Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
mna to caka 2.5. 2015....kvoli tomu, ze piatok predtym - 1.5. je volno. zacinam stresovat, ze nestiham. vcera som si uvedomila, ze moja mamka sa vydavala 25.1. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dámy, my máme svadbu 20.6.2015 ale máme poriešený len hotel. podľa toho čo čítam mi chýba strašne veľa vecí... Prosím máte nejaké aktuálne recenzie na hradnú bránu? ;-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, nás to čaká tiež 2.5. Vidim, ze nas tu je takých viac :)
Odpovedať
@imelia my tiež 17.1., tak vám prajem krásnu svadbu a nech všetko výjde tak ako má !! :-D
Odpovedať
@zabiatko98 ďakujeme :) a tiež Vám prajem všetko dobré, uži si ten svoj deň a veľa šťastia a síl do života po svadbe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takže nás to čaká 13.06.2015 na naše 11 výročie a po 9 rokoch zasnúbenia a 2 snubných prsteňoch :-D Konečne som sa dočkala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my sme to vymysleli na 16.5. 2015 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zibizabka jeeej super, gratulujem :) aj my uz sme minulorocny termin prepasli tak hadam to uz klapne :-)
Odpovedať
baby aj vy sa uz neviete dockat ?? ja som kazdy den na MS a na vsetkych moznych strankach o svadbe a pozeram obrazky,spekulujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani neviem či sa mám tešiť alebo báť, nemáme klasickú svadbu, takže nemusím riešiť toľko vecí ako ostatné nevestičky ale už teraz sa stresujem či stihnem to čo by som chcela. Ja som strašný perfekcionista :-( už mesiac vkuse hľadám svadobné oznámenia a furt nič. A teraz ešte riešime sťahovanie a chcela by som trochu ešte na sebe zamakať nech vyzerám v šatách ako človek a nie ako hrošík v bielom :-D
Odpovedať
Ahojte, my máme 19.9.2015
Odpovedať
blizi sa to aj nam 11.4.2015 :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
chystáte sa niektorá na svadobnú výstavu do Nitry?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli minuly rok
Odpovedať
@8mimi8 a oplatilo sa? čo tam bolo
Odpovedať
ahojte my máme svadbu 23.5. občas ma chytí panika,a že čo všetko ešte nemám, ale snažím sa to minimalizovať. Na svadobnú výstavu sa chystáme v sobotu. Bola som tam pred dvomi rokmi, len som si tam veľa vecí nevšímala, tak teraz sa idem inšpirovať....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,aj ja sa chystam v sobotu rano. Ideme tri dievčatá a všetky mame svadbu v tomto roku. Uz sa nevieme dockat. Verim ze to bude super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, hlasim sa do klubu...:-) 16.5. je den D
Odpovedať
Ahojte my to máme 2,5,2015
Odpovedať
Nás to čaká 3.10.2015 :-)
Odpovedať
dievčatá, trošku oneskorene ale predsa sa idem pochváliť, že my to už máme za sebou..dnes sú to 3 týždne čo som sa stala pani M. :-D držím vám všetkým palce nech vyjde váš deň podľa predstáv ;-)
Odpovedať
ahojte, my sa ideme po 12 rokoch brat ;) .... 8.8. 2015 :)
Odpovedať
Profilova fotka
15.8.15 je môj den D.
Odpovedať
Profilova fotka
03.10.2015 :-)
Odpovedať
ja sa tiež pridávam :) ..na moje narodeniny :D
Odpovedať
Babyyy, podla cinskeho kalendara je toto rok drevenej kozy a v tomto roku sa budu uzatvarat harmonicke a dlhotrvajuce manzelstva a ze je to skvely rok na plodenie deti :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme náš veľký deň 15.8 :-)
Odpovedať
my 3.10., ako vidím nebudeme jediní :)
Odpovedať
27.06.2015 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandramaria aj ja sa hlásim 10.10.2015 :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?