Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
lacna vyzdoba pre NZ a okolie do 200 kilometrov, na pozicanie zasielame na cele slovensko. Kontakt v IP
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte nevesty. Trošku to tu zamrzlo na fórume...Ako ste na tom s prípravami?... mám pre vás novinku.... otvorili sme štúdio v Nových Zámkoch kde nájdete všetko na jednom mieste,výzdobu, fotografa,kameramana, hudobnú skupinu...Deň otvorených dverí 1. Mája....Srdečne Vás pozývame
Odpovedať
@anamidekor gratulujem k studiu:)a aka je presna adresa?skoda ze uz budem mat po svadbe:(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, viete mi poradiť v NZ dobrú kaderníčku na svadobný účes? a v akých cenách sa asi pohybujú?.. Mám vlasy po pás.. Ďakujem..
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka -Adresu sem nemôžem dať ,ale najdeš to na moja svadba profesionáli Nové Zámky...máme tam fotku o letáku je uvedená aj adresa.
Odpovedať
Profilova fotka
@nayli2004 - kaderníctvo M Luxsus cena od 20 do 35eur
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka -jaj a Dakujem ti! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anamidekor Ďakujem, a kde sa nachádza?:) aj tá cena je celkom príjemná:)
Odpovedať
Profilova fotka
@nayli2004 -Oproti pizzerie Ajax, pri futbalovom stadione.Príjemná pani a skúška účesu je zdarma!
Odpovedať
Profilova fotka
@anamidekor pôjdem sa tam pozrieť :) Ďakujem
Odpovedať
@anamidekor tak to studio si asi omrknem.Mam to dost blizko.Byvam hned oproti ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@anamidekor aka je otvaracia doba? Da sa prist aj v sobotu doobeda?
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 -Budem sa tešiť ak prídeš ukážem ti dekorácie, katalogy, fotky....prácu našich patnerov kameramana, fotografa budeš si môcť vypočuť hudobnú skupinu.....
Odpovedať
Profilova fotka
@lenosko -otvaracia doba kaderníctva alebo štúdia? Kaderníctvo je otvorené aj v sobotu do obeda...A stúdio bude otvorené od 1-ho Mája každý den od 9.00 do 19.00 okrem soboty a nedele.
Odpovedať
ahojte, neviete mi poradiť, kde by som v NZ kúpila pekné svadobné obrúčky za rozumnú cenu s férovým prístupom personálu? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabikaaaaa -V Nz ti poradiť neviem ale za dobrú cenu najdeš ked zadáš do Google Zlatníctvo Stacho. My máme obrúčky od nich a sme spokojní.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby viete poradit nejaku vizazistku z NZ a okolia? Kde sa davate vy licit ?
Odpovedať
@javi234 lydka mytnikova - vizazistka GOSH.. velmi kvalitna, sikovna.. Najdes ju na FB.
Odpovedať
@javi234 aj ja ti odporucam lydku - je skvelaaa!
Odpovedať
Profilova fotka
@as2803 @ewinecka dakujem vam pozriem sa na nu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka @as2803 a este jedna otazka mozem jej napisat aj na FB alebo ma nejaku stranku svoju?
Odpovedať
@javi234 este poznam zuzanu molnarovu, kadernicka a vizazistka v 1. Pracuje v studiu DIVA - ucesy, makeup nechty, kozmetika pod 12 strechou.. Bernolakovo namestie-... pri kruhovom smerom na Nitriansku cestu..
Odpovedať
@javi234 ma svoju stranku.
Odpovedať
ahojte baby, nepoznate niekoho z nz alebo okolia, co by prisli na hodku na svadbu -nejaka kulturna vlozka :) mame vela zahranicnych hosti a nieco slovenske by bolo pekne, alebo aj ciganska hudba -huslista, cimbalista, hocico...diky
Odpovedať
@margaretka12 Ahoj, skús Dj - ja Miňa, nájdes cez google, ten má databázu ľudí od Foklóru cez harmonikára až po kúzelníka. Určite To poradí. Mala ho tu veľa neviest a všetky ho chválili.
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka a vies mi aj povedat aku lebo ja som ju nenasla... Dakujem :-)
Odpovedať
@javi234 http://www.lydiavizaz.sk/main/?select...
Odpovedať
@natalia346 dakujem si poklad :)
Odpovedať
baby neviete napustaju niekde v nz iba heliove balony?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?