Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
liviapeto My sme mali sumu este podla stareho cennika, kedze sme ich pbjednavali este v roku 2009, bolo to 265eur. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame v zmluve 280 eur ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby
Odpovedať
za malicko, kedykolvek :-D
Odpovedať
dievcata, neviete mi nahodou poradit dobru kadernicku/kadernika? svojho oblubeneho kadernika mam v SL, len problem je v tom, ze som sa chcela dat cesat uz okolo 8-mej, pretoze z SL domov mam pol hodinky a este si musim nechat cas na make-up atd. a on ma uz na 8.00 rezervaciu ...snad sa mu podari nejako to zabezpecit aby ma ucesal ale v opacnom pripadne musim hladat niekoho ineho....prosim o radu...odporucili mi jednu slecnu z Sp.belej, ale ta pracuje v BA a 9.oktobra doma asi nebude, tak som z toho vsetkoho zufala :-(
Odpovedať
Ahojte, no tak topanky k svadobnym satam konecne kupene, nakoniec som si ich vybrala v tej obuvi na rohu ako sa ide na vonkajsie trhovisko. Este si tam pojdem asi kupit aj topanky k popolnocnym :) co sa tyka kadernicky, tak ja idem do kaderka co je na juhu pri kostole, v tej novej bytovke vedla sintry. Este som tam sice nikdy u tej baby nebola, ale vraj je dobra, tak uvidime, ved dam urcite vediet 16.9 idem na skusku ucesu.
Odpovedať
ahojte dievčatá, tak my to už mame za sebou:) všetko dopadlo na výbornú, počasie nam skvele vyšlo, všetci sa zabavali a strávili sme spolu príjemné chvíle:) prajem vám ostatným, ktoré to majú pred sebou veľa šťastia, lásky, porozumenia, trpezlivosti, ... všetko dobré
Odpovedať
Ahojte baby, neviete mi niekto poradit presnu adresu na sálu v Matejovciach (potrebujem to pre šofera autobusu) dakujem:)
Odpovedať
lucinka 011 : tu je ta dresa SLUŽBYT Hlavná 3641/30, 05801 Poprad - Matejovce Tel.: 052/773 10 45 vy tam budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
lucink...mozem sa spytat, kde si kupila cyklamenove servitky?
Odpovedať
gaerys-dakujem: :-)
Odpovedať
aaa áno budeme tam mat svadbu:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, nemá niektorá z vás skusenosti s maľovaním na sklo??? Chcela by som si spravit svadobný tanier(namiesto knihy hosti) a neviem akými farbami by to bolo najlepšie...
Odpovedať
Profilova fotka
na to existuju farby na sklo nic ine k tomu nepotrebujes pokial si tieto farby kupis ;-)
Odpovedať
lucinka011: su fixi na porcelan. su vyborne. sme s nimi mali napisane na sklene pohare a tiez na fotky. su vecsinou take perletove/leskle farby - zlata a strieborna, mala som obe, teda este aj mam. Farebne som nevidela. vecer pozriem na znacku. ale inak kupila som ich normalne v papiernictve, mali 3 hrubky a jedna stal tusim nieco okolo 100sk
Odpovedať
Viete mi odporúčiť nejakého dobrého fotografa za nejakú normálnu cenu????
Odpovedať
Profilova fotka
katka viem.. v tuto sobotu nas ide fotit.. je velmi seriozny, zodpovedny a robia krasne fotky, plus fotoknihy, portretne foto atd.. ak mas zaujem, napis, poslem IP
Odpovedať
Má niekto skúsenosť zo skupinou neviem ako sa volá sú dvaja a jeden z nich sa volá Martin Skokan sú vraj z Ľubice alebo Kežmarku??? Ak má niekto skúsenosť alebo ich lepšie pozná čo mi môžete bližšie povedať.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte všetci! tak my ešte svadbu len začíname plánovať, tak by som sa chcela spýtať: kto ste ako spokojní so sálami v Kežmarku? kde by sa zmestilo v pohode aj 90 ľudí? aj do legendy? a tiež kto je ako spokojný s hudbou: čo je lepšie: dj alebo živá hudba? a ak živá hudba, akú máme v kk ponuku? alebo v pp? a ako dlho približne hrajú? vopred vďaka ;oD
Odpovedať
Simika ako dopadla svadba? :o)
Odpovedať
u kaderníčky Lucky Barilovej pracuje kaderník Peter... má niektorá z Vás s ním skúsenosť????
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, poznate niekto folklorny subor Magura z Kezmarku? Chceli by sme ich na cepcenie, ale nikde neviem zohnat o nich nejake info alebo skusenosti s nimi... Je to celkom dost peniazkov, tak by som chcela vediet ci sa oplati...
Odpovedať
Ahojte! Ak niekto planujete svadbu a nieste velmi narocne, tak v kežmarku je byvala tatralanska sala, ktora je komplet prerobena. Vyzera to tam dost dobre a zmesti sa tam okolo 180 ludi. Na celej sale je najlepsi parket, lebo je v strede a je obrovsky. http://www.centrum-b.sk/spolocenske_c...
Odpovedať
Profilova fotka
vrabca, Magura je skvelý folklórny súbor, u nás ho určite pozná každý. Na svadbe som ich síce nezažila, ale verím, že oni to zle ani nedokážu :-D
Odpovedať
Ahojte. Chcem sa opytat ci niekto z vas nemal svadbu v agre a ci nemate odfotene aku tam robia vyzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
lienocka my mame zajednanu svadbu v agre vyzdobu robia uzasna aj ked si za nu dost zacvakas a ked chces priblizne vydiet ako to tam vyzera tak tu je link http://www.hotelagro.sk/default.php?d...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete ci do svadobneho salona v Sp. belej sa treba dopredu objednat alebo tam staci prist len tak.
Odpovedať
liviapeto: staci ak tam pojdes len tak...nerobia s tym nejaky problem. robia tam strasne mile zeny a su neskutocne ochotne. ale mam aj cislo, ak by si potrebovala :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem poprosim aj to cislo a este ak vies aj otvaracie hodiny
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?