Nevestičky v roku 2016

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte viem ze je to este daleko ale je tu nejaka ktora bude mat svadbicku v tomto roku?? Ja osobne si myslim ze na organizovanie svadby nie je nikdy priskoro... a v roku 2016 budem akurat robit bakalarku mat statnice a aj mala mi pojde do skolky aspon by som ju chcel us dat na dva a pol rocka.. tak budem mat toho vela naraz tak teraz us pozeram ze kde by bola a ako by to prebiehalo a podobne....
Odpovedať
Profilova fotka
@aduska54 @lia236 haha suhlasim zeny ale nikdy Nie je skoro nie neskoro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
16.07.2016 pridavam sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@aduska54 ďakujem pekne :) verím, že všetko dopadne najlepšie ako sa dá :D
Odpovedať
21. máj 2016 :) sála zajednaná, + dj + fotograf
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 21.5.2016 :) sala zajednana zajtra davame zalohu, fotograf berie na dalsi rok az od septembra zalohy tak nas ma ceruzkou :)
Odpovedať
Presne o rôčik 4.6.2016 :) Sála, kameraman, fotograf a skupina rezervované.
Odpovedať
@nikola68 ahoj, tiež máme svadbu v júni 2016, ako si na tom? čo už máte zajednané? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my už máme sálu, kameramana, fotografa a skupinu :) :) :)
Odpovedať
tiež plánujeme v októbri..zatiaľ len pomaličky vyberáme sálu, hudbu, aby sme to mali včas zajednané :)
Odpovedať
Profilova fotka
helou 28.8.2016 :))
Odpovedať
Profilova fotka
@9kacenka9 mame svadbu v rovaky den :) 6.2. 2016
Odpovedať
Ahojte my máme svadbu 3.9. 2016 a už máme sálu, fotografa, Dj, Kňaza kedže chceme známeho :-) + dve folklórne hudby :-) a pomaličky si robím výzdobu :-D Teším sa riadne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tiez mame svadbu buduci rok v juni.Zatial mame vybavenu len salu a v sobotu mame stretko s dj-jom.Fotografa pozeram uz dlho ale stale sa neviem rozhodnut. :( ..Chcem sa opytat kedy ideme za fararom?
Odpovedať
Ahojte nevestičky ;-), my máme svadbu 21.05.2016 a máme zajednanú sálu, hudbu, kameramana, sobáš v kostole, dokonca už máme za sebou aj predmanželskú prípravu, teda náuky (všetky) :-p a akurát sa sústredíme na pozvánky, menovky atď., proste vyberáme, obzeráme čo sa Nám páči :-). A už sa nemôžem dočkať, najradšej by som robila svadbu už teraz v septembri :-D
Odpovedať
Ahojte kočky :) My plánujeme svadbu v apríli 2016. Už máme rezervovanú sálu, hudbu, kameramana a fotografa a taktiež vybavený kostol. Momentálne nič viac neriešim :) mám pocit, že času je ešte dosť :)
Odpovedať
Ahojte, aj my plánujeme.... :) zasnúbili sme sa v tomto roku a zatiaľ len zisťujem pozerám plánujem čo by ako mohlo byť :) nemáme ešte dátum ani nič zarezervované a možno to bude v 2016 ale možno aj neskôr :) ale na začatie plánovania nie je nikdy priskoro :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.... :-) my budeme mať svadbu 27.8.2016 a okrem termínu, nemáme zatiaľ dohodnuté ešte nič, nakoľko nás čakajú v roku 2016 obidvoch štátnice a 50-tky našich maminiek.... :-) pomaly si však uvedomujem, že sa treba trošku rozbehnúť, aby sme to všetko stihli podľa našich predstáv... :-)
Odpovedať
ahojte...pridavam sa..28.5.2016..v podstate vsetko vybavene..sala.kostol,DJ, foto+video..uz len saty kupit ale kedze zijeme v UK myslim ze vyber bude postacujuci..:-)...uz sa neviem dockat...
Odpovedať
Profilova fotka
@9kacenka9 my budeme mat svadbu vo februari 2016 :-)
Odpovedať
2.4.2016
Odpovedať
9.4.2016 - máme foto+video+kaštiel
Odpovedať
@zuzanicka85 aj my mame termin 28.5.2016 :) mame salu, DJa, kameramana, fotografku, vizazistku, ludovy subor, dohodnuta skvela cukrarka ktora nam upecie tortu :) myslim ze pomalicky by som mohla zajst poskusat aj nejake saty kedze si ich potom chcem objednat z netu a pre istotu nech je to o dost skor keby nieco nesedelo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nevestičky v roku 2016, ja som na tom podobne ako vy, my so snúbencom plánujeme na 15. októbra 2016.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,budúce nevestičky roku 2016... :) my budeme mať svadbu 10.9.2016 :) a 12.9. 2016 bude 6 rokov čo sme spolu s drahým :) A máme zatiaľ len drobnosti...pierka,poháre,podväzok,menovky na stôl,výzdobu a svadobné šperky :)
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k vam tiez planujeme svadbu na jun 2016 nemame este presny termin. Zatial sa snazime najst vhodne miesto na hostinu nakolko sme obaja z DK tych pristorov kde je zaroven mozne aj ubytovat hosti z daleka je tu malo tak hladame zistujeme. Kedze mame este dost casu do svadby planujem si vela veci ako oznamenia, vyzdobu a pod robit sama. Uz sa veelmi tesim :-D
Odpovedať
23.9.16 piatok presne na nase piate výročie 😘 uz mame salu, dj, foto, vizážistku 😀 momentálne riesime tanecnu školu lebo sme polena obaja 😀
Odpovedať
@muffiny my máme svadbu 2 dni pred naším 5. výročím ;-)
Odpovedať
@janciat :-D :-D :-D ja som mala od zásnub do svadby skoro 2 roky a rozhýbala som sa teraz, pár mesiacov pred.... ale spočiatku som mala aj ja elán, že za tie 2 roky naplááánujem.... :-D trvalo to ani nie mesiac a už sa mi nechcelo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bafka...my budeme mať svadbu 2 dni pred naším 6.výročím :D :) nabudúcu sobotu budeme mať 5te výročie :)
Odpovedať
AHOJTE, TAK AJ MY SA BUDEME BRAT V ROKU 2016 V JULI :) A CHCEM SA OPýTAT MALI STE NIEKTORA SVADOBNY PLANOVAC 12 MESIACOV DO SVADBY ???? JA FAKT NEVIEM CO VSETKO TREBA VYBAVIT OKOLO SVADBY A TO SA MI ZDA DOBRY POMOCNIK ?? x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?