Nevestičky v roku 2016

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte viem ze je to este daleko ale je tu nejaka ktora bude mat svadbicku v tomto roku?? Ja osobne si myslim ze na organizovanie svadby nie je nikdy priskoro... a v roku 2016 budem akurat robit bakalarku mat statnice a aj mala mi pojde do skolky aspon by som ju chcel us dat na dva a pol rocka.. tak budem mat toho vela naraz tak teraz us pozeram ze kde by bola a ako by to prebiehalo a podobne....
Odpovedať
1
5
6
ahooj :) ja som na tom rovnako...budeme mať magisterské štátnice, študujeme denné a už aj obaja pracujeme na tpp...čaká nás veľká prerábka od januára, aby sme mali kde bývať po svadbe a svadba v auguste....a už vybavujeme v plnom prúde :) aby nás potom v najstresujúcejšom období nezastihlo zameškané :)
Odpovedať
Profilova fotka
18.6 svadbaa.....baby aj vy sa neviete už dockaaaaaaaaaat? :-) :-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika8291 už sa to kráti,každým dňom :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte nevestičky.ponukam na predaj manžet.gombiky.kuknite moj bazar.ak by mal niekto zaujem..su s datumom 8.10.2016. kedže som ho musela presunut su pre mna nepoužitelne. cena 6 e
Odpovedať
Ahojte:) My mame svadbu v aprili 2016, vybavovat sme zacali pred dvoma tyzdnami a uz mame vybavene vsetko co sme chceli, uz len oznamenia, neviem co by som riesila rok😃 Myslim si ze za dva mesiace sa da krasne zorganizovat svadba
Odpovedať
Profilova fotka
@peonie. Je to uhol pohladu. Zalezi od mnohych veci, my mame svadbu v Maji, v lete som sa zacala vypytovat, informovat a saly ktore sme chceli boli UZ obsadene, starejsi az 10ty bol volny. My sme mali co robit.
Odpovedať
@peonie ale no...to su zase take reci. Zalezi od mnohych faktorov - od mesiac, od pocut hosti, od mesta...Podla osobnej skusenosti generalizovat. Jun, Jul, august a september su kvoli pocasiu najvytazenejsie mesiace. Ja mam pocet hosti okolo 85 a v meste kde zijem su na to asi 4 locations. Zacala som 11 mesiacov pred a 3 uz boli obsadene na tieto mesiace. April alebo december su neatraktivne, to bolo este volna. Fotografi ...az 8 bol volny a DJ asi 5. BTW aj torty a kolace (kedze som nechcela nejaky odpad) mi zamietli 6 ebo boli obsadeni. Taktiez zladit termin matriky a volnej miestnosti nie je lahke. Clovek to nemusi planovat rok. Ale ak zijes v mestach, kde su aktraktivne miestnosti a vela ludi, tak je treba tak 10 mesiacov pred zacat hladat miesto a hlavne ho zajednat. potom nie je potrebne dlho robit nic a ostatne detaily mozno tak dva mesiace pred.
Odpovedať
My mame svadbu tiez v aprili a od decembra ju planujeme ...momentalne mame uz vsetko okrem obrucok, ktore budeme kupovat asi tesne pred svadbou...s nicim nebol problem, nakolko mame svadbu v piatok...jedine fotograf sa tazko zhanal.oni maju vychytane svadby uz pomaly rok dopredu. Ak je dobra organizacia, vsetko sa da naplanovat, len treba mat aj trosku stastia. Drzim palce vsetkym nevestam, nech to ide lahko a hladko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?