Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty pridávam sa do skupinky NZ :-). Dnes zahajujem oficiálne prípravy na svadbu idem rezervovať sálu. Teším sa na všetky prípravy a na všetko okolo. Poznáte inak nejakú dobru kapelu z NZ, ktoré vie urobiť dobru zábavu? Potrebujem poradiť lebo si ju potrebujem čím skôr rezervovať lebo zábava je jedna z najdôležitejších vecí na svadbe musí byť proste skvelá. Poradte kočky aké máte skúsenosti a infošky vy. Ďakujem .
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilkaruzova ahoj vitaj buduca nevesticka ja uz som 2 mesiace stastne vydata manzelka a ked budem moct pomozem Vam a poradim len Vas prosim aby ste ma zakazdym s kazdou vasou otazkou tu na fore menovali nech sa mi to zobrazi ze ma spominate inak vam tak lahko neodpisem ... my sme mali DJ a starejsieho Vladka Raceka takze zo skupinou Ti zial neporadim ... pytaj sa konkretne co by si chcela vediet ;-) kde budete mat svadbu v akej sale?
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 tak ty to už máš šťastne za sebou :-) My budeme mat svadbu v hoteli Grand tam sa mi to najviac z NZ možností páčilo. Dj Raceka som na jednej svadbe zažila bol fajn len v nasej rodine si potrpia na živú hudbu tak sa snažím nájsť nejakú aspoň 2člennú skupinu, ktorá má taký bežný svadobný repertoár. Starejšieho mať asi nebudeme poverím brata :-).Kameramana ste mali? A svadobnú tortu si mala dokiaľ? V cukrárniach robia skôr také tuctové nič také krásne ako majú baby tu v albumoch :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilkaruzova u nas by sa zase skupina "nepacila" nakolko ludovky nemusi nikto z hosti ani my samotny ...takze my sme mali fakt oldies party ;-) kameramana sme mali Zoliho Vargu zo Zemneho dvd budeme mat do 14 dni uz hotove (cize od svadby skoro 3 mesiace) a videli sme uz kusok a tesime sa ako male deti na cukrik fakt ten kusok bol neopisatelne prenadherny,zalozila som tu dokonca o nom aj temu :-D svadobnu tortu a zakusky sme mali z Dvorov n/Zitavou AVE Eva Slamova ..zakusky boli perfektne chutne,velkost akurat nemali sme vela druhov plnkovych nakolko bol jun zial torta sa nam v tom teple stopila resp.boli tam take ruzicky biele so zelenym listockom a ten zeleny listocek sa stiekol po celej torte tak tam vznikli pasiky nastastie pravidelne a hostia si mysleli ze to tak ma byt :-D :-D a ostatne torty nam priniesli hostia pytali sa nas ci maju doniest alebo napiect cize sme mali 10 toriet velkych a krasnych x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Dnes som objavila túto tému tak sa pridávam do skupiny "Nevesty z NZ a okolia". Svadba bude v júli 2012. Všetko podstatné už hádam aj máme, keďže v júni ma čakajú ešte štátnice, chcela som mať čo najviac zajednané nech sa nemusím naháňať a venovať sa aj škole. Zajednaného máme DJ Rudiho Sládečka (videla som ho na snúbencovho brata svadbe a páčilo sa mi že samotnú zábavu aj odčepčenie aj organizoval, tak nebolo treba ani starejšieho ani nejaký ľudový súbor na odčepčenie). Hostina bude v hotely Grand. V NZ sú dvaja dobrý fotografovia, my budeme mať Martina Žikavkého (toho druhého si beriem za manžela ;) ). Kameraman bude Fero Kabát. Ja mám už kúpené aj svadobné šaty z tejto stránky (viem že je to ešte za včasu no ked mi jednoducho sadli ako uliate nemohla som odolať :) ) a zopár drobností (vankúšik na obrúčky, poháre, krížik, manžetové gombíky,...) Chodím sem každý deň, hľadám inšpirácie, nové nápady, rady...veľa ľudí je stále "zavesených" na facebooku no a ja na mojejsvadbe :-)
Odpovedať
@lea321 jej, aj mne ona robí výzdobu :) ty budeš mať akú farbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ten kameraman zo štúrova fakt dobrý
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby Ahoj, neviem koľko budeš mať hostí ale ak nad 60 tak , hotel Grand NZ do 80hostí a Reštaurácia Berek NZ aj 100ľudí sa zmestí a potom je tu ešte možnosť prenajať si jedáleň stredná odborná škola - Nitrianska cesta 61,NZ.
Odpovedať
@lentilkaruzova Ahojky, plánujeme mať tak asi 80ľudí a čo sa týka toho Hotela Grand NZ tak to nie je bohvie čo ak stoly sú v jednej miestnosti a tanečná miestnosť je zase o niečo vyššie, takže toho sme sa vzdali. Najviac sme vsádzali do Penzióna Zlatá ryba, ale včera sme tam zašli na večeru a bola som strašne strašne sklamaná ;-( takže teraz to predýchávam, že zvonka je to tam nádherné, očarujúce, ale vnútri ten prístup to bola hrôza a potom že ryžu nemajú lebo je víkend a také veci :-x ...takže som so smutnou hlavou odchádzala a tak sme ostali pri BEREK NZ, tam je to zase vnútri nádherné, ale vonkajšok sa mi nepáči tak uvidíme....
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby Tak je pravda, že ideálne miesto nenájdeš, niekde je oddelená tanečná časť niekde to nevyzerá bobhvieako, niekde sa nezmestí toľko ľudí koľko potrebuješ. My sme si vybrali Grand kvôli tomu, že je to pekné vonku aj vnútri a dobre tam varia, to oddelené tancovanie je nevýhoda tak troska ale zase v ostatnom sa nám to najviac pozdávalo. Inak ešte veľa ľudí máva teraz svadbu v hoteli Leonor v Kolárove, dosť dobré ohlasi som o ňom počula je to tam veľmi pekné ak nechceš mať výslovne v NZ .
Odpovedať
ahojte nevesty z NZ a okolia. Mohli by ste mi prosim poradit nejakeho dobreho kameramana? Dakujem vopred!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lentilkaruzova Hmmm Hotel Leonor, aj ja som doň dávala tiež všetky svoje nádeje, ale môžem povedať, že sme tam boli na svadbe a bolo to niečo katastrofálne...Obrad mali v záhrade, bolo vtedy divné počasie, dosť tam fúkalo, ozdoba minimálna, a to nás 3hodiny držali vonku v tej záhrade, potom sme šli dnu, bolo strašne teplo, klímu nechceli zapnúť, miesta hrozne málo na tancovanie, zákusky na stoloch neboli, jedlo nepriniesli von keď bolo treba, personálu sa trebalo prosiť že nech dopĺňajú čo sa minulo no hrôza....o druhej v noci sme už boli doma a povedala som si, že tam teda určite nie!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my plánujeme svabdbu na budúcu jar v máji, včera som volala do Grandu a Berku, avšak dátumy, ktoré som chcela, boli v Berku obsadené- chceli sme 12. alebo 26. mája a akurát tie obsadené, skoro ma vystrelo :( a v Grande to ešte bolo voľné, avšak potom sme prišli na to, že nás bude okolo 90 až 100, takže Grand by bol podľa mňa malý, však? takže asi ostáva Berek, nemáte nejaké ohlasy naň? a za fotografa by sme tiež chceli Martina Žikavského, robil fotky aj kamarátke vlani na svadbe a boli krásne..poznáte aj iných? a čo kameraman? toho nepoznám žiadneho :( hlavne aby som tieto záležitosti mala vybavené, ostatné stačí aj potom, nakoľko teraz máme toho vyše hlavy s bývaníčkom..budem rada, ak mi poradíte :)
Odpovedať
Profilova fotka
napisem tu viacerym naraz nebudem menovat my sme mali kameramana Zoliho Vargu zo Zemneho ;-) @hanulienka co sa Ferka Kabata tyka neolutujes je perfektny!! x-) sice mne svadbu nekameroval ale videla som v "akcii" a aj dvd od neho som videla a je to wow ibaze na nas datum bol uz obsadeny preto sme ho my nemali :-) Maťo Žikavský super vyber aj my sme ho mali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj trdielko, dakujem za odpovede, môžem sa spýtať, či ste boli spokojní so Zolim Vargom? nejaké iné odporúčania? :) momentálne ani neviem, kde mi hlava stojí ://
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, potrebujem napady kam sa ist fotit v okoli zamkov, prip. sirsie okolie komarno, kolarovo, sala, nitra ... chceli by sme miesto kde je vela zelene, nejake mury, mozno voda a velmi by som ocenila navrh na interier, nakolko svadbu mame v septembri a pocasie je nevyspytatelne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@crystalskye ahojky fotografa mame lubosa borika, robil nam predsvadobne fotky a klobuk dole, nie sme velmi fotogenicki ale urobil nam krasne fotky na oznamko :-) kameraman peter peli lyzica z palarikova - skvely pristup, ukazky sa nam velmi pacili tak snad bude ok a hudba - dj a starejsi vladko racek - nanho som negativum este nepocula a tiez skvela komunikacia a ferovost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@crystalskye Zoli Varga je pre nas najlepsi :-) ine odporucania fuu Feri Kabát Zlate Moravce,Vladko Gajdoš (robil mi stuzkovu) neviem ake ine odporucania by si chcela staci pozriet moj svadobny album tu tam najdes vsetko ;-) @darinka.b Palárikovo park aj my sme sa tam fotili tiez kuk album da sa fotit aj v kastieli mozno (my sme sa tam nefotili) + Komoča pláž (Luboš Borik ma odtial fotky na facebooku)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Trdielko, môžeš mi poslať kontakt na Zoliho Vargu a na Vlada Raceka do IP? Resp. nemajú nejaké stránky, kde si môžem pozrieť ich prácu? ďakujeeem :)
Odpovedať
Ahojte babenky....podľa Vás kto je najlepší kameraman: Zoli Varga, Feri Kabát, Marek Tahotný, Žitňanský?????? :-|
Odpovedať
@claudibaby záleží koľko na to chceš obetovať. Žitňanskí síce vysoká kvalita, ale aj dosť vysoká cena - tuším niekde okolo 1500 E. Tí ostatní traja sú približne v rovnakej cenovej hladine - niekde okolo 300 E. Ako tak pozerám na ich weby tak skôr Tahotný.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@natalia346 Fíha, to som ostala teraz dosť zaskočená že 1500E, toľko nechcem obetovať...tak asi ostávajú tí traja no neviem sa rozhodnúť...najhoršie je že Zoliho ukážky nie sú nikde :-(
Odpovedať
@akcia Ďakujem za kontakt, spojím sa, len sa mi to zdá akosi málo 100EUR za kompletku...asi to potom nebude v HD kvalite :-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ak sa moye vzjadrit aj ja tak dodomusic je uplne inde ako spominani sotva priemerni kameramani...ak niekto pzta 3 stovky za natocenie svadby tak patri sotva k mpriemeru. A uprimne, ukazky tychto troch na webe su podpriemerne, az amaterske. Ktovie ktory z nich si tu prihrieva polievocku. dodomusic alias pan zitnansky je v tejto oblasti viac ako top a firmy , ktore sa mu snad priblizuju nie su varga, kabat a urcite nie tahotny:) avsak vsetci traja patria do skupiny slabsieho priemeru a tiez si svojho zakaznika samozrejme najdu...terba tu mojasvadba citat a lepsie si pozerat ukazky holky!!!
Odpovedať
@claudibaby Ahoj. Zistila si, či tá svadba je v HD?
Odpovedať
@macejkokokoko Ahoj, nepodarilo sa mi zistiť nič... :-(
Odpovedať
Ahojte babenky...no ja mám ďalší problém a neviem čo ďalej...nemám žiadneho fotografa....veľmi sme chceli Martina Žikavského, ale ten je už obsadený :-( ...nepoznáte nejakého dobrého fotografa čo robí krásne fotky???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?