Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
mozem potvrdit su tam strasne mile zeny mne kazali prist az na jar kvoli novej uzasnej kolekcii a ja by som sa na tvojom mieste objednala pokial chces skusat satka aby sa ti mohli zeny naplno venovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som najprv hlavne chcela zistit aky typ mi pojde
Odpovedať
Profilova fotka
tak to zistis len skusanim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to pojdem vyskusat :-) najprv zistim typ a potom schudnem a potom si kupim alebo poziciam tie prave 8-)
Odpovedať
liviapeto: bohuzial otvaracie hodiny si uz nepamatam. zda sa mi, ze maju od 10.00 do 17.00 ale nie na 100% :-N ....ale ak im zavolas a dohodnes sa s nimi aj mimo otvaracich hodin, urcite budu suhlasit...tel. cislo som ti poslala do IP
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem
Odpovedať
ahoj barborabilinova tu galeriu som si uz davnejsie pozerala aj som tam bola na svadbe len si uz velmi nepamatam ako to tam mali vyzdobene a stale vidim vyzdobu len v zlatom a ja nechcem v zlatom preto som chcela ci tu nema niekto z agra odfotenu miestnost aj v inej farbe a ci nevies ze ak budem chciet inu napr. ja chcem strasne fialkovu tak ci mi taku urobia alebo si ja nakupim co mi treba a poviem ako si to predstavujem a urobia mi tak
Odpovedať
ahoj lienocka156, nevesta cipa33 mala svadbu v agre a mala aj krasnu vyzdobu, skus jej album ;-) ale myslim, ze jej to robila agentura...
Odpovedať
Profilova fotka
lienocka, jedna znama tam mala svadbu a mala aj svetlo fialovu vyzdobu, len neviem, ci jej to robili oni alebo nejaka agentura
Odpovedať
v maji sme tam tiez boli na svadbe, tiez mali fialovu vyzdobu, no robila im to aranzerka, nie Agro
Odpovedať
Profilova fotka
lienocka tak neviem ci agro ma fialovu ale co mi majitelka hovorila tak ze maju rozne farby ze teraz u nich leti hraskova a ked som sa ja pytala ze ci mi dokazu spravit bordovo zlatu tak povedali ze nemaju problem ale s tym ze pokial chcem nejake doplnky ako kamienky a tak ,ze si to mam doniest a oni mi to doaranzuju. ale pokial by nemali tu farbu co chces tak vsetko si nakupis a oni ti to urobia ale s tym ze zacvakas za to ze ti to urobia lebo my platime za vyzdobu nejakych 160 eur vlastne malo by to byt len 100 lebo nechceme navleky na stolicky ale v tej cene je aj praca casnikov ci co. cize celkovo dost pyta agro ked si tak zoberies lebo 200 eur je zaloha aj ked ti to stiahnu potom vo vyuctovani a potom tych 160 eur je ta vyzdoba, ale aj tak to stoji za to lebo je to super sala ;-)
Odpovedať
baby ja som mala svadbu v matejovciach, nie v agre ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a baby viete mi povedat kolko tak bere aranzérka??
Odpovedať
lienocka156 : to je velmi tazka otazka, pretoze zalezi, co vsetko od nej chces. Je toho predsa neskutocne vela co vsetko ti taka aranzerka moze ponuknut nie? mne moja robi svadobnu kyticu, 7 pierok, zdobi mi kostol , ikebany na stoly v sale a zdobi mi auto + este jej znama mi pecie tortu.Este zatial neviem kolko za to vsetko budem platit. Dam ti vediet po svadbe :)
Odpovedať
Profilova fotka
je to individualne, treba si prezistit viac aranzerok, pretoze mnohe z nich su predrazene.
Odpovedať
chcem vam dievcence vrelo odporucit HOTEL SLOVENSKY RAJ v Slovenskom raji,znami aj ako modry hotel,mala som tam v sobotu svadbu je to cca do 60 ludi ale bolo to tam vynikajuce,kazdy si pochvaloval,personal,ubytovanie...prekrasne nam to tam aj vyzdobili,boli ustretovi aj na druhy den rano,lebo my sme tam aj spali,dostali sme apartman gratis,velku 3 postelovu izbu na kolace alkohol a tak ba dokonca kludne sa tam dalo spat ak by bol niekto viac spolocensky unaveny.. :-D my sme ju vyuzili..))a cenovo velmi velmi dobre,krasna priroda navokol,netrebalo hladat ani specialne miesta na fotky,mali sme super fotografa a kameramana...jednoducho bolo to na jednicku..!! :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, prosim Vas, vie mi niektora z vas poradit dobru kozmeticku a kadernicku, dolezita je najma kadernicka :-D :-D v Poprade, Svite, Kezmarku, Tatry... kontakty prosim do IP, dakujem velmi pekne!
Odpovedať
baby ja by som tiež potrebovala nejaký dobrý typ na kaderníčku a vizažistku máte nejaké dobré skúsenosti???
Odpovedať
ahojte, ja na kozmetiku chodim v PP do salonu Ella na konci centra pri Alfonzovi a ku kadernicke do Maxu do Klieru a svadobny uces mi bude robit kadernicka Ika z kadernictva pri Hoteli Poprad...a teda to najhlavnejsie, som velmi spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam svoju skusenost z nasej svadby. My sme mali Tinku na nasej svadbe, zabezpecovala kvety, robila nam vyzdobu saly a tiez vyzdobu miesta obradu, kedze sme sa brali na luke. Musim povedat, ze je to absolutna profesionalka a aj ked sme na sluzby pomerne narocni, boli sme s nou velmi spokojni. Perfektne sluzby, super komunikacia, skvely vysledok, naozaj sa nam snazila vyjst v ustrety vo vsetkom a splnit nase poziadavky, aj ked sme obcas trochu vymyslali, kedze nasa svadba nebola uplne typicka :) Dokonca aj ked nastal trochu problem so salou, perfektne situaciu vyriesila bez toho, aby mna alebo zenicha akokolvek zatazovala. Oslovili sme na zaciatku aj agenturu Leila v Poprade, ti nam ale neboli schopni mesiac a pol poslat ani len predbezny rozpocet. Pani sa stale vyhovarala ze zabudla, ze ma pokazeny email a podobne hluposti. Povedali sme si, ze ked ma takyto postoj iba k objednavke, aky bude mat k samotnej praci? Vybrali sme si teda Tinku a bol to super vyber, nelutujeme a odporucame!
Odpovedať
Ahojte baby...chceme sa s mojím priateľom- vlastne už snúbencom :-) - vziať, ale ja som z Popradu a môj drahý z Brezna, takže riešime dilemu...kde usporiadať svadbu :)...ale keďže je moja rodina o dosť početnejšia, ten Poprad sa pozdáva viac...nemáme ešte presný termín, ale chceli by sme to niekedy na budúci rok na jeseň...predbežne to odhadujeme na cca 140 ľudí, čo sa mi zdá nehorázny počet :-) , ale tak čo už, keď je nás toľko...potrebovala by som ale poradiť hlavne s výberom sály pre takýto počet hostí...nemuselo by to byť priamo v Poprade, najdôležitejšie je, aby sme sa tam pomestili :-) ...v neposlednom rade nám ide aj o cenu, lebo nechceme, aby nás svadba finančne zruinovala :-) ...takže vás prosím, nielen budúce nevestičky, ale aj tie, ktoré to už majú za sebou o cenné rady...pozerala som si aj staršie príspevky a celkom sa mi pozdávajú tie Matejovce a to Agro vo Veľkej Lomnici...ibaže neviem, či sú stavané na takéto počty :-) ....za všetky ohlasy vopred veľmi pekne ďakujem a teším sa na prípadnu spoluprácu pri organizovaní svadbičiek...
Odpovedať
a vlastne...mám ešte jednu dôležitú požiadavku...nocľah, ktorý by bol k dispozícii bezprostredne v blízkosti sály pre nás aj pre niekoľko našich hostí -zatiaľ však ešte neviem koľko...tá sála v matejovciach asi túto požiadavku nesplní ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
lindusiatko, co sa tyka saly pre 140 ludi, tak najskor asi tie matejovce, dost velka sala je aj v sateli tusim a mozno spolcentrum vo svite. agro urcite nie, my sme tam boli na svadbe, kde bolo 130 ludi a dost sme sa tam tlacili. s noclahom neviem ako to je v matejovciach, ci je tam nieco blizko, ale v sateli a spolcentre urcite nieco vybavis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lindusiatko: my sme mali svadbu teraz v oktobri, nemali sme ju sice v PP, ale povodne sme ju tam chceli mat, kym sme nenasli nas hotel, kde sme to nakoniec spravili. Pre takyto pocet ludi mas v PP asi len Satel, my sme sa tam boli informovat uz minuly rok, ubytovanie mas priamo tam, kedze si v hoteli. Cenu nam vypocitali na cca 30.-Eur/osoba. Zalezi ale podla toho, co chces mat, treba sa tam ist spytat za prevadzkarkou a ona ti povie presne za co budete platit, co si mozte doniest a cena sa samozrejme odvija aj od mnozstva chodov a vybraneho jedla, takze tuto cenu neber ako fixnu. Potom v okoli este Spol.dom vo Svite...cena vysla tak ako v Sateli. Matejovce a pod. neviem, lebo prostredie sa nam nepozdavalo, takze mozno este poradi niekto iny.
Odpovedať
lindusiatko My sme mali svadbu v Matejovciach teraz v maji (mrkni fotoalbum), sala je 100% stavana na vacsi pocet ludi. Jedlo super,trosku zvlastny pristup majitelov, ale da sa. Co sa ubyovania tyka, zalezi o kolko ludi by islo, my sme mali hosti na private v jednom rodinnom dome, blizko saly (5) a boli sme velmi spokojni.
Odpovedať
cipa33, bola si krásna nevesta, blahoželám :)...tá sála je celkom pekná musím povedať, chcela by som žltú výzdobu, čo by celkom ladilo...ak sa smiem opýtať, koľko ľudí ste mali vy?...a výzdobu vám zabezpečili oni?...ináč nádherná výzdoba, hlavne úžasná kombinácia farieb ;-) ...a ćo sa týka cien, ako to tam stojí?...veľmi pekne ďakujem za info aj za fotočky, strašne mi to pomohlo :)
Odpovedať
práve som natrafila na spoločenskú sálu v kežmarku, celkom sa mi to tam páči a hlavne...má to kapacitu až 170 ľudí...má niekto z Vás s touto sálou skúsenosti?...aké tam majú jedlo, personál, výzdobu, a taktiež ceny...budem strašne vďaćná za každučkú skúsenosť či radu....dúfam, že až sa trochu oťukám, budem taktiež Vám, budúcim nevestám, nápomocná nejakými info :)
Odpovedať
Lindusiatko Prepac, ze tak neskoro odpisujem. Dakujeme za mile slova. ;-) Nuz, nejaku vyzdobu robi aj pani majitelka, v nejakych zakladnych farbach, pokial viem. Pytala som sa jej na to iba raz, neoslovilo ma to. Nam vyzdobu a ine veci zabezpecovala Agentura Tinka, mozem skutocne len odporucit, skvely pristup, profesionalna praca, uuuuzasny cloviecik!!! My sme mali 130ludi, no povedne ich malo byt viac, podla toho, co nam bolo povedane, aj z referencii inych, vojde tam do 180 ludi a stale bude dost miesta aj na tancovanie. Menu na 1os. vyslo v Matejovciach na 16 eur. (Su v tom predjedlo, polievka, 3 hlavne chody, kava, mineralka 0,33l na kazdeho + 70eur za salu ako zaloha). Co sa tyka jedla, musim len chvalit, naozaj tam varia vynikajuco, co sa porcii tyka, skutocne bol problem zjest to. Nikto sa nemohol stazovat, ze by ostal hladny. Ak budes mat este akekolvek otazky, pokojne napis. Rada pomozem! :-) Drzim palce!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, prosím Vás o radu. Potrebujem dať vyčistiť svadobné šaty. Neviete mi poradiť nejakú dobrú čistiareň v Poprade príp.okolí????? Vopred ďakujem :-)
Odpovedať
Ahojte, chcem sa spýtať, či mi neviete poradiť nejakú dobrú vyzážistku z PP? Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?