpovedať
Profilova fotka
@blueeyeska no, chcela som, ale ste nas predbehli... my sme sa boli pytat v septembri :-D ja som tiez povodne chcela navleky kvoli tym cervenym stolickam, ale som si povedala, ze sa nic nestane, ked nebudu...
Odpovedať
Profilova fotka
@blueeyeska prosim ta kde si zohnala navleky a za kolko? podarilo sa ti za menej ako 1,50? vdaka :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@blueeyeska a to v cene návleku majú aj prácu? alebo to si ešte účtujú zvlášť? :)
Odpovedať
účtujú si to zvlášť, ale mne to vyšlo 20 eur, takže v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@blueeyeska takže celkovo to vychádza za návlek 1,70 EUR aj s mašľou...:) pri 100 ks....
Odpovedať
@dzula nerátala som to, ale asi tak nejak :-) môžete si to spraviť sami, nemusia prísť oni a tým pádom ušetriš robotu a cestu....ja si cez nich dávam viac vecí, lebo sú fakt najlacnejší...
Odpovedať
ahoj dzuka, a nie si ty nahodou tiez nejaka agentura? Myslim, ze ano. A ty mas za kolko navleky s maslou?
Odpovedať
ahojte vedeli ste že hotel sobota robi piatkové svadby s 15 % zlavou a kapela v cene????
Odpovedať
ahoj...všetky vydajachtive ženičky...rada by som poprosila infošku o nejakej milej reštike, penzioniku pre 6O ľudí...žiadna veľká sála...v KK, PP a okoli:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ,,, no pozitívne reakcie stále počúvam na hotel Sobota v PP je to tam take prijemné prostredie,,sama by som tam chcela mat svadbu lenze mojich 130 ludi by tam nevošlo urcite,,potom ešte hotel Tatra taka menšia sala tiež v PP a reduta lenže to musis vidiet či by sa ti pačilo ved to možno poznáš :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@didi55 Ďakujem pekne...hotel Sobota vyzerá pekne, ale žiaľ už je rezervovaný na náš termín...ďalšie tipy kuknem...Práveže moc nepoznám...my budeme mať svadbu v mieste priateľovho bydliska:)))...a už dlhodobo sme preč, takže prehľad sa stráca..:))
Odpovedať
@nosalinda ahoj, no my sme mali svadbu v Hoteli Poprad v Kongresovej sale, bolo nas 60-siat kusov a bolo to akurat a nam sa velmi pacilo, je to sice starsi hotel, ale zachovaly a s profesionalmym a korektnym pristupom. Povodne sme mali zajednany Hotel Sobota, ale tam sme nepoli spokojni s pristupom vtedajsieho riaditela a tak sme po dlhsom zvazovani vybrali prave tento hotel...no a nesklamal nas. Ale pekne je aj v Hoteli Amalia v Starej Lesnej, cenovo to vychadzalo rovnako ako v Hoteli Sobota, tak isto Spolcentrum vo Svite je vynovene a pekne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hotel amalia je krasny, videla som fotky. tak isto vyskusam prietory v Sp. Sobote, neviem ako sa to presne vola, ale videla som krasne priestory aj tam. Napr. nad sv. jurajom alebo atrium ci ako sa to vola. Sp. sobota by mohla mat nieco tak okolo 60 ludi... potom som pocula aj vo svite ze su pekne priestory...
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky ste od PP a okolia, poradte mate nejaku skusenost, referencie, alebo co ste poculi o kameramanovi Danielovi Kristlovi??
Odpovedať
Podla mna je to jeden z najlepsich kameramanov v okoli.
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia Tiež naňho počúvam samé chvály, takže ho budem mať aj ja
Odpovedať
@1katka ahoj kto ti bude hrat na svadbe? mne budu hrat Skokanovci tiez viem ze su dobry pretoze je to cisto chlapska skupina, chlapi krajsie spievaju ako zeny (moj nazor) najprv som chcela Soul, ale zevraj uz neexistuju takze som volila znamich spevakov, lebo zavolat niekoho koho nepoznam to radsej nie. Vedia robit zabavu
Odpovedať
Neviete akej farby robia vyzdobu v Hoteli Agro?
Odpovedať
Hej, Dano Krislt je fakt dobry, je to nas kamarat, ak niekto potrebuje kontakt staci napisat, len trochu dlhsie trva, kym spravi DVD.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...idem sa pridať k Vám do debatky :) Ja som tiež Kežmarčanka, síce tam už nebývam, ale svadba bude tam :) Pôvodne sme mali zajednaný hotel Štart, už vyše roka, no zrušili nám ho (idú ho predávať, tak zrušili všetky akcie). Takže sme hľadali inú sálu pre cca 80 ľudí aj s ubytovaním, v okolí Kežmarku a nakoniec sme sa rozhodli pre hotel Fliper vo Vrbove. A som teraz aj rada, že Štart sa zrušil :) Je to tam celkom pekné, vynovené, aj s ubytkom ... a dokonca sme nariadili hosťom priniesť si so sebou plavky :-D ... po polnoci končíme v bazéne (ak nie v rybníku :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam za vase nazory na Kristla, uz ho mam zajednaneho a zatial sa mi s nim uzasne komunikuje aj jeho praca co som videla sa mi paci, uz si len pockat na moju svadbu a vysledok z jeho prace na nej :-D
Odpovedať
Baby neviete mi poradit, kde resp. od koho by sa dal pozicat veteran?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
poslala som ti na postu cislo
Odpovedať
Profilova fotka
@leillasaul mushka888
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nemá niektorá z vás skúsenosti so zlatníkom pánom Blaškom, ktorý sídli na námestí v PP? Nerobil niekomu obrúčky?
Odpovedať
Profilova fotka
Mesiac do svadby a ja zacinam vymyslat s ucesom, nebola som velmi nadsena na skuske u kadernicky. Neviete o nejakej kadernicke v PP, ktora by nemala problem s pripinanim zivych kvetov do vlasov a vedela by aj viac ako jeeden typ ucesu? Dakujem ...
Odpovedať
@alenka86 Ahoj Alenka, mne sice obrucky nerobil, ale nausnice.. boli vsak skvele, je o nom zname, ze je velky profesional.. odporucam
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?