Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
Ahojte. Tak my sme si zmysleli pred 3 dňami že sa vezmeme (bo sme spolu už dlho-predlho) a dnes som už dohodla aj termín :-D Netušila som že to pojde tak rychlo :-D No nič, neviete mi poradiť nejakého dobrého kameramana??? A hudbu ... tie ktoré to máte už za sebou, aj ked veľa vás tu asi nebude, skôr tie čo to majú pred sebou :-) Svadba bude v Šuranoch. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka -potrebuješ len napuštať balony z heliumom?Lebo vieme zabezpečiť balonovú výzdobu,pozri si našu galeriu medzi profesionali Nz.
Odpovedať
Profilova fotka
@majka315 v suranoch mate dj cukiho, u mna cista spokojnost :-D kukni si na jeho stranke svadbu 03.03.2012
Odpovedať
kameraman je dobry aj z Palarikova. Ale neviem kolko financií máš nachytaných, lebo ak sa pozbierajú všetky výdavky, tak to bude slušná sumička.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ! Je tu tá nevesta ktorá bude mať svadbu v Berku 5 Mája?
Odpovedať
baby neviete co je so salonom sofia elegant oproti gymnaziu?Lebo tam je akosi prazdno,ci zrusili alebo sa len prestahovali?
Odpovedať
ahojte dievcata, nemali ste niektora na svadbe dj szomiho z kolarova? neviem najst ziadne referencie, dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 hmm ja som tam bola asi pred mesiacom skúšať šaty....žeby ho fakt zrušili?? vtedy tomu nič nenasvedčovalo
Odpovedať
@nienna volala som tam a vraj sa prestahovali
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, neviete mi niekto poradit starejsieho z Komárna, alebo okolia najlepsie takeho kt. vie aj po madarsky aj po slovensky, alebo aspon po slovenksky? som uplne bezradna, nikto mi nevie odporucat cloveka... :-(
Odpovedať
@ildici12 Ing. Emil Tóth, starejší Emil, je celkom fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia346 ahoj vdaka moc, a on cestuje v ramci celeho slovenska? lebo co som kukala stranky, bol starejsim aj v ilave, dubnici nad vahom, co je celkom daleko od KN. A nemas nanaňho nahodou kontakt? vdaka :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nevedel by este niekto poradit nejakeho starejsieho v KN a okoli, nakolko ten &emil toth co som nanho dostala kontakt ma stale vypnuty telefon. pripadne niekto mi este nevie nanho dat kontakt? dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ak ma daktora zaujem o profesionalnu vizaz, rada poslem svoje referencie do IP.. Tiez fotografa. Referencie IP. Budete urcite spokojne :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ak si už teraz rezervujete výzdobu na rok 2013 tak získáte 10% zlavu. Na mesiace november, december, január a február ponúkame výzdobu za 2,30 na osobu :-)
Odpovedať
baby nemali ste niektorá svadbu v reštaurácii SPIRIT na G. Bethlena v NZ? alebo neviete o niekom?
Odpovedať
Babenky viem, že je to mimo tému, ale neviete mi poradiť v NZ alebo okolí nejakú menšiu sálu (na 30 ludí) na rodinnú oslavu kde to nie je drahé? Chcela by som manželovi spraviť prekvapenie na 30-te narodeniny, ale neviem kde....Ďakujeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby Moj ujo mal oslavu 60ky v Perle, je to hned oproti starej nemocnice, na poschodi...ale ja som nebola, cize ti neviem povedat z vlastnej skusenosti ako varia, ani to, ako to tam vyzera...ale bolo ich okolo 30 a zevraj boli spokojni.
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, mna porazi z toho...stale nieco vybavujem a stale nic nemam.... neviem akeho fotografa, jeden je drahy, dalsi daleko alebo obsadeny....a hudba ani nevravim. Neviete nieco o Dj Minovi?
Odpovedať
@olinka11 skus dj Čuky.. a fotografa, hmmm. to je ťažké, ono nieje lahké nájsť dobrého a lacného fotografa.... videla som aj tu nejaké fotky podla mna dost amatérske a kebyže to mi ostane ako pamiatka zo svadby tak asi dost plačem.. :-S .
Odpovedať
@olinka11 my budeme mať DJ Marco, fotiť nás bude Zuzana Kapišinská... @miminnka pravdu máš, niektoré fotky strašne amatérske, by som chcela vedieť, koľko si pýtajú za to...my napr.nebudeme mať kameramana, radšej kvalitné fotky ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky, neviete mi poradiť nejakú dobrú cukráreň, alebo kde pečú chuťovo výborné zákusky za rozumnú cenu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte.. neviete kde je dobre urobit svadobnú hostinu? prosím poradte mi strasne som chcela v berku ale je to tam strasne drahé ale super varia aj ten pristup je zevraj dobry.... a drahému sa v grande nepáči poradte mi nieco prosím dakujem :-)
Odpovedať
@domi187 a koľko chceš mať ľudí? Aj v Spirite je to podľa mňa pekné...ale keby sa mám rozhodnúť pre svadbu v Nových Zámkoch, tak by to asi vyhral Berk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani neviem kde je ten spirit :D no ja viem berek je naj.. ale je strašne drahý ..... no nieviem max 60 alebo tak....
Odpovedať
@domi187 http://www.spiritnz.eu/kontakt.html tak neviem aký máte rozpočet, skús si spraviť prehľad, kde by sa Vám páčilo, nech Vám spravia predbežné ponuky ;-) My sa niekedy chodíme do Spiritu najesť a varia tiež veľmi dobre, aj personál je milý a ochotný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem nepoznam to tam... uvydime pobehame to tu s drahým a vybereme nieco :-) dakujem
Odpovedať
@domi187 Ahoj, skúste hotel Leonor v Kolárove, tam zabezpečia aj výborného fotografa, aj DJ, výzdobu, vlastne všetko, čo len potrebujete a ceny majú primerané, za sálu napr. nepýtajú nič
Odpovedať
Profilova fotka
@akirama Ahoj už sme zajednali ten berek je tam prenadherne :-)) a nechce sa nam cestovat do kolarova povodne som chcela tam inak ale zmenilo sa to toto je lepsie :-) aspon pre nas Ďakujem :)
Odpovedať
@domi187 super, tak predsa len to vyhral berek :-) určite budeš spokojná ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?