Nevestičky v roku 2016

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte viem ze je to este daleko ale je tu nejaka ktora bude mat svadbicku v tomto roku?? Ja osobne si myslim ze na organizovanie svadby nie je nikdy priskoro... a v roku 2016 budem akurat robit bakalarku mat statnice a aj mala mi pojde do skolky aspon by som ju chcel us dat na dva a pol rocka.. tak budem mat toho vela naraz tak teraz us pozeram ze kde by bola a ako by to prebiehalo a podobne....
Odpovedať
@nikola68 a koľko budete mať cca hostí? ja by som chcela tak max 80, ale do toho sa asi nevojdeme :(
Odpovedať
@elizabeth888 konecne niekto kto ma rovnake predstavy ako ja:-D tiez by som chcela svadbu v kastieli,obrad vonku a hlavne ziadne tradicie:-D a uz mas miesto poriesene?kolko ludi budete mat?
Odpovedať
@mari_mel wow super tak to som rada že je tu niekto taký :) no ja som pôvodne zo stredného Slovenska a tam mám aj celú rodinu takže svadbu budeme mať tam, mám vyhliadnutý zatiaľ kaštieľ Čereňany, Benice a Mošovce, a zámok Bojnice, no ale uvidím možno nájdeme ešte niečo ďalšie, ty už máš niečo vybraté? :) A ľudí ach to je horšie, ja som chcela pôvodne max 50 ľudí, nemám rada keď je na svadbe 200 ľudí, z toho polovica zavolaná len zo slušnosti a potom je to tak, že sa ledva s niektorými pozdravíš lebo nemáš na všetkých čas :( ale vyzerá to tak, že menej ako 75 ľudí to nebude, max 80 dáme strop a uvidíme, to by sa ešte celkom dalo, mohlo to byť aj horšie a vy ako? :)
Odpovedať
@elizabeth888 vies co ja som strasne chcela villu necas.uzasne,krasne ale aj dost drahe.rozpocet nam to nedovoluje tak teraz hladam nieco lacnejsie.skoda.my budeme mat do 45 ludi,len rodicia,surodenci a par kamaratov.tiez nejdeme len zo slusnosti pozyvat ludi s ktorymi si nemam co povedat:-D
Odpovedať
a my január 2016 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) ja jún 2016 svadba taká menšia cca 50 ľudí :) dnes sme sa konečne po 4 rokoch dohodli na presnom dátume :)
Odpovedať
Ahojte.. My tiez planujeme svadbu na jun 2016. Uz sme aj zacali s vyberom miesta.. Myslela som si ze je to skoro ale uz nas aj niektori odbijali ze jun maju plny.. Co som bola prekvapena. Takze urcite neni skoro aby ste si uz teraz zacali obhliadat miesta svadby.. :-)
Odpovedať
Podľa mňa je zbytočné to riešiť dlhý čas dopredu - ja som mala všetko za 2 dni vybavené. Ja osobne neviem čo sa na tom môže rok/dva roky dopredu vybavovať a chystať.
Odpovedať
my v januáry 2016, zatial máme iba kulturny rezervovany a ludi budeme mat tak cca 180 sme obe strany poriadne velka rodina
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my plánujeme svadbu na rok 2016. Dátum ešte nemáme ale chceli by sme 30.4. 2016.
Odpovedať
Ahojte Dievčatá :) Pridávam sa ku vám... My tiež plánujeme v roku 2016. A veľmi sa už teším!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa pridavam ku Vam. Datum este nemame chceli by sme obrat aj svadbu vonku pod stanom ale nemozeme to mat v lete takze dilema. Mozno september by to bolo fajn. Uz mame aj vysnivane miesto Art hotel kastiel v Tomasove ale este sme sa neboli informovat. No a ludi okolo 90 by sme chceli. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :))) vidim ze je nas tu dost :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa pridavam :) planujeme maj/jun 2016 - presny termin este nemame, nakolko chceme konkretneho starejsieho, hostinu, obrat, fotografa a kameramana, takze zistujeme ich volne terminy a hadam sa na niecom zhodneme. je tu niektora z okolia BB-BR?
Odpovedať
pridávam sa ...už mame rezervované na 28.5.2016...prezerám si dáke vychytávky poprípade si hodlám sama veľa vecí vyrobiť a neskutočne sa teším :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja 28.8 - basta pajstun, Borinka :))) a vzala som vraj posledny letny termin na rok 2016 :-D Tak ze voooobec to nie je skoro ...
Odpovedať
@lenusapb my s drahym, kedze sme obaja rodaci zo SNV, tak sme sa rozhodli mat svadbu v nasom rodisku. Kedze je tam malo hotelov a priestorov, kde sa da svadobna hostina urobit (aby to nebolo 30 km od mesta) a my chceme to najkrajsie, tak sme si museli vo februari rezervovat termin na maj 2016 (aj to sme chceli jun 2016, no nebol)! Pytali sme sa na rok 2015 a beznadejne vsetko rezervovane. Preto niektore nevesty zacinaju s planovanim aj rok a pol dopredu... Preto niektore veci, ktore ti nie su lahostajne (dobra hudba, dobry fotograf, pekny priestor - ved predsa su to nemale peniaze), tak sa musia riesit hooooodne dopredu...
Odpovedať
@denima02 tak som potom asi len ja mala šťastie a všetko čo som chcela som dostala a je to tak ako si predstavujem. ja som všetko vybavila za 2 dni asi preto, že som si tak povedala, že to tak bude a nič iné som si nepripúšťala. sama tomu nemôžem uveriť ked tak čítam ake niektoré kočky maju dlheeeee pripravy. ešte aj šaty som si nie požičala ale kupila - presne take ake som chcela a za taky smiešny keš :D PRAJEM AJ OSTATNÝM KOČKÁM ABY IM TO VYBAVOVANIE ŠLO OD RUKY :)
Odpovedať
Ahojte😊. My ideme do toho 21.5.2016. Nemám o svadbe ani šajnu,tak sa pomaličky do toho dostávam. Budeme mať do 50 ľudí😊. Nič extra len rodina a pár priateľov. Teším sa 😇
Odpovedať
Ahojte, mi planujeme tiez svadbu na 2016, pravdebodobne jun-okres poprad, len som zvedava ako to zvladneme kedze zijeme v uk a domov ideme tak raz za rok.cize teraz v lete a potom az na svadbu.zatial nevybavujem nic pokial nemame presny termin-ktory vyberieme teraz v lete :-) dalsi probem je ja som z juhu partner zo severu svk.vsetko to vybavovanie uz ma az prechadza chut.dajak som tu zlenivela
Odpovedať
Ahojta kocky, tiez sa pridavam :) planujeme s drahym svadbu v 2016 :) ale este tiez nemame uplne vyrieseny termin, ale asi niekedy na zaciatku septembra. teda tak rozmyslame zatim :D Je tu nejaka kocka zo Ziliny?
Odpovedať
Profilova fotka
ju tu nejaka nevesticka co bude mat svadbu v o februari 2016 ? :-)
Odpovedať
9.7.2016
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja sa pridávam :) my plánujeme svadbu 1.10.2016 :) :) :) bude to ťažký rok ...písať diplomovku, štátnice a k tomu ešte aj prípravy na svadbu ... ale veľmi sa na to teším, hlavne na tie prípravy :) :) :)
Odpovedať
My svoju lásku spečatíme 14.5 2016 :-) prípravy sú v plnom prúde
Odpovedať
Ahojte, tiez budeme mat svadbu buduci rok v juni a podobne ako niektore dievcata pisali, nikdy nie je neskoro hladat a kontaktovat dodavatelov - nas DJ uz mal napriklad 5 svadieb dohodnutych na 2016 (2015 uz vsetky piatky a soboty az do decembra vybookovane) Ja mam asi najvacsiu dilemu, co sa siat tyka. Mam konkretnu predstavu, ake by som asi chcela, ale neviem, kedy sa pustit do realneho hladania a skusania, ci pozicat, ci kupit (napr. vo vypredaji salonu) alebo rezervovat uz teraz v salone, ci tie saty dovtedy nebudu uz obnosene a co ked o rok priberiem alebo v lepsom pripade schudnem :-D
Odpovedať
@lia236 presne aj ja si myslím že nikdy nieje neskoro my máme rok do svadby a už máme polku vecí vybavených a to som niesme na Slovensku ale v zahraničí..jednoducho keď sa chce všetko sa dá ;-)
Odpovedať
@sashka1004 ..držím palce aby si všetko zvládla na jednotku :-)
Odpovedať
Pekny vecer, pridavam sa aj ja, my budeme mat svadbu 17.9.2016 :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?