Nevesty júl 2017

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahoj, dievčatá, koľko nás tu je?
Odpovedať
Profilova fotka
@mishelka111 wow ty si šikovná :-) no mi máme záhradnú svadbu čiže miesto, penzion - ubytovanie, zajednaný kostol, fotograf, akurát pracujem na DJ, mám kaderníčku aj vizážistku, mám šaty, družičky tiež mám, máme zoznam hostí, kameramana nebudeme mať, a tiež by som chcela ísť na výstavu :-) obrúčky sme dostali od starých rodičov a dáme si ich prerobiť podľa nás u zlatníka .... inak asi všetko zatiaľ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejkatomas pekný dátum aj ja som ho chcela ale už bol obsadený :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky :) pridavam sa aj ja s nasim datumom 1.7.2017 :) uz menej ako pol roka, velmi rychlo to leti :)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme termín 8.7. o 15,00. A teda ako sa mi nic nechcelo, tak sa začínam rozbiehať. :-D Svadbu máme v Chateau Krakovany a sobáš tam na nádvorí. Zatiaľ máme priestory, matriku, fotografa, kameramana, DJ-ja, vizážistku, cukrárku a pár oznámení vyrobených. Nejaké sme už aj rozdali :-) Najväčsí problém vidím v šatách :-p Nielen že sa mi nejak žiadne nepáčia a nemám ani predstavu, v čom by som sa chcela vydávať, ale vôbec sa mi nechce do salónov :-N Asi pôjdem v župane.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte milé budúce nevesty :) My máme termín 1.7. Matrika aj sobášiaci sú vybavení, svadbu budeme mať na Zvolenskom zámku - cirkevný obrad. Taktiež máme zajednaný penzión a reštauráciu, obrúčky, zoznam hostí, kaderníčku, kvetinárku a kozmetičku tiež. Fotograf je snúbencov otec, ale ešte zháňame niekoho ďalšieho. Kameramana nebudeme mať. Od včera mám svoje vysnívané šaty a lodičky :) Oznámenia a pierka máme už tiež vybraté, ale ešte ich treba objednať. O výzdobu sa nám stará penzión, ktorý nám vo všetkom vyjde v ústrety. Jediné čo ešte hľadám je cukrárka. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 7.7.2017 v penzióne TERASA na Zemplínskej šírave. Obrad bude vonku :) Máme vybavené a vymyslené už skoro všetko :) svadobky, popolnoci oblečko sa už začína šiť. Ešte potrebujem lodičky objednať.. a oznámenia nám bude robiť kamarát, takže čoskoro už aj to začnem riešiť .. chcem pozývať ľudí v apríli, pretože v máji odovzdávam bakalárku a v júni štátnicujem. Ja už sa neviem dočkať, vy tiež ??? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronickaaa23 ja tiež odovzdávam bakalárku v máji - preto tie prípravy chceme vyriešiť čo najskôr,aby som sa mohla plne sústrediť na štátnice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tana_svorka ano, ja to tak tiež riešim :) preto aj s krajčirkou som sa dohodla, že saty poriesime po plesovej sezone medzi velkonocnymi sviatkami.. dosť budem v strese zo školy tak nechcem do toho miešať aj svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tana_svorka @veronickaaa23 tiez ma caka bakalarka v aprili a statnice 😣 Snad nam to nepokazi pripravy 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@mery177 takk super aj vám sa to črtá pomaličky, a kedy mate termin? Som si ani nevšímla? A veru aj my to máme na záhrade aj obrad, sranda, že nás tu he viac takych, ale taký termín svadby si to aj pýta :-) :-) :-) pekné prípravy ešte želám, nech vam to vyjde podľa predstáv ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kejtinka nie zlý nápad ten župan :-) ale neboj skúšanie šiat a hľadanie tých pravých si užiješ ;-) @tana_svorka jéééé tak som si tu našla aj krajanku :-) @veronickaaa23 tak to sme na tom podobne ja síce len bakalárčim ale tiež ma čaká odovzdanie práce a skúšky :-| @veronickaaa23 @kejtinka zdá sa ťe šokolopovinných je nás tu viac :-) @mishelka111 my máme termín 15.7. snažím sa to ukecať na 14 ale nechce mi to drahý dovoliť :-D a dakujem pekne aj vám nech vyjde všetko podľa predstáv ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mery177 tak velmi sa tešim na svadbu ale zaroveň nechcem aby prišiel maj a jun lebo bude to naročne :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mery177 no vidíš, aký je svet malý ;)
Odpovedať
@mery177 pre mňa dátum nebol dôležitý, ale nakoniec som rada že je taky "pekný" :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
15.jula :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?