Nevestičky v roku 2016

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte viem ze je to este daleko ale je tu nejaka ktora bude mat svadbicku v tomto roku?? Ja osobne si myslim ze na organizovanie svadby nie je nikdy priskoro... a v roku 2016 budem akurat robit bakalarku mat statnice a aj mala mi pojde do skolky aspon by som ju chcel us dat na dva a pol rocka.. tak budem mat toho vela naraz tak teraz us pozeram ze kde by bola a ako by to prebiehalo a podobne....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiez planujeme s priatelom svadbu na september 2016. Uz mame termin, kostol, miesto, aranzerku, fotografku, Dj aj kameeamana. Stihla som si zarezervovat saty, uz mam aj popolnocne. Topanky su tiez na ceste, tsk ze na buduci rok mi toho uz vela nezostalo vybavit, strasne sa z toho tesim a popritom sme zacali stavat, tak sa aspon mozem plne sustredit nato. Drzim palce, nech sa vsetkym podari naplanovat vysnivana svadba :)
Odpovedať
@maltinta100 aj ja my máme 17:9.2016 a už máme salu, kapelu a fotografa :D ostatne ma čas
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee :-) 18.06.2016, zatial nemame nic,iba sálu :P Mam už chytat paniku alebo byt v klude? zatial sa len otukavam a obzeram všetko možne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monika1009 ty už šaty? nas je 27.08.2016 a šaty som ešte neskušala ani jedny. mam už začať? =-)
Odpovedať
fuha ja mam svadbu v 4.6. a to mam len salu a fotografa kamarata :D
Odpovedať
Profilova fotka
@miklovicova007 27.08.2016 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@miri_kiri aj mi sme mali mať v tento termín svadbu, ale kvôli pár veciam sme ju museli odložiť až na 1.10.2016.....máme zatiaľ len miesto hostiny, kostol, kameramana, fotografa a hudobnú skupinu....ešte dohodnem starejšieho a do januára kedy je svadobný veľtrh v NR a februára v BA....absolutne neriešim už nič....šaty a podobné veci, všetko popozerám tam.....takže sa nemusíš báť že je neskoro.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby pomooooooc, chceli sme termin 18.6.2016 - je to asi najkrajsi datum podla mna na buduci rok :-D , ALE vyzera to tak,ze v meste,kde som chcela mat sobas v kostole- tak budu robit rekonstrukciu od aprila do konca augusta- a obrady budu robit v takom malom novm kostole(ktory sa mi vobec nepaci ) v okoli mesta prerabaju nadherny halicsky zamok- ale ma byt otvoreny az v septembri (podotykam tak isto ako kostol) tam by bol teoreticky nadherny civilny a aj cirkevny obrad.... mam odlozit svadbu na september a mozno bude vsetko nadherne alebo nechat datum, po ktorom som tak strasne tuzila a snivala a obrad urobim niekde inde???? vazne neviem PS.: priatel je z toho na nervy, ze sa mi nic nepaci a vzdy si vymyslim nieco nove- jeho rodina sa pyta na termin a miesto a ja stale neviem :-D jeho sesternica planuje svadbu,tak kvoli tomu
Odpovedať
Profilova fotka
@lucifer1000 ahoj.....my sme museli tiez posunut termin svadby aby bolo vsetko podla nasich predstav.....a teraz som rada....ze sme sa tak rozhodli.....
Odpovedať
Ahojte - aj my sa pridavame medzi svadbovacov v roku 2016 konkretne 23.4.2016 - rozhodli sme sa pre tento mesiac lebo sme sa v aprili pred 12 timi rokmi spoznali;)mame uz aj zajednane tie hlavne veci - sala - kamera - kapela a pri objednani vyzdoby a kolacov nam povedali ze volame v hodine dvanastej - a to mam stale pocit ze mame este koopec casu;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčata, my tiez zvazujeme svadbu uz buduci rok aj priblizne datum vieme v maji,len ci to pojde uvidime :-D my to mame troska komplikovane podla mna. Lebo ja som z kysuc a snubenec z oravy. my asi musime poriesit aj ubytovanie, kameramana by som chcela aj u neho a aj u seba :-) som komplikovana co? Ale este inak nemame nic ani naplanovane ani zajednane. Ale dufam ze o mesiac sa to uz rozbehne,len ci uz to nie je neskoro.....
Odpovedať
Profilova fotka
@miri_kiri Ha som bola moc akčna a zvedava, ake maju a hlavne conovo kolko vyjdu. Som prisla do 1. salonu a druhe saty mi tak sadli, ze som uz velmi dalej nepozerala. Dokonca aj cena bola dobra.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Náš veľký deň bude 7.5.2016, na moje meniny :-) A už máme sálu, kostol, DJ, kameraman, fotograf, menu vybraté, už len nahlásiť... 3/4 vecí na výzdobu je už doma, svadobné topánky, svadobné aj popolnočné šaty v skrini ;) Ešte ubytko pre hostí nám treba :-| A mužíčka obliecť :-D Tešíme sa 8-)
Odpovedať
Ahojte. My budeme mať svadbu 17.9. :-) Niektoré dôležité veci sme začali zajednávať už toto leto, nakoľko sme zistili, že sála a aj kapela, ktorú sme chceli, bývajú obsadené aj na viac ako rok dopredu. A tiež si myslím, že takto v predstihu sa dá svadba plánovať pokojnejšie a bez väčších stresov. ;-) Takže dnes už máme dohodnutú sálu, kapelu, kostol, fotografa a zákusky.
Odpovedať
Ahojte my s partnerom chystáme svadbu 27.8.2016. Vie niekto poradiť dobrého a nie príliš drahého fotografa a DJ?
Odpovedať
Profilova fotka
@moniiika_2306 ja mam vtedy narodky . .my mame svadbu na narodky buducej svagrinej to bude mat okruhlych 30 ;-)
Odpovedať
"Kameramana" Tomaša Š. z Prešova neodporucam-osobna skusenost.Nevhodna komunikacia,arogancia,nedodrziavanie dohôd,navysovanie ceny pri odovzdani diela-vydieranie. Ak chcete mat pekne spomienky a nezazivat stres , tak si prosim TZV Kameramana Tomaša Š. z Presova vyskrtnite zo zoznamu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) tak sa pridávam aj ja medzi budúce nevesty... termín máme 10.9.2016 a máme už miestnosť aj fotografa :-) a šatičky už tiež obzerám, budem určite objednávať z Ali tak držte palce :-D
Odpovedať
@lucifer1000 Musis si najskor premysliet v hlavicke, ze co pre teba viacej znamena, ci tvoj vysnivany datum alebo miesto ;-) a podla toho sa rozhodni :-) Radit sa v tomto neda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@shiaela uvidim co mi povie hotel teraz koncom mesiaca :) a podla toho sa rozhodnem :) drahy by uz tiez nechcel posuvat svadbu lebo by chcel aj on baby ( zacat nemozme teraz lebo uz mam saty ;-) a su nadherne :))) ale ked ani hotel nebude moct, tak to je asi znamenie :)
Odpovedať
@lucifer1000 My mame svadbu v aprili 2016 a uz sa nemozem dockat, lebo tiez uz by chceli baby :) a zatial nam vsetko tak vychadza, aj fotografa som si zohnala na poslednu chvilu :), lebo najskor sme nechceli, resp.moj drahy nechcel, ale nakoniec som ho prehovorila. Tak nech vam to vyjde :)
Odpovedať
@lucifer1000 PS: ja saty este len vyberam :D A ty si si kupila ci zajednala na pozicanie v salone?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kupila :) od jednej baby tu na MS :) hoci stali 630eur nelutujem, tolko isto by som dala za pozicanie a takto su moje a mozno ich predam tiez po svadbe (ak ich neznicim velmi budem druha, co ich bude mat a nie su ani skracovane nic) poslem ti v sprave,ze kde ich najdes :) dufam,ze aj vam to vyjde :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky :) Tak aj nás čaká naša svadba 29.10.2016. Už máme fotografa, DJ a sálu... najbližšie sa chystáme na Slovensko až budúci rok v júli a to iba na 3 týždne to chceme ísť za kňazom. Dúfam, že bude ústretový a spraví nám hneď všetky náuky kedže potom pôjdeme domov až v októbri.... a hlavne aby nebol problém že môj drahý je evanielik a ja katolíčka
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky je tu nejaka co ma termin svadby 3.9.2016? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať svadbu 24.9.2016 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevestičky,ak ešte nemáte DJ na Vašu svadbu,kludne pozrite na moju stránku a ak Vas nieco zaujme,kludne napiste alebo sa ozvite.Dakujem. :-)
Odpovedať
Ahojte, neviete mi prosím Vásniekto povedať nejaké recenzie na skupinu Bikaver ??? Silnonad nimi rozmýšľame, ale naživo som ich ešte nepočula a neviem nájsť na nich žiadnu aktuálnu recenziu, len také3,4 - ročné... Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujeme a vítame budúce nevesty. Ponúkame Vám naše služby a plníme Vaše sny o vysnívaných svadobných šatách. Sme slovenská firma, šatky šijeme na slovensku, podľa Vašich želaní a prianí, alebo si môžte vybrať z našej kolekcie. Postavy pre nás nie sú problém, každá nevesta vyzerá v svoj deň ako princezná. Neváhajte nás kontaktovať a mi Vám obratom prepošleme cenovú ponuku. S pozdravom Natasha Azariy
Odpovedať
Profilova fotka
@sweetie15 jeej aj my mame svadbu 3.9.2016 :) tiez uz mame vybavenu salu, dj, kameramana, ja vizazistku a kadernicku a hladam kto nam spravi vyzdobu :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?