Náš svadobný deň je 27.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky...aj vy ste si vybrali tento krásny dátum? Čo vás k tomu viedlo?Zhoda čísel ako nás?Alebo to, že môžete oslavovať až do pondelka, lebo je sviatok 29.8? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no my budeme mat vela hosti z Oravy,takze to budu robit oni :) uz to robili aj mojim 2 sestram,tak aj mne :) ale urcite si nejake zakladne veci dohodneme aj s muzikantami..
Odpovedať
@mata_ba aha tak to je fajn...ja este neviem ako to cele bude prebiehat...sand sa stretneme s DJ a poriesime...
Odpovedať
@kitusss ahoj aj mna to caka 27.8. 201. Vsimla som si, ze si z Polomky tak predpokladam ze budes mat polomsky kroj. Budes mat k nemu cizmy alebo aku obuv? A akje farby bude sukna a satka biele?
Odpovedať
Ahojte uz sa nam to blizziii :-D co vsetko este pripravujete a treba doriesit??, ja uz sa dohadujem s dodavatelmi presne na hodine a co chceme v sale ( jedlo,pitie)...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, no my teraz nejak stagnujeme :D sme sa vratili z dovolenky, a hned do toho sok, lebo otca mam v nemocnici - zlcnik, tak sa teraz stresujeme, ze ci do svadby bude ok....inak idem dohadovat posledne veci ako menu v restauracii, usmernenie DJ, dokoncenie menoviek, dorozdavanie oznamiek, plnky na tortu, vyplatit zakusky, zavolat organistovi este a to je asi tak vsetko....aaaa zenich nema oblek, to ideme buduci tyzden vybrat :D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, a este krizik nemaaame...do kelu, zajtra alebo v pondelok musim vybavit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len dva tyzdneeeee.... uz zacinam celkom stresovat :) neviete ake nam zatial hlasia pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 no podla tohto http://www.pocasiesk.sk/# 22 stupnov, polojasno...hlavne nech neprsi..myslim,ze teplota sa urcite zmeni dovtedy, mne kludne staci 25, aspon sa nebudeme moc potit :D
Odpovedať
@poisonblu to by bolo super ...pre mna za mna moze byt aj zamracene len nech neprsi :-(
Odpovedať
mi mame rovnaky datum.....a ete mi tolko veci chyba ze uz aj ja stresujem....
Odpovedať
@sandra212121 a co vam chyba?
Odpovedať
a pocasie zatial hlasia pekne 22-28 stupnov jak som pozerala lenze to sa ete moze zmenit....lne nech neprsi.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no este nemam polnocky k tomu potrebujem aj topanky ....a moj mily ete nema koselu....a najvatsi problem su navleky na stolicky ....neviem skade zazeniem zatial... :-(
Odpovedať
@sandra212121 su na to firmy co poziciavaju alebo ta restika nema??? nap, mi vyzdobu nerobime majitel saly ma vsetko aj navleky... Ak vies ake saty chces tak to lakho kupis len treba ist hladat do obchodov, moj drahy si kupil za polhodinku koselu aj kravatu na prezlecenie po polnoci....A ja som si objednala zase popolnocne na nete
Odpovedať
mne tazko sadnu saty.....som sice chuda ale mam boky siroke...tak si z netu nemozem objednat....ale vcera som sa bola poobzerat po meste a neska si uz urcite kupim....budem sa neska snazit vsetko kupit....vy uz mate vsetko?
Odpovedať
@sandra212121 no v stredu ideme pre vino...a myslim ze uz mame vsetko :-) este spendliky mi chybaju :-D
Odpovedať
ja mam stach ze na neco uplne zabudnem :-)
Odpovedať
@sandra212121 vsak to aj ja stale rozmyslam co este treba....a hned si to zapisem ked ma nieco napadne lebo sa to zabudne... :-|
Odpovedať
ale tesim sa velmiiiiiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sandra212121 nic si z kosele nerob, moj drahy nema este nic, iba manzetky a kravatu :D kočky a ja som dnes bola skusat svad.saty a tak mi ich presili, ze vzadu mi je vidiet opalenie podla plaviek...ma trafi slak...tak rozmyslam, ze co s tym..ci samoopalovak alebo radsej nastrek..neviete poradit?
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pridávam, tiež máme svadbu 27.8.2011..
Odpovedať
@poisonblu ocuj ty si odtialto z blizka skade budete mat navleky na stolicky? bo ja uz pridem o nervy....stoho zhanania
Odpovedať
Profilova fotka
@sandra212121 no mne robi vyzdobu firma kamael z vrablov, takze oni sa postaraju o vyzdobu saly, kostola, auta aj o svad.kyticu....takze ja som navleky neriesila
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my máme svadbu 27.8.2011 a už sa na ňu veľmi tešíme, dnes sme boli dohodnúť detaily okolo sály, výzdoby a jedla... už máme asi všetko zaistené, len to pomaličky doťahujeme.. a dnešná čerešnička na torte je, že sme sa dozvedeli, že budeme mať aj čokoládovú fontánu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak prave som pozerala shmu predpoved, a na piatok 26.8. je tam 32 stupnov, tak pravdepodobne aj sobota bude tepla...:-) a ako idu pripravy? ja este nemam pripravenu tombolu, menovky vypisane, doladenu prepravu hosti (aj ked je to priatelova starost, lebo jeho rodina musi prist autami), a prave som pisala fotografovi, ze ho budem chciet na cely den, nie iba po gratulacie po obrade (tak dufam, ze povie ano)...cukraren sa mi neozyva, som chcela celkovu sumu, nech to cele predom zacvakam a len precitali mail a nic...asi budem musiet volat... zajtra este idem na kupalisko dotvorit biele pasiky po bikinach, lebo mi to trci zo siat (kedze mi ich presivali a urobili mi hlbsi zadny vystrih), tak pevne verim, ze sa nespalim :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa pridavam tiez :-)
Odpovedať
@poisonblu ahoj, aj ja som pozerala ze by mal byt cely tyzden slnecny :-) dufam ze nebude prsat ....snad nie :-)
Odpovedať
Ahojte, tak pred nami je posledny a k tomu este aj velmi horuci tyzden.. tak vsetkym nám prajem vela trpezlivosti, aby sme postihali vsetko, co nam este treba..
Odpovedať
Profilova fotka
kazdy den pozeram na tu predpoved a dufam, ze ta teplota skoci z tych tridsiatok aspon na 25 :-) lebo inak neviem....zakusky, torty, my uvareni :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, no ako sa cítite? už to máme iba za 3 dni :-) ja som sa dnes pochytila s našimi kvôli peniazom, sú rozvedení a otec stále vŕta..tak mamina sa už nahnevala, a že ona na hostinu nepôjde, že ona vedľa neho sedieť nebude :-( tak som sa rozrevala ako malé decko a mám sto chutí to všetko zrušiť....:-( ale potom povedala, že dobre, ale rozprávať sa s ním nebude...tak sa teraz budem modliť, aby otec nezačal do mamy rýpať cez hostinu...lebo vskutku sa zdvihnem a môžu si hostinu poľúbiť :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?