Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak my už mame presne stanovený termín svadby 10.10.2015 :-). Veeľmi sa tešíme a nevieme sa dočkať:-)) zatial je rezervovaná sála a živa hudba :-) Má niekto v ten istý deň svadbu ako my? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nas termin je 13.6.2015 :-) na nase vyrocie....
Odpovedať
Profilova fotka
My mame rezervovanu salu,kostol cas sobasu vybaveny,svadobne oznamenia objednane a svadobne saty a topanky kupene :-) uz aby to bolo,velmi sa tesime
Odpovedať
@baska2908 my tiež 29.08.2015 v deň mojich narodenín :-D
Odpovedať
@tina.olbreitova jééééééééj to je romantické
Odpovedať
ahojte ja budem mať svadbu 4 júla 2015 :-)
Odpovedať
ešte nemám nič vybavené,lebo, ževraj je to skoro ešte..
Odpovedať
Profilova fotka
Pripájam sa k vám nevestičky. Svadbu budeme mať 22.8.2015 :) Zatial máme vybvené základné veci- sálu, catering, muzikantov, starejšieho, fotograf, kameraman, kaderníčka, zákusky, koláčiky do candy baru. Obrúčky sme si dali spraviť ako vianočný darček :)
Odpovedať
@jajoda vitaj v klube ;-) ja som na tom temer rovnako svadbu máme týždeň po vás. Budem držať palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Takže my máme termín 19. 07. 2015 :)
Odpovedať
pridávam sa baby, my máme termin 30.5.2015. Ako ste na tom? U nás bez stresov a sme možno v polke vybavovania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, z radostnych dovodov ( nevesticka nam bude rodit :) a svadba sa presuva ), uvolnil sa nam termin 30.05.2015, ak by nejaka potrebovala kapelu, sme tu pre Vas - v ramci SK no problemo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja sa pripájam termín máme 13.6.2015 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame to zatial orientacne na 19.9.2015 :) ale este nam to moze lietat hore dole
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame 2.5.2015 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak a my už máme termín 06.06.2015 a už máme všetko zajednané okrem šiat :) Je tu nejaká nevestička s rovnakým dátumom ?? :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@e_l Tak super my tiež tak a už je to za chvíľku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) Na Mikuláša som dostala aj ja svoj prstienok a plánujeme svadbu na september 2015. Zatial nemáme vybavené ešte nič, ešte sa to chystáme oznámiť na Vianoce rodičom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj myto vidíme na 4.7.2015 :-)
Odpovedať
Baby tento rok je nas 🎂💍 tešíme sa veľmi juchuuuuuuu
Odpovedať
@annie34 my tiež plánujeme svadbu na 10.10.2015, krásny dátum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katty123 ahoj my máme termín 15.5.2015 :) ..no skromnejšie lebo to bude po druhý krát obom :-D ..šaty, kytica látková objednané, miesto sobáša aj oslavy zajednané, družičkám šaty objednané, akurát rozmýšlam na oznámeniach a svadobné menu...čo máte vybavené už vy?
Odpovedať
@belkare ahoj, super, gratulujem!! to už sa Ti bude všetko ľahšie organizovať, keď už máš skúsenost.. ;) my už sme plánovali dlhšie, ale chceli sme tiež pekný dátum, tak sme si počkali.. :) my, máme kostol, miestnosť, fotografa a dj-a a tortu.. chýba nám ešte starejší, priateľovi oblek, ja tiež ešte šaty nemám na 100%, obrúčky, kvety.. my žijeme v zahraničí, takže je to všetko ťažšie organizovať, potrebujeme tiež vybaviť papiere, ubytovanie pre hostí, ešte je toho veľmi veľa, ale hlavné už máme.. ten starejší mi teraz máta hlavu.. :( aj my chceme sobáš o 15-tej, aby už bol celý termín pekne zladený.. a dúfam, že nám ten pekný dátum prinesie šťastie.. :) prajem Vám, aby Vám to dobre dopadlo.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
18.4.2015..uz sa teším !!!
Odpovedať
19.9. tesim sa uz :) vidim, ze to bude bohaty rok na svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tina.olbreitova aj nam to vyslo v den mojich narodenin :-D
Odpovedať
my to máme o týždeň, 17teho... začali sme plánovať pred Vianocami... najviac času z príprav nám zabrali predmanželské náuky :)
Odpovedať
My mame 14.11. 2015 strasne sa tesim, ale bojim sa ze bude zima :( ,zajednavali sme salu uz v septembri 2014 a skoro vsetko bolo vybookovane a tento darum nam jediny cinkol do oka :D chceli sme strasne 29.8.2015 - to je nase vyrocie ...
Odpovedať
Profilova fotka
a aj ja sa pripajam :-) zasnubena som od 02. 01.2015 a termin mame predbezne na september/oktober 2015 Trnava, resp. jej okolie, uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) Som rada, že je nás tu toľko :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?