Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
@tally373 no ja som bola na kopec svadbách za posledné roky ale to som ešte netušila o svojej, tak mi nenapadlo sledovať "vychytávky" :-) a ja sa rada poradím. Som tak spokojnejšia :-) A šaty som sa pýtala aj drahého. Chcem sa páčiť hlavne jemu. Ale to bolo takým spôsobom, že sme otvorili stránku salóna a hovoril mi tieto áno, tieto nie :-) Tak aspoň viem, čo sa mu páči a viem, že to isté ako mne :-) no a vysnívané šaty som ukázala mamine a tá ich odsúhlasila. Aj so sestrami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse no ja som od novembra minulého roka vedela, že svadba bude niekedy v druhej polovici roka 2015, tak som sledovala, že čo a ako :) no aj ja...ale doma veľmi nemôžem, tak s tým chodím za kamarátkami, kamarátmi. Keby bolo niečo, čo by ten môj naozaj nechcel na svadbe, tak by to povedal, ale asi máme rovnaký vkus, tak to nejak nerieši...ešte keď príde domov zo školy, alebo z roboty nervózny, tak už vôbec ho s tým nechcem zaťažovať :D No ja som mu šaty ukazovala ešte dááávno, keď sme nemali termín a aj to len tak, že ešte ani ja sama som nevedela, že ja ich chcem, len som pozerala nejaké obrázky a že "aha...pekné nie?" a povedal, že áno, takže viem, že tie čo chcem sa mu páčia :D No ja sestry nemám, čo mi je napr. teraz trochu ľúto :D ale ostane mi aspoň väčší rozpočet na svadbu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@lusitka14 veď ja ich zasvätiť nezabudnem včas ale až keď budú veci fix. :-) a tiež sa mi páči všetko :-D už máš vybranú agentúru na výzdobu?
Odpovedať
@katikaq tak to este vobec prave :( ale viem uz niekoho zozenieme, viem ze pre tu salu kde to mame to robi neaka kvetinarka a buduca svokra ma tiez neaku znamu co robi tieto veci :) tak uvidime ze co nam pozistovala :) esteze ze ju mame :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky aj sa pripajam nas termin je 26.9.2015 a velmi sa tesime :-) ;-)
Odpovedať
su tu nejake nevesty co budu mat svadbu v Bojniciach? ;-)
Odpovedať
tak dievčatá, nám sa to riadne kráti, dnes to máme za 90 dní.. asi budem medzi prvými z vás tu, ktoré majú svadbu v roku 2015 :-D teším sa a zároveň sa dosť bojím :-)
Odpovedať
@zabiatko98 neboooj bude to určite super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby aj ja sa pripájam k Vám, náš termín je 6.6.2015 :-)
Odpovedať
aj ja sa pripajam nas termin je 16.5 2015
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Tak my máme termín 13.6.2015 a neskutočne sa obaja tešíme
Odpovedať
Ahojte,nepoznate niekoho kto uz mal svadbu v Harte Atrium restaurant v PB,chcela by som na nich nejake recenzie.dik :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja sa pridávam :-) termín 25.7.2015 :-)
Odpovedať
ahojte...18.4.2015:D Bojnice:))))
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pridávam ku skupine, 17.10.2015 Myjava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) ja sa tiez pridavam... termin 5. 9. 2015 Trnava :-) desat dni pred mojimi narodkami...
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si vybrali dátum 19.9.2015 a už teraz sa nevieme dočkať tohto krásneho dátumu a dňa :D
Odpovedať
My máme 11.04.2015 v Galante :-) A nevieme sa užž dočkaaaaať <3
Odpovedať
Ahojte tiež sa pridávam, my máme 15.08.2015 len sa nevieme rozhodnúť či Zázrivá alebo Piešťany :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monik165 aj my máme v tento deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Svadbu sme začali chystať niekedy v júly a svadba tiež bude v júly, presnejšie 19. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pripajam sa .... nasa svadba bude 25.4.2015 presne na moje narodky.... tesim sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) tak my do roka a do dňa -29.08.2014 ma požiadal o ruku a 29.08.2015 bude svadba :-)
Odpovedať
ahojteee...uz sa nam to krati baby :) uz som sa raz videla v bliziacich sa svadbach :-o super pocit..my uz mame vsetko zajednane..dokonca uz aj oznamenia nam prisli...akurat mam mensi problem s krstnym listom ]-( ale snad to zvladneme a dotiahneme do konca
Odpovedať
@baska2908 super dátum :-)
Odpovedať
pripajam sa aj ja - 5.9.2015 :-)
Odpovedať
no a my to mame 6.6.2015 :) presne po 7rokoch ako to vsetko zacalo :)
Odpovedať
ahojte ... tak ja my sme sa dočkali toho krásneho termína .. 20. 06. 2015 :)
Odpovedať
Ahojte, my plánujeme svadbičku 15.5.2015.. má niekto rovnaký termín ako my? čo všetko už vybavujete? ja neviem, kde začať.. nemáme ešte nič, len miesto, fotografa a tortu.. už začínam mať pravdupovediac sem - tam stres.. lebo o chvíľu sú Vianoce a potom už je to šup šup.. :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...aj my sa k vam pridávame....24.10.2015 =)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?