Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
@gekra no moja mamka sa nejak začala zaujímať... dlhší príbeh ale ide o to, že bola v jednej reštike na nejakej akcii, kde by sme mohli mať svadbu a tak sa jednou cestou spýtala, na september 2015... dostala odpoveď, že kalendár na rok 2015 ešte nemajú... Podľa mňa to má ešte čas, aj keď ako vidím, chceš svadbu pol roka skôr ako ja... :-)
Odpovedať
@stentelse inak ja tiez ked som sa informovala o predbezne rezervacie v jednom z hotelov kde by sme teoreticky planovali mat hostinu a je to hotel vyhladavany a svadby su tam takmer kazdy vikend dokonca aj dve naraz kedze maju dve miestnosti, bola som este tak trocha vysmiata, ze je este prilis skoro...no aby potom zas nebolo neskoro :-)
Odpovedať
@gekra veď práve, že nechcem vyzerať jak dajaká divná nevesta, ale keď som si už v podstate vybrala priestor, tak nechcem aby ma niekto predbehol...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa hlasim, velmi by sme chceli oktober 2015.. zatial neplanujeme nic, len sa tak vyzvedame, zbierame inspiracie.. dva roky dopredu sa tym urcite zaoberat nebudem, a hlavne, ked este nic nie je na 100% iste.. ale tesiim sa ze ste tu viacere :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gekra @stentelse mam rovnaky problem ako vy, tiez uz mame v podstate rozhodnute miesto, kde chceme hostinu a tak nejak neviem, kedy zacat vybavovat, lebo nechcem aby mi to niekto vyfukol :-) a rovnako s DJ- om, ten co ho chcem, je velmi vyhladavany, tak snad to stihnem vcas ;-)
Odpovedať
@vercaja vies co ono je to tak trocha aj o ochote od dodavatela, ze aj ked je to este hooodne dopredu, niekde si ta pre info predsa len zapise aby nahodou niekto termin nevyfukol...ja som tak mala stastie a ochotu od fotografa a starejsej, sice sme sa vcetci zhodli ze je to hodne skoro ale nie je problem urobit predbeznu rezervaciu...
Odpovedať
a inak od jedneho foto/video studia som dostala odpoved vraj maju uz 8 rezervacii na rok 2015, cize niekedy fakt clovek nevie co je skoro/neskoro
Odpovedať
@vercaja @gerka mne sa zapáčil jeden fotograf, hlavne pomer cena - výkon, tak som mu na fb napísala, že ak si ho vyberieme, kedy sa máme ozvať... a povedal, že rok dopredu stačí... ale niektorí sú fakt vychytení...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa k vám pripájam s dátumom svadby 30.5.2015 :)
Odpovedať
@radka47 jeeej my mame podobny datum 31.5 2014
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse @gekra ja som rozmyslala, ze po novom roku im tiez zacnem pisat a informovat sa, kedy je ich nutne rezervovat
Odpovedať
Profilova fotka
16.05.2015 :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte :) aj my si to planujeme na rok 2015. Datum este presny nemame kedze moj snubenec je Grek. Zijeme v Grecku, ale svadbu chceme na Slovensku. Pracujeme v oblasti gastronomie a turizmu cize maj az november svadba neprichadza do uvahy. A ja som tak velmi chcela svadbu v juni.... Inac som velmi rada, ze ste zalozili tuto temu. Kedze ja som tu viac menej nova a verim, ze si budeme radit a pomahat :) Pekny den prajem :)
Odpovedať
@alexandramaria ahoj, aj ja sa pripajam, zatial len tak nesmelo.. zasnubena som tyzden, isto vieme , ze do roka a do dna to nebude, lebo sme sa dali do prerabania domceka, priatel este musi dostudovat do juna, tak by toho bolo vela na jeden rok.. a ta 15 je taka gulata, bude sa to lahko ratat.. ja som vzdy chcela mat svadbu 30.5.2015, tak snad nam to vyjde
Odpovedať
@radka47 jeeej, vyzera to na rovnaky datum u nas :)
Odpovedať
Pridavam sa...aj my chceme svadbu v roku 2015....niekedy na jar...aspon zatial mame take predstavy...ale inak este nic nevybavujeme, jedine vieme, ze do leta by sme chceli vybrat priestor...:D Inak, nic, ale saty predbezne pozeram uz teraz a zbieram tuto na MS inspiracie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@joy23 ahoj, tak ja som zasnubena mesiac :) a tiez som sa vzdy chcela vydavat v maji a 2014 mi to prislo take na rychlo tak sme to dali na 2015 :)
Odpovedať
@radka47 ja osobne si myslim, ze ak cloek nema vela inych veci riesit, da sa to tak za 3/4roka aj postihat, ale tak zavisi, ako velku chce clovek svadbu, co vsetko chce a tak..ja som mala zasnuby 20.10, cize pred tyzdnom v Parizi..svadbu sme ako si spolu este nerieisli, jedine co sme si povedali, ze isto to do roka a do dna nebude, lebo myslism, ze som uz spominala, od janurara zaciname naplno prerabat domcek, teraz len material zhaname, drahy dokoncuje posledny rok skolu, takze pise diplomovku, musi sa ucit na statnice, v ramci diplomovky si musi dajaky cas odpracovat hodiny v priemyselnom podniku, za to vsak peniaze nema, cize musi este aj normalnu pracu mat, tak je toho viac nez dost.. a ja tiez v decembri zacnem robituz 3. pracu, tak bude tiez toho dost.. ale tak snad do 2015 sa nam podaria nasetrit peniazky na svadbu a vyjde to aj na moj vysnivany datum... ale vcera som si pozerala kalendar, este dajake 2 datumy ma ohurili...tak som zvedava ako sa rozhodneme, snad po statniciach padne posledne slovo.. ja si zatial pozeram pomalinky net najblizsieho pol roka a snad si urobim nejaku predstavu.. ty uz mas nejaku predstavu o svadbe? a vy, ostatne Nevesticky 2015, tiez uz mate nejake predstavy, ako bude vasa svadba vyzerat?
Odpovedať
@joy23 @radka47 @janna281 @andreaspringel @venci @gekra dámy vitajte :) som rada,že sa nám to tu pekne rozrastá a hlavne ma veľmi teší,že tu cca vidím svoju vekovú skupinku, mám 22 a pol ...:) lebo ľudia si myslia že vydať sa v 24 je skoro :D , vtedy budeme s mojím spolu 8 rokov...:) a sme rovesníci , takže obaja budeme mať na svadbe 24 rokov :) dúfajme, že všetko klapne a svadba bude v júni :)
Odpovedať
@alexandramaria ja sa tiez tesim, ze sme tu viacere a dokonca budeme mat aj podobny vek.. ja budem mat v aprili 2014 24..cize ak by bola svadba v maji, budem cerstva 24tka.. drahy ma o rok a kusok viac..mne rodicia vzdy vraveli, ze by som bola hlupa, keby som sa mlada vydavala a brala si prveho chlapa, co poznam, no akosi sa mi prvy zapacil :D my sme uz teraz spolu 7,5 roka..sice s dajakymi pauzami, lebo som nejako vymyslala, ale som rada, ze sme si presli vsetkym moznym a dotiahli sme to az sem.. ;-)
Odpovedať
@joy23 aj my čakáme iba na moje štátnice , bývať je kde, milý pracuje, dokonca mi povedal, že už šetrí na svadbu...ale prstienok bude až v 2014..:) môj milý je romantik, svadba má byť podľa neho do roka a do dňa :-D mne je to úplne jedno :D:D:D dokonca aj moja mama ma odhovára, či sa chcem hneď ako čerstvá mgr. vydať...:-( ale prečo nie ?
Odpovedať
@alexandramaria noo u nas to je tak, ze priatel ( teda snubenec :D), tiez vzdy vravel, ze do roka a do dna...no ja som vzdy vrvaela, ze zasnubena mozem byt aj dlhsie, nie len rok... tak teraz cakam, ci na man nevyrukuje, ze ved zasnubeni mozeme byt aj 5 rokov a bude to odkladat.. ale to snad nie, pridrzame sa oho ze do 2015 sa peniazky nasetria..no u nas je to momentalne tal, ze ja som ta, co viac setri, lebo mam lepsiu pracu a aj viac prace..priatel vsetky peniazky, ktore mal na svadbu ansetrene, tak idu do prerabania a to sa nam ani vsetko nepodari podla predstav prerabit a este aj na uticko novsie chceme nasetrit a v lete kupovat.. mn nasi vzdy tak odhovarali, ked osm to len tak spomenula, ze ked raz budeme mat svadbu.. no teraz, ked uz ma prstienok, mamina si aj poplakala :D co som bola prekvapena a tesi sa s nami, nam aj byvanie pomaha zariadit a tak..takze peniazky na svadbu uz budu cisto nasa zalezitost... tak to aby som tu uz nesdela a pratala sa do prace, lebo vcera ked som si tu nejke tie rozpocty pozerala, no brrr!
Odpovedať
Profilova fotka
@joy23 predstavu nejak este nemam..vieme akurat kde to bude a akeho budem mat fotografa lebo je to kamarat ale to je tak asi vsetko :) casom hadam nieco vymyslime :)
Odpovedať
Profilova fotka
@joy23 @alexandramaria Super baby..vsetko take podobne..ja som mala v juli 25 rokov..drahy ma o rok viac a teraz 26.11. bude 8 rokov co sme spolu..a tiez je to prva laska :) doma som tiez pocuvala ze naco sa budes vydavat ale teraz sa uz vsetci tesia :) skolu som skoncila tento rok..drahy minuly tak sa tesime uz len na svadbu a pripravy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandramaria ja taktiez v roku 2015 budem mat 24. Moj snubenec je o nieco starsi a on bude mat 32. Stale som chcela stihnut svadbu do 25 a do tej 30 aj nejake deticky. Vzhladom na vek mojho snubenca si myslim, ze ten rok 2015 je fakt idealny (a velmi sa tesim, ze nie len pre nas) :) Sme spolu uz 3 a pol roka a cca 2 roky spolu aj byvame a zasnubeni sme od 3.11.2012 takze coskoro mame prve vyrocie ako snubenci. Zijeme v Grecku lebo snubenec je Grek a velmi sa tesime na nasu slovensku svadbu :)
Odpovedať
@alexandramaria tak my sme na tom veeľmi podobne, vekovo aj rovnako dlho budeme spolu s drahým, len môj bude mať na svadbe čerstvých 30 :-)
Odpovedať
@stentelse ;-) budeme mladé sexi nevesty ! :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripájam na dátum 2015..pravdepodobne maj...ale budem tam mat asi statnice..takze sa to posunie..:-) ;-)
Odpovedať
ja za necely mesiac oslavujem 23 rokov, snubenec ma tolko co ja :) keby sa dalo uz by sme sa zobrali aj hned teraz :D ale tak este si trosku pockame :-)
Odpovedať
@annie34 jéééj nevestička Žilinčanka :-) a možno tiež júnovka :-) vitaaaj ! x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?